24.06.2026 - naprawiono problem z niewczytywaniem zdjęć (pokazywały się dopiero po odświeżeniu strony).
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Sklep "Lidl"

2019 - budowa dyskontu Lidl

Obiekty w okolicy
Sklep Brico Marche
45
m
Jelenia Góra
Dawna Cegielnia
46
m
Jelenia Góra
Mat S. A. Polski Przemysł Mięsny i...
57
m
Jelenia Góra
Wolności 127
73
m
Jelenia Góra
Stacja transformatorowa PT 227-19
77
m
Jelenia Góra

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Sklep "Lidl"

Dawniej: Cegielnia , PP. "Sofal"
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
Jutro zrobię sesję w tym miejscu, sporo się dzieje, będą zdjęcia z budowniczymi, wtedy założy się obiekt dla budowy obiektu zagranicznej spółki handlowej...kto mnie chce spotkać- po godz. 14 ...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literki
2019-06-17 21:12:32 (7 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Ty wraź fotoaparat do szranku i bier ryl i wal na bau platz
2019-06-17 21:18:59 (7 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : I jeszcze bicykl vel Fahrrad...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: bład
2019-06-17 21:40:51 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Lepiej idź piechty to bynajmniej pana nie chycisz.
2019-06-17 22:12:41 (7 lat temu)
Sławek- a gdzie Ty tu "Dawną Cegielnię" widzisz- ? Przenoszę wszystkie foty do utworzonego obiektu, wg. Exif byłem 15-20 min. po...minęliśmy się?
2019-06-19 19:33:29 (7 lat temu)
slawekh
 
do Dariusz Łukasik: Przybyłem za wcześnie, pokręciłem się trochę, fachowcy dziwnie patrzyli więc pojechałem dalej do JG.
2019-06-19 21:51:47 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+5 głosów:5
Podpis miesiąca a może i roku ;-)
2019-07-05 21:53:09 (6 lat temu)
slawekh
 
+4 głosów:4
Można domniemywać, że robią taką fuszerkę i pani inżynier chce to ukryć. Może im przysłać jakąś komisję ? Zachodzi również taka możliwość, że taka pani jest nadgorliwa i działa w myśl zasady - "Czym mniejszy urząd tym większa pieczątka".
2019-07-05 22:26:12 (6 lat temu)
Kilka lat temu mieszkańcy domu z widocznym czerwonym dachem (Wolności 126) nie mogli wykupić mieszkań na własność. Powodem był plan wyburzenia go w związku z projektowanym przebiegiem II etapu obwodnicy południowej. Ciekawe co teraz?
2019-07-06 12:57:29 (6 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Byłem straszony Bóg wie czym, w agresywnej rozmowie z Inżynierami tej budowy!Będę poszukiwany, miałem podać nazwisko i dane!!!Niech im będzie, będą zdjęcia z arycy- neutralnego miejsca, na inne nie mogę wejść- "bo dzierżawimy ten teren" (Droga po prawej stronie!).Pierwszy raz spotkałem się z takim podejściem, w tym od Pani Inżynier!
2019-07-05 21:58:36 (6 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Niekturzy poprostu myśla źe maja minimalnie dwie aź trzy dzurky do sran.........i sa mistrzami świata...☺☺☺Gratulacjie za podejście do sprawy godne dzielnego fotopolana
2019-07-05 22:03:06 (6 lat temu)
antypuszka©
 
+5 głosów:5
do Dariusz Łukasik: Jade jutro pare fotek porobić, zobacze czy też do mnie będzie taka agresja.
2019-07-05 22:03:09 (6 lat temu)
Columba livia
 
+3 głosów:3
do Dariusz Łukasik: Do mnie kilka miesięcy przy jednej budowie wyskoczył gość z krzykiem - mówię że przez płot mogę robić zdjęcie - on na to "ale teren przed płotem też należy do inwestora" - odpowiedziałem "no dobra, nie muszę przecież robić zdjęcia z ziemi, podlecę dronem nad budowę z miejsca którego pan nawet nie będzie widział" i skończyła się rozmowa.
2019-07-05 23:11:21 (6 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+4 głosów:4
do vetinari: Miałem na tej budowie zrobić ze dwie, trzy sesje...ale po takim potraktowaniu mnie tych sesji będzie dziesięć aż oddadzą to do użytku, fotografowałem budowy "Galerii:"Nowy Rynek" "Sudeckiej" , Budowy Obwodnicy Maciejowej i z przykrością stwierdzam że pierwszy raz spotkałem się z taką agresją słowną i absurdalnym argumentem, w czym brała udział kobieta!Nie będą tworzyć nam nowego prawa, "Lidl Polska" lub Inżynierowie na budowach!
2019-07-05 22:08:02 (6 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Dariusz Łukasik: Szkoda ze to mam tak daleko, chetnie bym uczestniczyl w takej sesiji zdjiecowej. Poprostu bym przyśedl zaraz po Tobie, po mnie inny fotopolan, potym jakaś fotopoanka, potym inny fotopolan..taka piekna co dzienna dwugodzinowa sesija zdjiecowa....☺☺☺
2019-07-05 22:13:58 (6 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+2 głosów:2
do slawekh: Jaki Inwestor taka atmosfera na budowie, tylko dlaczego nadzorcy wyładowują to na foto-dokumentalistach
2019-07-05 22:39:03 (6 lat temu)
slawekh
 
do Michał Gańko: Jelenia Góra niestety zmierza na boczny tor w regionie. Jeszcze 20 lat i będą mówić Jelenia Góra ta koło Bolesławca. Brzmi nierealnie i śmiesznie, ale historia zna jeszcze ciekawsze przypadki.
2019-07-06 14:07:25 (6 lat temu)
Po ich minach nie wygląda żeby byli "wyrozumiali" :-)
2019-08-25 09:15:12 (6 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Tak, ale tu jestem jednak po rozmowie z panami widocznym w kadrze również, tak więc wiedzieli że będą fotografowani, tj. tylko pytanie- "czy będę w tym kadrze" w ich twarzach, dodatkowo otrzymali wersje drukowaną zdjęć, zgodnie z moja obietnicą, ...tak więc spoko, na pewno nie będą mnie przeganiać, w przeciwieństwie do kierownictwa tej budowy, choć ostatnio dali sobie spokój.
2019-08-25 09:18:31 (6 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Ja ostatnio miałem spotkanie w terenie z wściekłą grupą interwencyjną pewnej firmy ochraniarskiej. Jeden z nich próbował sięgać po paralizator ale widział jak kolega robi zdjęcie i zrezygnował. Wmówiliśmy mu że mamy zdjęcie jak sięga po paralizator. Cała impreza zakończyła się kawą, ciastkiem i obustronnymi przeprosinami, my też nie byliśmy bez winy.
2019-08-25 09:48:30 (6 lat temu)
slawekh
 
Wiadomo co to będzie z tyłu ?
2019-08-15 19:01:09 (6 lat temu)
Wiadomo kiedy będzie otwarcie?
Dodam, że obok postawili paczkomat InPost.
2019-09-14 10:19:45 (6 lat temu)
do slawekh: Ano "Brico- Marche", wspólmie z Lidlem będą mieli jeden parking, i numer 127, z jakąś literką, bo jest to na działce wydzielonej z dziedzictwa dawnej Cegielni!
2019-08-15 20:31:58 (6 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do Mariusz Te: Termin ostateczny to 10 X. 2019, co ciekawe to już jest zwożony towar spożywczy!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: zmiana daty otwarcia
2019-09-14 10:55:49 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Sklep "Lidl" - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: pasaż wiecha zurawica toruń koszary toruń podgórska toruń podgórska toruń kujawska toruń łódzka gassy Dobrydnio Dobrydnio Dobrydnio Dobrydnio ciche zbiczno tarnów, jasna rogów dworzec tarnów tarnów rogów rogów wałbrzych wałbrzych drobin świętoduska ostroda autobus prom wisła Strzelnica sw marka 29 krakow sw marka 15 krakow Niegoriełoje Bydgoszcz iwan Bydgoszcz Bydgoszcz Cmentarz Bydgoszcz ewangelicki