26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (31)
Obiekty w okolicy
Jana Pawła II 27
16
m
Jelenia Góra
Myjnia samochodowa "Kärcher"
25
m
Jelenia Góra
Jana Pawła II (nieistniejąca willa)
32
m
Jelenia Góra
Jana Pawła II 27a
35
m
Jelenia Góra
Paderewskiego 22
75
m
Jelenia Góra

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
s_mile
 
+2 głosów:2
Jak pokazać okno w elewacji, a przy okazji jeszcze nieco więcej? Kapitalne zdjęcie, "fotopolskie" i artystyczne zarazem. I wzmiankowane okno obejrzymy, i pozostałe elementy wzrok przyciągają... Wózek sklepowy? Lodówka? Perfekcyjny kadr, aż podejrzewam, że Marek specjalnie te klamoty poukładał do zdjęcia. Gratulacje, mój zachwyt nad tym zdjęciem jest 100-procentowy! :)
2013-03-23 07:36:43 (13 lat temu)
do s_mile: Bardzo dziękuję Ci za tak pozytywną recenzję :)
2013-03-23 09:17:58 (13 lat temu)
W tej dobudówce, małej urzeduje jeszcze to "wesołe towarzystwo".?
2014-09-10 21:10:02 (11 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Tak.
2014-09-10 21:34:32 (11 lat temu)
antypuszka©
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Już nie, bo dobudówkę wyburzyli.
2014-11-17 16:58:43 (11 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
Dawniej ul. Legnicka 19, jak dobrze rozczytałem.
2015-03-28 21:09:58 (11 lat temu)
Dagmara
 
+1 głosów:1
Jest i tabliczka z informacją o maglu - był tam jeszcze w latach 90.
2022-05-27 01:53:48 (4 lata temu)
do antypuszka©: Dobrze przeczytałeś.
2015-03-28 21:12:09 (11 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
Gdyby to zdjęcie zostało zrobione rok wcześniej, to między budynkami a fotografem stałaby sporych rozmiarów willa, którą to rozebrano z powodu budowy widocznej na zdjęciu drogi.
2015-03-28 21:17:42 (11 lat temu)
Marek W
 
+2 głosów:2
do fantom: Ja tego budynku nie pamiętam, ale moja żona potwierdza Twoja informację :)
2015-03-28 21:22:06 (11 lat temu)
antypuszka©
 
+2 głosów:2
do fantom: Pewien znajomy ma zdjęcia tego nieistniejącego budynku, miał mi je podrzucić i jakość ich nadal nie mam, jak zdobędę to zamieszczę.
2015-03-28 21:26:12 (11 lat temu)
Marek W
 
+3 głosów:3
do antypuszka©: To będzie cenny dokument.
2015-03-28 21:27:09 (11 lat temu)
do Marek W : Kiedyś mieszkał w tym budynku przy ul J.Pawła 27.
2015-03-28 21:30:49 (11 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do Marek W : Te dwa budynki które pozostały były tylko "zapleczem" owej większej willi. Nie spotkałem nigdy jej zdjęcia.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: liter.
2015-03-28 21:33:53 (11 lat temu)
Marek W
 
+2 głosów:2
do fantom: Dlatego zdjęcie tgo budynku byłoby bardzo cenne
2015-03-28 21:36:43 (11 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
Marek W i antypuszka,
Pamiętacie naszą dyskusję o nieistniejącym budynku przy Legnickiej który rozebrano przy budowie al. JPII sprzed ponad 4 lat?
Zdaje się że go znalazłem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2019-11-26 18:54:54 (6 lat temu)
Założyłem obiekt, a na budynki obok dałem znaczniki.
2019-11-26 21:59:05 (6 lat temu)
Willa zlikwidowana w 1978 r, dopisałem do obiektu, tu już jej niema
2019-11-26 22:33:10 (6 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do fantom: Brawo. Cenne ujęcie. Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy :))
2019-11-26 20:00:56 (6 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Marek W : Skonfrontuj z żoną czy tak go zapamiętała :)
Z lewej za nim był mały sklepik spożywczy koło tartaku.
2019-11-26 20:03:40 (6 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do fantom: Tak to go zapamiętać nie mogła. Nie ten rocznik :)). W latach siedemdziesiątych już tak dobrze nie wyglądał.
2019-11-26 23:15:36 (6 lat temu)
fantom
 
do antypuszka©: Można by je podmienić na sklejone z drugą częścią zdjęcia z aukcji z Simetem.
Kiedyś na jakimś Twoim zdjęciu z wieżowca załapał się chyba też kawałek dachu tej willi.
2019-11-26 22:04:18 (6 lat temu)
do fantom: Dodałem ze znacznikiem do obiektu.
2019-11-26 22:05:12 (6 lat temu)
do fantom: Albo dodać sklejkę osobno do obiektu.
2019-11-26 22:05:45 (6 lat temu)
fantom
 
do antypuszka©: Też można.
2019-11-26 22:07:46 (6 lat temu)
antypuszka©
 
+2 głosów:2
2019-11-26 22:53:56 (6 lat temu)
fantom
 
do Marek W : Trochę głupio wyszło ;) ale myślałem o 70 tych właśnie.
2019-11-26 23:37:12 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: dwór garbolewskich Stalmacha szczecin wroclaw wroclaw Ciechanów Ciechanów bydgoszcz plac solny Wrocław, Michalczyka warszawa okrzei Statki dwór garbolewskich czerwonka czerwonka legion legion charbin harbin wysok kamień mystków mystków mszalnica wysoki kamień Armii Krajowej 32 Pińczów Pińczów bagrowo zalew zemborzycki bagrowo Probsthain bagrowo polona katowice Warszawa Śródmieście dworzec Warszawa Śródmieście Giełda zbożowa dworzec warszawa śródmieście