| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Ołtarz polowy
53
m
Kałków
Figura św. Floriana
64
m
Kałków
Pomnik Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
85
m
Kałków
Mini ZOO
160
m
Kałków
Kaplica św. Ojca Pio
219
m
Kałków

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
+2 głosów:2
Sky Tower jest wyższy.
2012-07-17 21:01:35 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Skansen martyrologiczny:). Następny w Szymbarku, znajdą się inne. Można wyznaczyć szlak dla amatorów tego rodzaju miejsc.
2012-07-17 21:11:20 (13 lat temu)
maj
 
Ale ten kadr nie oddaje obrazu taaak wysokiej budowli może to efekt prostowania.
2012-07-17 21:14:59 (13 lat temu)
maj
 
Opss! 33 metry skojarzyło mi się z trzydziestoma trzema piętrami.
2012-07-17 21:24:51 (13 lat temu)
Chyba łapię Twój tok myślenia Pawulon - widzę tam dorosłego człowieka, jeśli przyjmiemy, że ma ok. 175 cm (wzrost przeciętnego człowieka), to z proporcji wysokość budowli ma ok. 20 metrów, a do szczytu krzyża jest od ziemi jakieś 25 metrów.
2012-07-17 23:11:20 (13 lat temu)
Władysław Ruszkowski
 
+2 głosów:4
Zwięźle i krótko: byłem, zwiedziłem. Robi wrażenie, jeżeli przyjąć, że jest to zrobione z woli jednego człowieka. Poprzednio na terenie, na którym jest sanktuarium były pola uprawne.
Nie odnoszę się do wartości artystycznych, czy historyczno-patriotcznych.
Kto nie był, polecam, nie odczuje dyskomfortu jak w innych tego typu obiektach.

2012-07-18 09:33:19 (13 lat temu)
pawulon
 
do maj: 33 metry to ma 10-piętrowy wieżowiec ;)
2012-07-17 23:06:23 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do Andrzej G: O ile pamiętam to tam są też kaplice poniżej poziomu ziemi (piwnice). A na szczyt schodów mnogo, można się zasapać, będzie więcej niż 20 m w górę.
2012-07-18 09:10:28 (13 lat temu)
Julo
 
do ZPKSoft: Podłoga mojego mieszkania znajduje się też ponad 20 metrów nad gruntem (a na dachu zamiast krzyża stoi antena), nie rozumiem jak można tej budowli przypisywać jakąś niezwykłość ze względu na rozmiar.
2012-07-18 09:30:52 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
do Julo: Jeżeli nie oceniamy tego obiektu w kategoriach estetycznych to jest on po prostu nietypową budowlą tak świecką jak i sakralną. Jak Władysław napisał zwiedza się bardzo swobodnie (ale nie dla niepełnosprawnych) i można traktować jak kuriozum artystyczne. Widok z góry fantastyczny.
2012-07-18 10:22:22 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: jelenia góra jelenia góra dworzec bobolice gdańska łódź Bobolice bobolice boboloice gdańska 61 zwałka zwałka wrocław wrocław Czerniaków rynek duszniki kiełczów Czerniaków salwator plac piastowski 31 Przeczyca Dębica Jasło Jasło Ppieścirogi stare rynek duszniki Salwatorska pieścirogi Hermsdorf Hermsdorf rynek duszniki Zawadka Brzostecka Zawadka Brzostecka myszyniec stary myszyniec stary myszyniec myszyniec