| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...

Ulica Warszawska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
da signa
 
+1 głosów:1
Przypisałam do obiektów.
2020-11-18 14:53:13 (5 lat temu)
mamik
 
do da signa: Dziękuję!
2020-11-18 16:27:46 (5 lat temu)
Założyłam obiekt.
2020-11-21 12:29:12 (5 lat temu)
Podmiana.
2020-11-18 13:01:28 (5 lat temu)
2020-11-17 14:52:39 (5 lat temu)
Anneob
 
Kałuszyn, okolica i mieszkańcy bardzo zasłużeni w naszej historii. Powstania Listopadowe i Styczniowe, Wrzesień 39... Spiżowy, złocony Pomnik - dar Syna Żołnierza 11 Pułku Ułanów Legionowych. Kiedy czyta się pewne opinie, ręce opadają… Po co, Kwiat naszego Narodu ginął…
2025-10-02 02:33:40 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+2 głosów:2
Ułan mnie oślepił :) Przy okazji zauważyłem, że używamy takiego samego aparatu.
2025-09-30 18:07:04 (8 miesięcy temu)
Mariusz Brzeziński
 
+6 głosów:6
To z serii "złoty, a skromny" ?
2025-09-30 18:31:48 (8 miesięcy temu)
Stanisław Goś
 
+1 głosów:1
do polskup: Byłem tam o 9-tej, słońce jeszcze dosyć niskie mocno odbijało się od pomnika :)
2025-09-30 19:04:15 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Stanisław Goś: Ja ok. 16:00 i wszystkie ujęcia od frontu mam prześwietlone. Słoneczko dawało prosto w ułańskie oblicze.
2025-09-30 19:08:54 (8 miesięcy temu)
Mariusz Brzeziński
 
+2 głosów:2
do polskup: Ten odblask ma oślepiać wrogie drony ze wschodu.
2025-09-30 20:19:46 (8 miesięcy temu)
polskup
 
do Mariusz Brzeziński: Bizantyjskie złocenie na modłę wschodnią.
2025-09-30 20:28:18 (8 miesięcy temu)
da signa
 
+3 głosów:3
2025-09-30 20:32:51 (8 miesięcy temu)
polskup
 
do da signa: Tu mnie zaskoczyłaś obrazkiem :) Dotychczas tak mocno po oczach biły mnie jedynie kopuły cerkwi. A tu elektor saski...
2025-09-30 20:40:03 (8 miesięcy temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do polskup: Jest ich więcej np. , to dlaczego Polska miała by być gorsza :))
2025-09-30 20:44:12 (8 miesięcy temu)
Mariusz Brzeziński
 
+2 głosów:2
do da signa: W Polsce zburzono wszelkie obce pomniki konne, które miały nienaganną formę. Teraz upiększamy krajobraz pokrakami "koniopodobnymi". W tym MIEJSCU Polska jest gorsza.
2025-09-30 21:18:01 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+2 głosów:2
Ułanów ci u nas dostatek, ale wrzuciłem swojego dla porównania. Jest to ułan popołudniowy. Inne moje kadry mają prześwietlone prawe lico, a tu jakoś dało się wyciągnąć, zmniejszyć olśniewający blask tego niecodziennego pomnika. Tylko kadr dość dziwny, bo głowa konia zasłania ułana.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawka.
2025-09-30 19:34:35 (8 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 8 miesięcy temu)
Ulica Warszawska - obiekty i wydarzenia
32 33
64
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: nowotki Brześć zakorzel merino werba gdynia lotnicze gdynia lotnicze Gdynia lotnicze Gdynia z lotu ptaka warszawa aleje jerozolimskie katowice katowice radomyśl nad sanem radomyśl wielki katowice chorzowska chorzów chorzów chorzów chorzów ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ august soller węgrzce Zamosc Zamosc mieszkowice rymanów niedźwiedzia rymanów przemyśl przemyśl Turkusowa koscioł sw mikołaja wrocław