26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat warszawski zachodni
OBIEKTY - ul. Kolejowa
402
Obiekty w okolicy
Rolnicza 515
916
m
Dziekanów Nowy
Rolnicza 513
929
m
Dziekanów Nowy
Rolnicza 507a
967
m
Dziekanów Nowy
Rolnicza 514
1009
m
Dziekanów Nowy
Rolnicza 501
1010
m
Dziekanów Nowy

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Karczma "Pod Dębem"

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Ładne zdjęcie
2020-03-21 11:43:52 (6 lat temu)
Dana
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : Też mi się podoba, .... ale powiedz, Piotrze, przegapiłam coś? Czy dziś jest przypadkiem jakiś dzień doboci czy coś w tym rodzaju???
2020-03-21 11:51:16 (6 lat temu)
max
 
+1 głosów:1
do Dana : Coś się Piotrowi zacięło albo nie chce mu się pisać i wkleja 😊
2020-03-21 12:02:08 (6 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do max: Przepraszam wszystkich ale ile idzie czytać pseudo specjalistów od " wirusów", Zamiast się tu na fp odprężać od codziennego przeżycia od tego wirusa to czytamy to na fp, od tego jest TV, radio, gazety itp. gdzie mówią jak się mamy zachować Zostawmy to naprawdę ludziom co się znają . Ostatnio na fp to, specjaliści od polityki a teraz od wirusów. Moje komentarze były tylko po to żeby ta dyskusja znikła z pierwszej strony fp
2020-03-21 12:14:33 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Brawo, pomysł godny naśladowania :-)
2020-03-21 12:32:44 (6 lat temu)
do piotr brzezina : Dlatego kadzisz...:) ale od tematu nie uciekniemy, jak wkrótce wyjście z domu będzie ekstremalnym ryzykiem...
2020-03-21 12:36:18 (6 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do piotr brzezina : W myszce masz taki wałeczek do przewijania tego co uważasz za niewarte czytania. I jest to zdecydowanie lepsza metoda niż narzucanie innym swojego zdania.
2020-03-21 12:42:19 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: Wtedy zaczniemy w komentarzach podawać różne domowe przepisy kulinarne na wykorzystanie tego co mamy w lodówce czy kredensie, przepisy na rozmaite mikstury dezynfekcyjne czy mydła itp. Coś jak z czasów totalnych braków zaopatrzeniowych w l. 80. XX w. Mam zachowany stary zeszyt z tych lat gdzie wklejało się wycięte , albo wpisało zasłyszane pomysły na rozmaite rzeczy. Jeszcze się może przydać.
2020-03-21 12:40:48 (6 lat temu)
do fantom: Tu nie chodzi o całkowite wyeliminowanie komentarzy o tym wirusie ale poczytaj co piszą inni "straszą" znawcy wirusa i ekonomii, my mamy tu na "fotopolsce" się wspierać, uspokajać nawet żartować żeby ten temat chwilowo odsunąć od naszych głów. bo zgłupiejemy. Jak nie PRL i demokracja to ekonomia po wirusie itp. To co napisałem wyżej to jest pomysł jednego z fotopolan który się załamał i siedzi w domu, wyłączył telewizor, radio a teraz robi przerwę od fp, on mnie w ten temat pchnął, Przekaże mu od Ciebie o tym kółeczku w myszce








2020-03-21 12:56:31 (6 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : To jeżeli ktoś napisze teraz coś o wirusie pod innym zdjęciem to trzeba będzie dodać kolejnych 10 takich samych komentarzy ;) Moim zdaniem to zły pomysł, lepiej spróbować nie wchodzić do działu z komentarzami.
2020-03-21 13:06:45 (6 lat temu)
do Neo[EZN]: Ja się mogę wyłączyć z tych komentarzy, Na ten pomysł wpadła siostra naszego fotopolanina który się tą sytuacja z wirusem załamał Słuchał radia, TV i nerwy strzeliły. Nie będę opisywał co on wyrabia w domu. Myślałem że w ten sposób co zrobiłem i to co napisałem trochę ukrócimy te dyskusje straszące i nasz kolego będzie nadal brał udział w fp. Ok. zaprzestaje te dyskusje bo nie ma to sensu.
2020-03-21 13:39:42 (6 lat temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Zwalanie wszystkiego na jakiegoś tajemniczego fotopolanina, to wyjątkowo żałosna próba wybrnięcia z sytuacji.
2020-03-21 13:47:33 (6 lat temu)
do fantom: On osobiście napisze a żałosne jest to co Ty napisałeś, nie znając faktów. . Ja osobiście nie mam zamiaru się wycofywać z tego co napisałem do tej pory, a z jakiej "próby wybrnięcia z sytuacji" . Czy ja coś narozrabiałem, ubliżyłem komuś
2020-03-21 14:00:40 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: karlino Przeworsk ruda śląska ruda śląska tarnobrzeg Przeworsk Przeworsk bagicz Przeworsk Bagicz olesnica olesnica Gudenhagen findera szczecin findera szczecin słoneczniki rembertów Bukowiec pałac Bukowiec pałac muszyna sanok sanok sanok sanok Gryfino Gryfino teatr guliwer bugaj czemierniki Zachem bydgoszc bydgoszc Krakow Paulinska Krakow Piasek Krakow Wislna