26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat łódzki wschodni

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Koluszki - zdjęcia niezidentyfikowane

łódzki wschodni /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mag
 
Budynek stacyjny ...?! (znowu "lipa") Raczej mieszkalny.
2015-10-26 15:31:26 (10 lat temu)
Czy to aby nie byl zabór rosyjski?
2015-10-26 16:13:49 (10 lat temu)
Bahnhofvorsteher - dyrektor stacji - cokolwiek to znaczy ;)
2015-10-26 16:51:27 (10 lat temu)
do mag : Wiele budynków na małych stacjach wyglądało jak budynki mieszkalne. Często tak zresztą było, na dole kasa i poczekalnia, na górze mieszkania.
2015-10-26 17:13:20 (10 lat temu)
Rafał C.
 
+1 głosów:1
do cracusiac: Od 06.12.1914 do 11.12.1918 Łódź i okolice były pod okupacją niemiecką drogi kolego. Koluszki również.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2015-10-26 16:40:51 (10 lat temu)
do Rafał C.: Niemniej byl to zabór rosyjski pod tymczasowym zarzadem niemieckim.
2015-10-26 17:55:11 (10 lat temu)
mag
 
do Rafał C.: ... co nie jest argumentem, że na fotce jest stacja kolejowa (w co absolutnie nie wierzę!)
2015-10-26 17:45:42 (10 lat temu)
do mag : Argumentem nie jest, ale do terenu stacji kolejowej mogło być przypisanych wiele budynków (kasy i poczekalnia, warsztaty, budynki techniczne, noclegownia dla drużyn kolejowych, dom zawiadowcy)
2015-10-26 17:54:44 (10 lat temu)
mag
 
do Rafał C.: Nie rób z siebie kolejnego konfabulanta....
2015-10-26 20:30:24 (10 lat temu)
do cracusiac: Niemniej jednak, tymczasowy niemiecki kierownik, zarządzający tymczasowo stacją, nazywał się po niemiecku Bahnhofvorsteher :)
2015-10-26 18:40:31 (10 lat temu)
WW
 
do cracusiac: Jeśli już podchodzisz tak formalnoprawnie, to nie powinieneś używać słowa "zabór", które jest terminem subiektywnym.
2015-10-26 22:49:45 (10 lat temu)
do Rafał C.: Zgadza sie, wszedzie tam gdzie jest tymczasowy zarzad uzywa sie jezyka zarzadzajacego.
2015-10-26 19:02:33 (10 lat temu)
do WW: Jak widze co poniektorym nudzi sie.
2015-10-27 06:35:44 (10 lat temu)
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: sandomierz katedra kamienica pod sowami kamienica pod sowami sandomierz katedra brukowa warszawa kijowska warszawa lublin 1940 sklep gs stawiszyn stawiszyn park rzeźb warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony