| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat konecki
Więcej (0)
Obiekty w okolicy
Pocztowa 5
36
m
Końskie
Pocztowa 8-8f
47
m
Końskie
Pocztowa 10
50
m
Końskie
Pocztowa 12
59
m
Końskie
16 stycznia 2
68
m
Końskie

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
W pierwszej chwili myślałem że to Wrocław. Chyba odzwyczaiłem się od widoków tego typu budynków.
2009-12-28 22:11:53 (16 lat temu)
pawel
 
Bo blok był wzorowany na jakimś istniejącym we Wrocławiu.
2010-04-11 17:49:15 (16 lat temu)
2 bardzo podobne kadry - cóż z tym robimy? - zostawiamy czy nie? jeśli tak to które? Co o tym myśli szanowna publiczność?
2010-04-11 18:06:28 (16 lat temu)
pawel
 
To może moje? Bo ja nie zauważyłem. Tamto jest starsze.
2010-04-11 18:11:39 (16 lat temu)
pawel
 
Tzn moje skasujemy.
2010-04-11 18:44:05 (16 lat temu)
A czemu mamy kasowac?
2010-04-11 18:47:45 (16 lat temu)
Niech zostanie, a to ujecie sobie odpuścimy przez najbliższe miesiące.
2010-04-11 18:54:33 (16 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Nie wiem czy macie - tylko się pytam. Miejsca na serwerze sporo ale z drugiej strony niemalże identyczne zdjęcia wykonane w odstępie kilku miesięcy niewiele wnoszą do strony - stąd mój dylemat i chciałem tylko poznać zdanie innych osób na ten temat.
2010-04-11 19:50:30 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: I przy okazji - mam właśnie taki dylemat - co robić w takich sytuacjach? Myślałem nad stworzeniem systemu wyboru między dwoma zdjęciami - jedno zostaje na stronie, drugie ląduje w archiwum (docelowo strona archiwum.fotopolska.eu) - co o tym myślicie? Nie chciałbym po prostu żeby było tak jak na \"hydralu\" kiedy po 5 latach nikt nie zrobił lepszych zdjęć obiektów, które nie uległy zmianie \"bo zdjęcie już jest\" (słabe ale jest...) Ktoś ma jakieś pomysły? Uwagi? :)
2010-04-11 19:54:39 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Jak zdjęcia są 2-3 to bym odpuścił. Gorzej jak zacznie się tak jak na Rynku wrocławskim...gdzie jest przerost ilości nad formą. Przyznaje - zagwozdka.
2010-04-11 20:18:39 (16 lat temu)
Julo
 
do bonczek_hydroforgroup: Jest jeszcze jeden aspekt: identyczne widokówki zeskanowane przez różne osoby, na ogół (ale nie zawsze!) różniące się jakością na tyle, że nikomu nie pozostawiają wątpliwości, która jest lepsza. Przykłady (nie sięgając nawet do Rynku): i
i
i
2010-04-11 23:35:56 (16 lat temu)
do Julo: Ta druga grupa myślę, że jest ok bo to są inne wersje tej pocztówki - wiadomo, że kadr ten sam ale ludziki inaczej wmontowane - ot, zostawiłbym w ramach ciekawostki :)
2010-04-11 23:53:04 (16 lat temu)
do Neo[EZN]: Drobne różnice w pocztówkach też bym ocalił - każda na swój sposób jest niepowtarzalna.
2010-04-12 09:43:07 (16 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 16 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: komuny paryskiej 71 wroclaw rmf stadion legia warszawa warszawa lazienkowska 3 stadion stadion warszawa pałac karasia leszno leszno białuty bałuty taabern most most rytel rytel lublin lublin brochów brochów Px48-3914 Px48-3914 huta marty warszawa wiejska aleje munin putka złota złota plac niepodległości plac niepodległości kwiska Chmielna 73 Warszawa teatr mały kwiaton