26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat poznański

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Arboretum Kórnickie

Zbudowano: 1poł.XIXw
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
fantom
 
+2 głosów:2
Poza tematyką strony.
2019-12-10 06:29:03 (6 lat temu)
do fantom: Dalem pod glosowanie...
2019-12-10 07:00:21 (6 lat temu)
JureK
 
do fantom: Wymieniłem na inne,które myślę,że zmieści się w tematyce strony.Potraktowałem to podobnie jak : prostu jako ciekawostkę z arboretum kórnickiego
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Poszerzenie treści
2019-12-10 09:45:27 (6 lat temu)
do JureK: Usunulem swój glos, Jurku zdjiecia detailów owoców albo co to bylo, nam na stronie raczej nie sa potrzebne....
2019-12-10 11:12:10 (6 lat temu)
JureK
 
do vetinari: Masz rację.Jak napisałem, potraktowałem to jako ciekawostkę tego arboretum.Podobnie zresztą jak wcześniej ktoś dodał unikalne drzewo. Z pewnością , ani jedno, ani drugie nie ma z architekturą nic wspólnego.Jestem tu za krótko i dzięki za dobre rady.Pozdrawiam.
2019-12-10 11:33:34 (6 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do vetinari: Nie mogę usunąć głosu bo zdjęcia już nie ma na stronie usuwanych.
2019-12-10 13:01:49 (6 lat temu)
do JureK: Takie rzeczy sa tylko...moje ulubione porównanie....otwieranie Puszky Pandory. Dziekuje za zrozumialoścz...☺ jeźeli masz wiecej podobnych zdjieć, i masz co na ten temat napisać, dodaj te zdjiecia do artikulu który ocziwiście napisześ na temat tego arboreta ☺☺☺
2019-12-10 11:36:16 (6 lat temu)
JureK
 
do vetinari: Ja nie mam zamiaru otwierać Puszki Pandory, bo nie o to tutaj chodzi:) Stąd od razu jak zauważyłem głosowanie to wymieniłem zdjęcie na inne (szanując Wasze zdanie). Akurat tam jest sporo ciekawych, niespotykanych w Polsce roślin.Tylko o zgrozo nie mam już zdjęć, bo to co się zachowało po moich ostatnich przygodach z dyskiem to są nieliczne zdjęcia z pobytu w Kórniku. Pomyślę nad tą propozycją. Tylko pisanie artykułów wymaga dużo czasu,a mi go zaczyna brakować .....Pozdrawiam
2019-12-10 11:59:24 (6 lat temu)
vigo
 
do piotr brzezina : Trzeba wyświetlić zdjęcie i kliknąć przy ikonkach "2 głosy". Wtedy wyświetli się lista głosujących i ikonka kosza przy Twoim głosie.
2019-12-10 14:18:16 (6 lat temu)
do vigo: Dzięki, zapomniałem o tym (starość wkracza do dysku)
2019-12-10 14:31:58 (6 lat temu)
1 Dyskusja (ostatnia 6 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: warszawa zachodnia warszawa zachodnia Drzewica fabryczna obóz pracy szkolna kraków, bydgoska kraków, bydgoska libusza Łomża muzeum Rawicz Sarnowa Łomża Łomża Bazylika w Łowiczu gliwice gliwice gotyckie kościoły Goleniów Goleniów radymno noniewicza Poznań Poznań tvp tvp tvp tvp tvp tvp Muzeum Archidiecezjalne w Poznaniu ul. Chmielna 36 przytoczna dwór garbolewskich Stalmacha szczecin wroclaw