26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat złotowski
OBIEKTY - Ulica Szkolna
1
16
18
17

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Szkolna

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† Festung
 
+3 głosów:3
Naprawdę widokówka?
2013-10-27 19:36:37 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do † Festung: Chyba jednak tak - za dobre, jak na amatorskie - ale zupełnie, jak z NK. Rewelacyjne - te dzwony, te włosy...:). Nie napiszę, ze pamiętam:).
2013-10-27 19:41:43 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Po wielkopolsku! Miło popatrzeć.
2013-10-30 22:11:55 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Tu już ludność napływowa.
2013-10-30 23:46:59 (12 lat temu)
maj
 
Byłbym skłonny powiedzieć że to prawie to samo
2016-04-27 10:12:34 (10 lat temu)
do maj: W najbliższym czasie zamierzam odwiedzić Krajenkę myślę że coś sfocę i dokonam podmiany :)
2016-04-30 13:57:48 (10 lat temu)
Dobre..ciut ciut sme sie mimineliśmy :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corect :-)
2017-02-19 12:02:15 (9 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
Piękny kadr!
2017-08-17 23:02:23 (8 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do czesil: Ano, to je krasa
2017-08-17 23:16:10 (8 lat temu)
do czesil: Dziekuje :-)
2017-08-18 06:37:28 (8 lat temu)
do Stenek: Aź sie samo prośilo :-)
2017-08-18 06:37:53 (8 lat temu)
trz (tedesse)
 
+1 głosów:1
do vetinari: Piękny opis obiektu Vetinari!
2017-08-18 15:07:03 (8 lat temu)
do trz (tedesse): Dziekuje, ja tylko opisalem tablice, i jeźeli moźna poprośicz..sprawdź ortografie...niestety moja glowa caly czas sie kieruje mojim jezykem ojczystym...:-) Dziekuje :-)
2017-08-18 16:14:04 (8 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do vetinari: Zrobiłem poprawki w opisie, między innymi poprawiłem słowo "żeglaste" na "żaglaste", oraz kilka innych pierdółek. Teraz jest już cacy ;-)
2017-08-18 17:58:16 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do pawulon: A ja się zastanawiałam co to. Miałam sprawdzić kilka terminów fachowych ale... mnie odwołano od kompa i nie skończyłam roboty. Dzięki za poprawki.
2017-08-18 20:05:43 (8 lat temu)
trz (tedesse)
 
+2 głosów:2
do pawulon: Dzięki! Miałem to zrobić ale zostałem oderwany od kompa, a teraz już po wszystkim.
2017-08-18 20:20:02 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do pawulon: No..dziekuje bardzo..jestem takka tandeta, źe nawed niedam rady przepisacz czijś tekst..Ciekawe, ile takych tandet jak ja popsulo w przepisiwaniu waźniejszie teksty. Naprz....deklaracjie, przemluwienia, ustawy...Kiedyś czytalem ciekawy artikul. Pisano wnim, źe nam, tz. Europejczykom brakuje jakyś 140 lat historii. ktoś dal sobie ta robote, i zprubowal polyczić z kronik i innych źródel naśa ere kalendarzowa...juź chyba wiem jak to powstalo...:-) Jeścze raz dzieky...swoja droga..istnieje coś pod slowem "źeglaste" ?
2017-08-19 06:39:17 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do trz (tedesse): Tadeuszu, chyba dobrze zrobileś...teraz zpojźalem na historie zmian opisu tz naprawy. ....Jest dlusza jak sam moj opis obiektu. 2 fotopolanie poprawialy moje bledy..smutne co...
2017-08-19 07:09:32 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
do vetinari: Wcale nie jest smutne, wszyscy uczymy się posługiwania językiem polskim. Ty masz jeszcze dodatkową trudność - brak polskich znaków na klawiaturze.
2017-08-19 08:42:22 (8 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Brak polskich znakow na klawiaturze az tak nie przeszkadza w czytaniu, wazne, aby uzyc wlasciwych liter, co dla osoby nie bedacej Polakiem nie jest latwe. Znam troche jezyk czeski, ale gdy mam cos napisac po czesku, to glowie sie nad tym, jakich literek uzyc i nie jest to latwe. Ciesze sie, ze Veti jest z nami i pisze po polsku, czyli zadaje sobie niemaly trud, zeby tak pisac. Ma jednak o tyle dobrze, ze ma zone Polke, wiec korepetycje w domu ma gwarantowane i darmowe ;-)

PS - pisalem to bez polskich znakow, zeby pokazac, ze taki tekst da sie zrozumiec
2017-08-19 11:24:18 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Stenek: Wiem źe istnieja kody na polskie litery, ale...niepamietam ich...:-) Z korepetycjamy w domu...fotopolska jest moje hobby, i dziewczyny raczej juź wywracaja oczy kiedy sie na coś pytam. Mam wielky zapas slow w polskim jezyku, ale...w glowie. Kiedy coś pisze na klawiaturze po polsku, to myśle po polsku, tylko źe sam sobie te slowa powtarzam, i ja nieslyśe takych nuaciji jak sz cz ś ć.. i pisanie "i" i "y" jest dla mnie tajemnica na pozimie rozwiazenie kodu Enigma. Ale postaram sie lepiej przepisiwacz opisy obiektów z mojich zbiorów. Dziekuje źe macie cierpilowścz z moja ortografia i polskim...Nie chce sie chwalić, ale postep chyba jakyś jest :-)
2017-08-19 22:25:42 (8 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
do vetinari: Jasne, że jest!
Pamiętam Twoje pierwsze wpisy, teraz już piszesz o niebo lepiej ::)))
Wtedy myślałem, że wpadłeś tu na chwilę, bo to nie czeska strona, ale cieszę się, że jesteś z nami !!!! :))) I oby tak już było zawsze

PS - gdybym mieszkał w Cieszynie, miałbyś mnie na karku często. Czemu? Bo Cię lubię, ale też i temu, że prosiłbym Cię o korepetycje z czeskiego, tak chciałbym ten język znać lepiej

Veti, masz maila ode mnie, pozdrav!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2017-08-19 22:30:17 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: Jest coraz lepiej ;-)
2017-08-19 22:30:57 (8 lat temu)
vigo
 
+5 głosów:5
do vetinari: A ja kiedyś już Ci pisałem - dzień kiedy zaczniesz pisać poprawnie po polsku będzie smutnym dniem dla Fotopolski...
2017-08-19 22:33:14 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Stenek: Przeczytalem..odpowiem jak bede mial troche wiecej czasu, bo teraz wykorzystam spiaca rodzine i spokój przy komputerze...na troche pracy na fotopolska :-)
2017-08-19 22:55:57 (8 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
do vigo: Vigo - trafiłeś w punkt!
Veti pisze tak fajnie po polsku, dodając troche czeskiego, że ja sobie nie wyobrażam, że mogłoby być inaczej !!!
:)))
2017-08-19 22:35:55 (8 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do vigo: Dziekuje, ale s opisami bede musial dawacz sobie wiecej pracy, bo nie moge wykorzystywacz waszego wolnego czasu na moje blady :-)
2017-08-19 22:57:09 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Franto, u nas bardziej popularne jest nazwanie tego elementu kolumną a nie słupem.
2017-10-16 20:52:36 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Aha...zapomnialem...u nas to jest slup...dobra poprawie opis :-) Dziekuje.
2017-10-16 21:09:37 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Swoja droga, o ile wiem to obecnie palac ma sluźyć jako urzad gminy...tz. bylo by dobre pośukacz jeźeli moja informacija jest aktualna, dziekuje...
2017-10-16 21:33:21 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
2017-10-16 21:40:09 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Tak, jak tam bylem, to wnetrza juź byly puste i przygotowane do przeniesiena urzadu gminy, wiec chyba ponownie zaeditowacz obecny stan palacu, tz usunać gimnazium....
2017-10-16 21:51:13 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Tak, gimnazjum przenieść do nazwy dawnej.
2017-10-16 21:52:29 (8 lat temu)
do ZPKSoft: No...i ja bede musial teź coś pokombinowacz....
2017-10-16 21:55:54 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: Wtedy jak robiłeś zdjęcia to był Urząd Gminy, czyli podpisy pod zdjęciami są OK. Zmienisz tylko nazwę obiektu.
2017-10-16 22:10:29 (8 lat temu)
do ZPKSoft: No dobra, ale na co ? Ja nie wiem co teraz sie tam mieści.
2017-10-16 22:13:17 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: To zmień na adres Jagiełły 9 a stara nazwa Urząd Gminy. Jak się pojawi nowa funkcja to znowu zmienimy ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta ulicy
2017-10-16 22:15:38 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Ok..zrobie, dziekuje...:-)
2017-10-16 22:27:36 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Zrobione :-)
2017-10-16 22:35:21 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Ulica Szkolna - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica Graty parczew trasa Kraków Gagarina Kraków nosal nosal Balzera Balzera 14