| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
OBIEKTY - Ulica Cesarska
13

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Cesarska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jiddu
 
+2 głosów:2
Obecnie już go nie ma. W 2005 był jeszcze zamieszkany.
2019-01-14 13:31:32 (7 lat temu)
czesil
 
do Jiddu: Można poprosić o bliższą lokalizację? Np. namiary GPS?
2019-01-14 20:20:00 (7 lat temu)
Jiddu
 
+1 głosów:1
do czesil: przy skrzyżowaniu drogi/ulicy "Cesarskiej" z boczną na Kostkowice [Widokowa], 49°46'36.5"N 18°44'10.1"E
2019-01-14 21:12:14 (7 lat temu)
czesil
 
do Jiddu: A czy wiadomo, w którym roku został wyburzony i jaki miał numer?
2019-01-14 21:47:23 (7 lat temu)
Jiddu
 
do czesil: ha - ten numer to nawet mam, podniosłem tabliczkę z gruzów po rozbiórce, muszę się dokopać do znaleziska w moim skarbcu..;)
mam też gdzieś serię pięknych zdjęć tego domu z ostatnią mieszkanką tego domu, niedługo potem zmarła, potem dom rozebrano... - jak znajdę to oczywiście dodam tu
2019-01-20 15:23:28 (7 lat temu)
Wzorcowy opis zdjęcia. Moje uznanie wymierne, w ocenie.
2011-04-17 22:49:34 (15 lat temu)
czesil
 
Ooo.. jeszcze stoi? Te balkony nazywano pawłaczem lub pawlaczem.
2011-04-18 08:50:35 (15 lat temu)
czesil
 
Ten obiekt też należy spenetrować - póki stoi.
2012-09-14 07:42:40 (13 lat temu)
Czemu na pasku pod miniaturą tego zdjęcia nie pokazuje się nazwa miejscowości?
2012-09-14 09:42:21 (13 lat temu)
Jiddu
 
+1 głosów:1
ten dom stoi [w trakcie rozbiórki] nie w Ogrodzonej, a w Łączce, adres bodajże Cesarska 13
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2019-01-14 13:29:06 (7 lat temu)
stoik
 
do Danuta B.: dziękuję : )
2011-04-17 23:07:33 (15 lat temu)
czesil
 
do czesil: A że warto... Grzegorz ostatnio znalazł starą butelkę z napisem Teschen w Czerwonym dworze
2012-09-14 07:47:54 (13 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do czesil: butelkę ? to coś dla mnie : )
2012-09-14 09:08:25 (13 lat temu)
pawulon
 
do stoik: Spokojnie Stoik, była już pusta ;)
2012-09-14 09:43:56 (13 lat temu)
pawulon
 
do Dariusz Milka: Nie tylko pod tym. Musi błąd jakowyś.
2012-09-14 09:45:03 (13 lat temu)
stoik
 
+1 głosów:1
do pawulon: zawartość mnie nie interesuje ; )
2012-09-14 09:44:56 (13 lat temu)
pawulon
 
do stoik: Aha, to co innego ;))
2012-09-14 09:45:53 (13 lat temu)
czesil
 
do Jiddu: Dodałem znacznik - teraz jest OK. Czy wiadomo coś więcej na jego temat? Warto zrobić serię zdjęć zanim całkowicie polegnie.
Bardzo ciekawy jest także dom czy może dawny dwór pod numerem 4 ul. Graniczna.
2019-01-14 19:32:13 (7 lat temu)
Jiddu
 
do czesil: a to ciekawe, bo nawet chciałem kilka zdjęć świeżych wkleić ale nie widze takiej opcji...
2019-01-14 21:18:27 (7 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do Jiddu: Musisz wejść w dany obiekt, czyli pod ten adres
2019-01-14 21:42:16 (7 lat temu)
Jiddu
 
do czesil: to akurat znam i próbowałem, nieraz zdjęcia już dodawałem - ale tam nie ma takiej opcji, przynajmniej u mnie;)
2019-01-16 18:04:08 (7 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
do Jiddu: Spróbuj teraz!
2019-01-16 18:18:58 (7 lat temu)
Jiddu
 
do czesil: nic z tego
2019-01-17 15:23:08 (7 lat temu)
czesil
 
do Jiddu: Spróbuj jeszcze raz. Przypisałem ci pewne uprawnienia do powiatu cieszyńskiego.
2019-01-17 16:22:40 (7 lat temu)
Jiddu
 
do czesil: pokazało się 'dodaj zdjęcie', spróbuję..
2019-01-17 21:20:01 (7 lat temu)
czesil
 
O co chodzi z tym autem w rowie? Jakiś wypadek?
2019-01-07 11:49:11 (7 lat temu)
lukas82
 
+2 głosów:2
Warszawa nie wytrzymała próby prędkości i rozpadł się wał.
2019-01-07 19:48:58 (7 lat temu)
do czesil: Stara trasa Skoczów-Cieszyn. Prawdopodobnie wypadł z drogi. Tylni lewy błotnik uszkodzony, widać wgniecenie na drugim zdjęciu. Nawierzchnia stara kostka bardzo śliska.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: wiadomo
2019-01-07 12:00:52 (7 lat temu)
Jeden z ostanich...co ?....
2019-01-18 06:55:07 (7 lat temu)
czesil
 
To już ostatnie chwile, niestety.
2019-01-18 17:50:01 (7 lat temu)
czesil
 
+1 głosów:1
To musiała być starucna chałupa! Dziękujemy za zdjęcia. Jeśli masz inne zdjęcia z Łączki i okolic to śmiało, dawaj!
2019-01-18 17:54:50 (7 lat temu)
Jiddu
 
do vetinari: jeden z ostatnich domów z tych czasów
2019-01-20 15:25:33 (7 lat temu)
do Jiddu: Dziekuje, teraz opis ma sens. Nie wiedzialem co tam jest ostatni...
2019-01-20 16:50:51 (7 lat temu)
4 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Ulica Cesarska - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: elektrownia wolska grodzisk mazowiecki zakład chemiczny poniatowskiego grodzisk jatki traugutta grodzisk Międzywodzie Busko-Zdrój busko-zdrój Bydgoszcz Bydgoszcz Bydgoszcz Bydgoszcz Bydgoszcz Bydgoszcz Bydgoszcz Bydgoszcz pałac spiski pałac książki pałac spiski hofmokl Zarzecze Nisko fontanna fontanna fontanna Gdynia Gdynia Warszawa Warszawa Sokołów Podlaski fontanna fontanna gdyńska kedzierzyn kedzierzyn