| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Jamki 18-20
486
m
Warszawa
Uniwersytet Kardynała Stefana Wysz...
508
m
Warszawa
Polana rekreacyjna
625
m
Warszawa
Mogiła kpt. Józefa Tełowskiego
708
m
Warszawa
Plac zabaw
762
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ostatni zachowany w Warszawie betonowy obiekt inżynierski związany z koleją młocińską.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
blaggio.
 
+2 głosów:2
Do Polskup: Czyżby na FP nie było jeszcze obiektu linii kolejowej do Palmir i nie można do niego przypisać tego przepustu?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2025-10-02 20:21:11 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do blaggio.: Jak to się mogło stać? Nie wiem sam. Mam wrażenie, że była. Ale skoro nie ma, to mam zajęcie na dzisiejszy wieczór/jutrzejszy poranek :)
2025-10-02 20:26:03 (8 miesięcy temu)
polskup
 
do blaggio.: To już jest. Ale numer. Ja tu szykuję artykuł, a nawet nie ma obiektu :)
2025-10-02 20:51:02 (8 miesięcy temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do polskup: To coś niesamowitego! Nie spodziewałem się tego. Pobieżnie przeszukałem wcześniej okolicę licząc na znalezienie chociażby jakiegoś przystanku, ale bez skutku, choć jeszcze nie straciłem nadziei. A tu taki numer.
2025-10-02 21:10:24 (8 miesięcy temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do polskup: Teraz mi świta w głowie, że bardzo dawno temu zauważyłem ten brak, i nawet nosiłem się z zamiarem założenia, ale wydaje mi się, że chyba okazało się, że jest słabo ze zdjęciami tej linii, a może z innego powodu nie zrobiłem tego.
2025-10-02 21:17:18 (8 miesięcy temu)
polskup
 
do blaggio.: Rano powrzucam zdjęcia, których jakimś cudem jeszcze nie wrzuciłem.
2025-10-02 22:22:51 (8 miesięcy temu)
polskup
 
+4 głosów:4
do blaggio.: Mieszkam 500 metrów od jej śladu i bardzo długo nie miałem pojęcia o jej istnieniu. Jeden z przepustów nieświadomy jego przeszłości pokonywałem kilka razy dziennie. Dopiero jak wszystkie ślady zniknęły, to dotarły do mnie informacje. Okazało się, że pierwszy parowóz, jaki mój ojciec (rocznik 1938) widział w życiu, to właśnie na rogu Marymonckiej i Podleśnej. Co dla mnie znaczy, że w 1941-42 jeszcze tam coś jeździło. Bo ile trzeba mieć lat, żeby zapamiętać parowóz na całe życie?
2025-10-02 22:35:08 (8 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 8 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: morskie oko kiekrz opole mapy opole opole ople iwiny wymiarki kostrzyn pieczęć pieczęć stare miasto stare miasto Przemyśl Przemyśl rzeka Dunajec rzeka Dunajec dunajec dunajec 6a+ nysa osiedle Zakliczyn Zakliczyn Ruda Kameralna baboszewo most na wisloce most na wisloce most na wisloce Płock Płock most niezide wrocław wrocław plan miasta żary wrocław