26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Wróbla

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jerzy, obiekt niejest przypisany do adresu i nie ma znacznika na mapie.....
2026-01-03 13:20:13 (5 miesięcy temu)
do vetinari: Dodałem ulice Kazimierzówka 73,którą system wcześniej odrzucił.
2026-01-03 14:25:43 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Jerzy WITKOWSKI: Jesteś pewien nazwy tej ulicy? Szukalem jej w spisu ulic i na google, nieznalazlem. Jest twojim obowiązkiem o tym źe masz problem z przypisaniem informować w komentarzu. Niedodajem na jakoś ale na jakoścz ☺☺☺
2026-01-03 15:55:17 (5 miesięcy temu)
do vetinari: Z mapy wynika ze to Kazimierzówka 73 , ale na ich stronie to Kalinówka 73A, 21-040 Kalinówka
2026-01-03 16:21:21 (5 miesięcy temu)
do Jerzy WITKOWSKI: Czy to miejsce się przypadkiem nieznajduje w "Świdniku" ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek ☺
2026-01-03 16:27:41 (5 miesięcy temu)
do vetinari: Adres pochodzi z ich strony ,21-040 Kalinówka ,Kalinówka 73A
2026-01-03 16:49:41 (5 miesięcy temu)
do Jerzy WITKOWSKI: To wiem, ale niemam pewności czy to jest Lublin. Nieznam tych terenów, i inne firmy z okolicy mają podane w adresu Świdnik...
2026-01-03 16:50:56 (5 miesięcy temu)
Jerzy WITKOWSKI
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ok,to prosze o usunięcie i nie brnijmy juz dalej .
2026-01-03 16:55:08 (5 miesięcy temu)
do Jerzy WITKOWSKI: Poczekajmy na znawców tego terenu, nieusuwaj, jednacze narazie mamy jedno ujiecie tego obiektu i znamy lokalizacjie, no, oprócz miejscowości ☺☺☺
2026-01-03 17:03:45 (5 miesięcy temu)
do Jerzy WITKOWSKI: Wg. Targeo ,Kalinówka to gmina Głusk
2026-01-03 17:07:52 (5 miesięcy temu)
do vetinari: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-03 17:15:11 (5 miesięcy temu)
do Jerzy WITKOWSKI: Przypisałem jak źle to popraw.
2026-01-03 17:23:50 (5 miesięcy temu)
Jerzy WITKOWSKI
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Wydaje mnie się ,że żle , bo kopiowałem Adres 21-040 Kalinówka ,Kalinówka 73A (gmina Głusk ,pow.lubelski)
2026-01-03 17:37:25 (5 miesięcy temu)
do Eugeniusz S.: A ..i granica przebiega po ul.Kazimierzówka ,czyli gm.Głusk
2026-01-03 17:41:48 (5 miesięcy temu)
chrzan233
 
+2 głosów:2
do Jerzy WITKOWSKI: Poprawiłem obiekt. Salon znajduje się w kolonii Kalinówka. Część miejscowości podzielona jest na ulice, część funkcjonuje bez tego podziału i taka sytuacja występuje w przypadku powyższego salonu, adres to Kalinówka 73A (administracyjnie nie ma ulicy o takiej nazwie w tej miejscowości, utworzoną wcześniej usunąłem).
2026-01-03 17:48:38 (5 miesięcy temu)
Jerzy WITKOWSKI
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Teraz jest Ok ,Dzieki.
2026-01-03 17:58:52 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Dziękujemy ☺
2026-01-03 18:56:02 (5 miesięcy temu)
do chrzan233 : Komentarz został usunięty przez użytkownika
2026-01-03 19:21:04 (5 miesięcy temu)
do vetinari: Zastanawiam się, czy to nadal kolonia Kalinówka, bo historycznie na pewno tak, ale w bazie TERYT miejscowość funkcjonuje bez tego przedrostka, chociaż w tej samej gminie występują takie z przedrostkiem, np. Kolonia Dominów, Kolonia Prawiedniki itd.
2026-01-03 19:14:07 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+7 głosów:7
do chrzan233 : Nie ma takiego tworu jak Kolonia Kalinówka, należy przywrócić poprawną nazwę Kalinówka, trochę popartej faktami wiedzy, a nie na widzimisię.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2026-01-03 19:39:12 (5 miesięcy temu)
Jerzy WITKOWSKI
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Skopiowałem, Adres 21-040 Kalinówka ,Kalinówka 73A (gmina Głusk,pow.lubelski) . Bez przedrostka Kolonia . Na mapach też niema tego przedrostka.
2026-01-03 19:49:33 (5 miesięcy temu)
do Nemezis: Ok, i co więc proponujesz ?
2026-01-03 19:44:29 (5 miesięcy temu)
do Nemezis: I ten warsztat się więc znajduje kdzie ?
2026-01-03 19:50:40 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+8 głosów:8
2026-01-03 19:58:10 (5 miesięcy temu)
do vetinari: Dobre..jak dla mnie to Abramowice gm.Głusk ,ale ta tabliczka na płocie...
2026-01-03 19:58:55 (5 miesięcy temu)
do Nemezis: Tz.źe ta Kolonia Kalinówka jest coś w rodzaju dzielnicy czy przysiólka Kalinówky ?
2026-01-03 20:11:27 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+8 głosów:8
do Jerzy WITKOWSKI: Jakie Abramowice? fakty!?
2026-01-03 20:20:02 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+8 głosów:8
do vetinari: źle, podałam ci na tacy jak należy zmienić w/g oficjalnej strony geo i urzedowej gov i jeszcze problem? co z was za adm?
2026-01-03 20:16:49 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+8 głosów:8
do vetinari: Nie ma tworu Kolonia Kalinówka!
2026-01-03 20:18:54 (5 miesięcy temu)
nyskadolniak
 
+4 głosów:4
2026-01-03 20:19:50 (5 miesięcy temu)
do Nemezis: Ok, to kdzie się znajduje obiekt tego wrszatu przypisanie jest wlaśnie do kolonii Kalinówka.....
2026-01-03 20:25:17 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Nemezis: Zmnień proszę ton, wykrzyczniky są niemile widziane. Zwlascia u ciebie....
2026-01-03 20:26:41 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+7 głosów:7
do vetinari: Otworzyłeś mapę geoportal gov.pl?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2026-01-03 20:27:22 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+7 głosów:7
do vetinari: To nie wina tonu tylko głupoty jak tu panuje, temat jest prosty, otwieram geoportal.gov.pl i nanoszę obiekt w/g tych danych, posiłkowo i nie ma głupot i gównoburzy i tyle pisania wokól prostego ustalenia adresu. Nie ton tu zawinił, tylko niewiedza i widzimisię.
2026-01-03 20:30:51 (5 miesięcy temu)
do Nemezis: Nieodpowiedzialaś na moje pytanie, do czego jest przypysany ten warszat ? Ja tam widze wlaśnie przypisanie do Kolonii Kalinówka.
2026-01-03 20:28:49 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+7 głosów:7
do vetinari: jak znowu kolonia kalinówka, umiesz czytać mapę?
2026-01-03 20:31:24 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Dziewczyno, sama dodalaś obiekt tego warsztatu do Kolonii Kalinówka, i ja się pytam istnieje ta kolonia czy nie, i jeścze raz się odezwy w ten zposób, i odpowiedź będzie natychmiastowa.
2026-01-03 20:35:32 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+6 głosów:6
do vetinari: Niczego nie dodałam, tym bardziej kolonii, istnieje tylko Kalinówka 73a w przypadku Volvo, co mi tu insynuujesz?
2026-01-03 20:38:29 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+5 głosów:5
do vetinari: ktoś to utworzył po co ? i na jakiej podstawie prawnej i adm?
2026-01-03 20:41:34 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+7 głosów:7
do vetinari: Nie ma tworu Kolonia Kalinówka. wykasuj to i zrób porządek ze wszystkimi zdjęciami i obiekatami, kolejny bałagan z niewiedzy.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2026-01-03 20:42:46 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+7 głosów:7
do vetinari: Aj a sie pytam, podaj mi dowód mi na to, że to ja dodałam, tylko bez fikcji jaka tu panuje.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2026-01-03 20:44:22 (5 miesięcy temu)
do Nemezis: Ale to ty tam dodalaś zdjięcia, wszystkie z tego miejsca są dodane przez ciebie. Dla tego mnie zdziwilo źe źe teraz podajeś źe nieistnieje.....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd ☺
2026-01-03 20:43:14 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+7 głosów:7
do vetinari: Bo ktoś utworzył fikcyjną wieś kolonia, nie możesz pojąć?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2026-01-03 20:45:36 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Nemezis:






Wystarczy ? ale oczekuje odpowiedź, źe to nie ty, ale ktoś specialnie dorobil Kolonie Kalinówka i dziśaj zmusil jerzego, źe by dodal to zdjięcie powyźej źe by się pobawić na twój koszt. Do dziśaj niewidzialem źe to miejsce istnieje, i ewidentnie niejestem sam.
2026-01-03 20:49:56 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+6 głosów:6
do vetinari: Człowieku, włącz myślenie to jedno z wielu miejsc jakie dodałam do Kalinówki i tylko Kalinówki. Gdyby była kolonia podpisałabym kolonia, a nie podpisałam, rozumiesz, że kumuś zależy na bałaganie jaki tu panuje,
2026-01-03 20:52:12 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+8 głosów:8
do vetinari: Ktoś popełnił gafę i teraz się do tego nie przyzna, rozumiesz? tylko Neo jest w stanie to wykazać jak zechce pogrążyć kogoś swojego co mu tu niby pomaga. Jak widac nie było tworu Kolonia, a dziwnym trafem powstał, kto i po co go dodał jak go nie ma? niewiedza i głupota i widzimisię znawcy, szok. było dobrze jak dodałam noramlne obiekty, ale zawsze się znajdzie lepszy znawca tylko czego? głupoty.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litery
2026-01-03 20:57:21 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Ale przypisiwalaś do Kolonii Kalinówka i niezwracalaś wtedy na to uwage. Ja niewiem wszystko, ae paru razy juź napisalaś "niebylo i niema" i bylo i jest. Dopiero teraz się pokazalo źe jest chyba problem. Jak by chodzilo o jedno zdjięcie, to by bylo moźna coś przeoczyć, ale tam ich jest dodanych i przypisanch więcej. Jeźeli jeścze ktoś opróć nas dwóch zdecyduje źe ta nazwa jest zla, to niejest problem poprawić. Trzeba tylko o tym problemu normalnie diskutowacz.
2026-01-03 21:04:17 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+7 głosów:7
do vetinari: Udowodnij.
2026-01-03 21:13:57 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+7 głosów:7
do vetinari: Problem jest w tym, że toś tu namieszał i się nie przyzna, a tym mi przypisujesz błędy. Napisałam ci, ze że gdybym dodała kolonię to moje obiekty miałby nazwę kolonia, a mają sama kalinówka, jeśli jak prostej rzeczy nie potrafisz pojąć to się wycowaj z jałowej dyskusji i popraw tylko na Kalinókę, koniec tematu.
2026-01-03 21:17:08 (5 miesięcy temu)
do Nemezis: Udowodni źe nieprzeoczylaś ☺
2026-01-03 21:17:18 (5 miesięcy temu)
do Nemezis: Jalową diskusie z tego zrobilaś ty, do tej pory byla na temat...niebęde nic poprawial, bo ci poprostu nieufam. Tak jak napisalem, niebylo i niema....kończme tą diskusie. Poczekajmy na odpowiedź tych, którzy mają coś powiedzieć na zaloźenie tego obiektu. Czasami to trzwa troche dluźej, ale niewątpie źe ziemia jest okrągla i źe slońce zachodzi na zachodzie...
2026-01-03 21:21:40 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+6 głosów:6
do vetinari: Popatrz na podpisy obiektów z adresami, mam zrzuty ekranu, zę to nie ja tworzę głupoty.
2026-01-03 21:18:15 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+8 głosów:8
do vetinari: Ktoś podkłąda świnię żeby mnie pogrążyć, a ty jako zabawka w ich rękach bierzesz w tym udział, koniec z tym, szok jak perfidia.
2026-01-03 21:19:39 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+7 głosów:7
do vetinari: Naucz się myśleć logicznie, gdzie tu masz kolonię? wystaczy ruszyć mózgiem
2026-01-03 21:23:35 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+7 głosów:7
do vetinari: Tyle smapu przez czyjąś niekompetencję i głupotę, szok, prawda o poziomie fp i jej adm.
2026-01-03 21:27:32 (5 miesięcy temu)
Nemezis
 
+8 głosów:8
do Nemezis: to, że jest w zdaniu kolonia, to nie znaczy, że jesy wsią i obiektem, szok jaka niewiedza tematu, kogo tu trzymają?
2026-01-03 21:26:06 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Nemezis: Nik cie niezmusza brać udzial w takym smietniku. No, jedynie źe to masz za kare, wtedy rozumiem twoje uwagy wobec portalu.
2026-01-03 21:32:23 (5 miesięcy temu)
chrzan233
 
+1 głosów:1
do Nemezis: Widzę, że dyskusja potoczyła się w kompletnie nieprzewidywalnym, a może całkiem przewidywalnym kierunku. Niepotrzebnie. Jak wspomniałem wyżej, historycznie funkcjonował taki twór jak kolonia Kalinówka, nazywać miał się Kalinówka Kolonia: Obecnie typ miejscowości to nadal kolonia (rejestr TERYT), więc nadal można użyć takiego słowa w opisie np. "ulica Marszałkowska w kolonii Kalinówka" (podobnie jak ulica w mieście X, wsi Y, czy przysiółku Z). Ale nie jest to część nazwy i tu Twoja niepohamowana racja. Nazwa miejscowości to Kalinówka i niech tak zostanie, poprawiłem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2026-01-03 23:38:56 (5 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 5 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Sala kazimierzowska getto kIELCE kIELCE dom pogrzebowy dom pogrzebowy zabrze żnin żnin Kłobuck Mereczowszczyzna urodzenia kościuszki górnicza górnicza ziębice plac niepodległości zakopane plac niepodległości zakopane Jeżów Sudecki dolina szwajcarska nowa huta lublin lublin jamno rogau rosenau łódź łódź podczele Warszawa plac aleks strehlen strehlen kukinia kukinia Poznań ul. kramarska Pułtusk Pułtusk