| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Dworcowa
1

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Dworcowa

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-04-04 23:57:04 (5 lat temu)
Mikrob
 
Niegdyś miasto wojewódzkie,a dzisiaj nie ma stacji kolejowej.
2019-03-25 09:04:16 (7 lat temu)
W 1968 roku przyjechałem tutaj na cwiczenia do jednostki wojskowej i zdziwiłem się że tu kończą się tory..
2024-07-06 11:02:59 (rok temu)
Joanna Syrenka
 
+5 głosów:5
14.06.2026 roku do Łomży wróciły regularne połączenia pasażerskie.
2026-06-15 22:12:55 (8 dni temu)
do Mikrob: Jak utworzono już to województwo Łomżyńskie to dopiero zorientowano się że jest to: pierwsze miasto wojewódzkie bez kolei.To był jeden z absurdów Gierkowskiej reformy, Jelenia Góra dziś płaci cenę nadmiernego rozwleczenia i wydłużenia po dołączeniu Cieplic, Sobieszowa i Maciejowej ( konieczność aby w ogóle mogła być miastem woj.) miasto ma ogromną długość kilometrów ulic do odśnieżania, długie są też trasy wszystkich innych służb komunalnych generujące dodatkowe koszty dojazdu, problemu takiego nie ma np. Legnica, jest pięknym kwadratem o 100 000 mieszkańców.
2019-03-25 09:53:16 (7 lat temu)
Mikrob
 
do Dariusz Łukasik: Nie wiem, czy Łomża nie jest ewenementem średnich polski miast. Według wiki ma ponad 60 tyś. mieszkańców. Czy jest drugie miasto w Polsce o porównywalnej liczbie ludności bez kolei?
2019-03-25 10:06:45 (7 lat temu)
do Mikrob: Na pewno jest, radosne, masowe wyłączenia linii kolejowych przez PKP na naszych terenach (woj. zachodnie)....To dawna "Kongresówka", nawet jako miast gubernialne miało chyba tylko linię kolejową, towarową i ewentualnie pod kątem wojskowym ją wybudowano.
2019-03-25 10:13:24 (7 lat temu)
tomimaki
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Jastrzębie-Zdrój.
2024-07-06 11:19:41 (rok temu)
Mikrob
 
do Dariusz Łukasik: W opisie Stacji jest mowa o połączeniach pasażerskich.
2019-03-25 10:25:59 (7 lat temu)
do Mikrob: Wg. rozkładu jazdy PKP (Konduktorski - cały Kraj) który posiadam z 1963 r. Pociągi pasażerskie do Łomży- tylko ze stacji Śniadowo (linia kolejowa Ostrołęka- Łapy) 7 składów dziennie; pierwszy o 4.33, ost. o 22 z minutami.Nawet nieźle.
2019-03-25 10:51:39 (7 lat temu)
Soravia
 
do Mikrob: Jeszcze w 1972 roku jechałem bezpośrednim pociągiem osobowym z Warszawy Wileńskiej do Łomży przez Śniadowo. Na stacji w Łomży, w środku miasta, tory były zakończone kozłami oporowymi.
2024-07-06 10:31:42 (rok temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 8 dni temu)
Ulica Dworcowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: cmentarz 239 STOMATOLOG LATA 60 cmentarz 238 nowa wieś HUTA BATORY gdynia gdynia cmentarz 236 cmentarz 235 cmentarz 234 cmentarz 232 cmentarz 231 Goczałkowice cmentarz 230 cmentarz 231 cmentarz 230 lwówek śląski lwówek śląski cmentarz 228 JEZIORO TURAWSKIE oława oława cmentarz 227 CHORZÓW HUTA hotel tarnovia cmentarz 225 dywity sterowce warszawa chrzanów warszawa chrzanów dywity przyszowice cmentarz 226 dokerska 25 dokerska 25