| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat lubiński
Więcej (10)
Obiekty w okolicy
Baszta Głogowska
14
m
Lubin
Sklep
23
m
Lubin
Figura Michała Archanioła
35
m
Lubin
Tysiąclecia 2
36
m
Lubin
Tysiąclecia 3
42
m
Lubin

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek 11

Dawniej: Höhere Mädchenschule
Zabytek: A/3032/426 z dnia 17.II.1960 r.

XVIII-wieczny pałacyk

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Daru
 
+2 głosów:2
I do dziś kompleksu handlowo-usługowego nie ma, za to lubinianie mają łąkę w rynku :)
2012-01-02 21:52:17 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Mamiku, popraw na większe i wogóle:). To cenny kadr.
2012-05-05 19:28:58 (14 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Jak znajdę to zamienię. Na razie mam Wschowę na warsztacie, ale też nie do końca gdyż wychodzę ;-)
2012-05-05 19:39:43 (14 lat temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do Danuta B.: Odnalazłem oryginał, zamieniam na większe i dodaję aktualne.
2013-11-03 15:48:41 (12 lat temu)
mamik
 
Tego wejścia do kawiarni przy styku wieży i budynku sąsiedniego,jeszcze parę lat temu nie było
2012-01-03 19:49:09 (14 lat temu)
s_mile
 
do mamik: O rany, faktycznie! Gratuluję spostrzegawczości. A dla żartu pozwolę sobie tym razem ja na małe i w gruncie rzeczy nieistotne sprostowanie - kwiaciarni nie kawiarni :-D. Pozdrawiam
2012-01-03 20:30:12 (14 lat temu)
mamik
 
do s_mile: Racja, nawet kwiaty stoją. Zasugerowałem się bo na tym moim był jeszcze jakiś lokal w miejscu obecnego skoku (skoka).
2012-01-03 21:09:21 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
W parterach domów rynków polskich miast właściwie nic dla ludzi: w miejsce sklepów, kawiarenek i innych kwiaciarni, jak nie bank, to GSM.
2011-07-30 22:03:18 (14 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
do † Festung: Przykład Lubina jest szczególny. Od lat straszy tzw. "dziura w Rynku" - duża część placu, miejsce po spalonym sklepie. Trwają przepychanki między władzami, ale najprawdopodobniej powstanie w tym miejscu galeria handlowa. Gdy spacerowałem po centrum Lubina robiąc te zdjęcia pomyślałem sobie podobnie - to miejsce powinno tętnić życiem tak jak Rynek wrocławski, aż się prosi o sensowne zagospodarowanie kawiarniami, klubami. Brakuje tego typu obiektów, ławek, ogródków i ... wypoczywających oraz bawiących się ludzi. Wrocławski przykład pokazuje, że można, że nie wszystko sprowadza się do handlu. Jak będzie? Zobaczymy, ale optymistą nie jestem.
2011-07-30 22:16:42 (14 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do s_mile: Drobna korekta, pawilon handlowy nie spalił się, ale został rozebrany z myślą o nowej inwestycji z której nic nie wyszło. Zdjecie z rozbiórki
2012-01-03 08:22:45 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do s_mile: Przykład szczególny również dlatego, że miasto do najbiedniejszych w Polsce nie należy. W ogóle sposób wykorzystania dochodów z górnictwa w całym regionie głogowsko-legnickim, który prezentuje sobą przygnębiający obraz dewastacji krajobrazu kulturowego, pokazuje, że problem nie tkwi w portfelu, ale w głowie.
2012-01-03 11:11:28 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do s_mile: Sławek, a ten budynek i baszta to nie są osobne obiekty?
2012-01-03 11:12:27 (14 lat temu)
s_mile
 
do mamik: Słusznie, wypytałem dokładniej żonę - lubiniankę. To inny sklep się spalił, pawilon na rynku został rozebrany. Jak widać niekiedy (?) najtrudniej dogadać się z własną żoną. ;-)
Tak więc biję się w piersi, podana przeze mnie informacja o spalonym pawilonie była mylna, dziękuję za sprostowanie.
2012-01-03 19:06:32 (14 lat temu)
s_mile
 
do pawulon: Nie, jest to jedna całość, spójrz na sąsiednie zdjęcie w obiekcie
2012-01-03 19:07:08 (14 lat temu)
do s_mile: Na zdjęciach z Lubina jakichś ludzi widać, ale w Polkowicach to zupełna pustynia - dałam kilka zdjęć
2012-01-03 21:05:21 (14 lat temu)
Daru
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Ludzi widać, bo tędy gnają do galerii Cuprum :)
2012-01-03 21:37:50 (14 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do Daru: A wszyscy z Polkowic na zakupach w Lubinie;-)
2012-01-03 21:39:53 (14 lat temu)
Daru
 
do mamik: Tak własnie jest. Wystarczy spojrzeć na numery rejestracyjne samochodów na parkingu w galerii :)
2012-01-03 21:48:07 (14 lat temu)
Daru
 
do s_mile: To nie jest takie proste. Wrocław jest przyzwyczajony do ciągłych imprez w Rynku. W Lubinie wygląda to inaczej, mój kolega prowadził kiedyś "knajpę" w tym rozebranym pawilonie i miał wiele nieprzyjemności ze strony mieszkańców.
2012-01-03 22:03:18 (14 lat temu)
Fantastyczne!
2016-09-19 21:06:14 (9 lat temu)
nyskadolniak
 
+3 głosów:3
Coś tam jest na transparencie o 25-leciu zwyciestwa, zatem 1970.
2025-10-30 15:40:03 (7 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 7 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: szyperki gilówka rzeka bukowa rynek duszniki zdrój golce domostawa rynek duszniki zdrój gdansk gdansk Friedrich Bernhard Wernher Friedrich Bernhard Wernher nisko nisko ostrów południowy ostrów południowy nisko nisko radom radom stawki 14 stawki 27 rynek duszniki zdrój dzika 5 dzika 3 Rynek Rynek sobieszów tatry tatry Gerichtsstraße. Bawełny Leżajsk bytom sądowa jonaszówka psie pole stacja