26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Sienkiewicza Henryka
1
2
5
10
14
18
21
22
38
40
42
42
42

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Sienkiewicza Henryka

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Resztki ogrodzenia - słupki subtelnie zdobione.
2011-10-11 20:56:39 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
2011-10-11 19:03:23 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Dzięki Zosiu za czujność, już podmieniłem na to które umknęło ;)
2011-10-11 23:45:51 (14 lat temu)
PAX
 
+2 głosów:3
Te budynki należały do cukrowni "Małoszyn".
2011-10-11 21:28:46 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do PAX: Wszystkie zabudowania po drugiej stronie ulicy?
2011-10-11 21:32:09 (14 lat temu)
pawulon
 
do PAX: To dlaczego na nich są jeszcze tablice z nazwą fabryki papieru. Cukrownia właśnie jest rozbierana i znajduje się jakieś 200 metrów dalej. Jak nie jesteś pewien to nie sugeruj że ktoś popełnił błąd.
2011-10-11 23:24:50 (14 lat temu)
PAX
 
+1 głosów:2
do Danuta B.: Wedle moich informacji to tak.
2011-10-11 21:49:14 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Czy to nie zabudowania cukrowni, która była własnie po drugiej stronie ulicy?
2011-10-11 20:47:00 (14 lat temu)
PAX
 
+1 głosów:2
To budynki cukrowni.
2011-10-11 21:31:21 (14 lat temu)
pawulon
 
do Danuta B.: Nie.
2011-10-11 23:27:03 (14 lat temu)
pawulon
 
do Danuta B.: W tej części produkowano papier a po drugiej stronie ulicy wytwarzano celulozę. Właściwie to było dwa osobne zakłady które ze sobą współpracowały :)
2011-10-12 00:08:46 (14 lat temu)
pawulon
 
do PAX: To znajdź mi je na tej fotce, to się z Tobą zgodzę
2011-10-11 23:50:56 (14 lat temu)
pawulon
 
do PAX: Na potwierdzenie jest jeszcze to
2011-10-12 00:05:46 (14 lat temu)
Pamiętam, że te fabryki okrutnie śmierdziały.
2013-01-26 19:25:23 (13 lat temu)
† Festung
 
+2 głosów:2
No Pawulon, miałeś wszystko: elegancką pogodę, niezły aparat i wolny czas.....
2011-10-12 23:28:22 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Na wysokości parapetów parteru widać ślad stanu wody w 1997 r.
2011-10-12 23:46:02 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do † Festung: Cza niestety był ograniczony, ale reszta się zgadza ;) Tam jest jeszcze tyle do sfocenia, że kilka dni by trzeba coby to ogarnąć. Ktoś chętny na taki wypad? Oczywiście na kilka godzin.
2011-10-12 23:36:36 (14 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+1 głosów:1
do † Festung: A u mnie dupa zbita, ino czas dziś jest :/
2011-10-13 09:39:32 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: A data przy nich 22.05.2010.
2011-10-13 09:27:28 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: A to mieli powtórkę.
2011-10-13 10:44:00 (14 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
do Tomasz Górny (Nemo5576): Nie dupa ino rzyć:) Powiedz nam Nemo co Ci się w ta rzyć stało?
2011-10-13 10:49:48 (14 lat temu)
WW
 
+5 głosów:5
do † Festung: Panie Premierze, jak rzyć?!
2011-10-13 11:14:27 (14 lat temu)
Jorys
 

Czy ta uregulowana rzeka - ostrogi- to na pewno Bóbr ?

Można powiedzieć Cunnersdorf-ów u nas dostatek. :-))
2013-01-26 10:39:18 (13 lat temu)
Za szeroka ta rzeka ,zarówno jak na Celwiskoze jak i "Papiernie" na Zabobrzu przy ul.Wiejskiej.I ten wielki las na drugim brzegu ,Cunnersdorf -dzisiejsza "Warszawska i Nadbrzeżna " powinny byc tu widoczne.
2013-01-26 10:43:30 (13 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
Fabryka Celulozy Słomowej w Malczycach
2013-01-26 11:04:34 (13 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+1 głosów:1
do pawulon: Jak zawsze niezawodny Paweł ,mi to wyglądało na Hirschberg w Nadreni -tez jest położone nad jakąś rzeką ,wiecej miast Jelenia Góra w obecnych Niemczech chyba nie ma.
2013-01-26 11:09:57 (13 lat temu)
TW40
 
do pawulon: Super!
2013-01-26 18:15:13 (13 lat temu)
TW40
 
do pawulon: ...i szkoda...
2013-01-26 18:15:29 (13 lat temu)
Czegoś brakuje w tekście na tablicy.
2014-10-01 20:47:30 (11 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
Szkoda, że nie widać w całości rozjazdu z pierwszego planu.
2014-10-03 06:50:13 (11 lat temu)
atom
 
Sienkiewicza 18. Poprawiłem adres obiektu i opisy zdjęć.
2024-10-19 11:03:07 (rok temu)
Pokaż na mapie
12 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Sienkiewicza Henryka - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego