| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Wnętrza muzeum

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Michał Gańko
 
+5 głosów:5
Mam nadzieję, że gruntownie wyremontowana za państwową kasę część klasztoru, która należy do Skarbu Państwa będzie „po wsze czasy” służyła państwowemu Muzeum Przyrodniczemu. Oby się tak nie zdarzyło, że pewnego dnia stanie się ono „tylko” dzierżawcą kościelnych dóbr.
2013-04-11 16:42:33 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
Faktycznie- uczucia mieszane co do tej wystawy.
2013-09-09 11:27:20 (12 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
Jakoś te wypchane zwierzaki z freskami średnio współgrają (wg mnie oczywiście; ekspozycji jeszcze nie widziałam).
2013-12-08 12:23:38 (12 lat temu)
TW40
 
+3 głosów:3
Za włożony wkład w przedstawienie tych fresków 6 to za mało ;-)
2013-12-08 12:18:56 (12 lat temu)
Dariusz Łukasik
 
+2 głosów:2
do TW40: Tak jest, każdy był fotografowany osobno i jeszcze praca nad wkomponowaniem w taki widok....
2013-12-08 12:49:11 (12 lat temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: + opis...
2013-12-08 17:16:04 (12 lat temu)
Thor
 
Neo, nie chcę zaśmiecać technicznego, bo problem może być błahy. Się usunie ;) Otóż, od wczoraj nie mogę założyć podobiektu w klasztorze. Formularz mieli, mieli, w końcu niby wchodzi i ... nic. O co może chodzić ?
2014-01-15 23:08:52 (12 lat temu)
do Thor: Już to sprawdzam - faktycznie tak się dzieje.
2014-01-15 23:13:22 (12 lat temu)
Thor
 
do Neo[EZN]: Dzięki za szybką reakcję :)
2014-01-15 23:16:46 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Poprawiłem - była pętla przypisań. Dzielnica Cieplice -> Park Zdrojowy -> Dzielnica Cieplice
Odpisałem dzielnicę od parku i jest ok :)
2014-01-15 23:21:50 (12 lat temu)
Thor
 
do Neo[EZN]: Dzięki :)
2014-01-15 23:23:03 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
2016-01-17 20:59:50 (10 lat temu)
selene
 
+1 głosów:1
Poprawiłam :) Dzięki.
2016-01-17 21:03:35 (10 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
Zeza dostanę.
2019-05-03 22:03:59 (7 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
Nie tak wrzucone jak należy, Ale jeszcze do uratowania. Wejdź w "Edytuj" , naciśnij na samym prawym dole "konwersja na panoramę" , do tego "submit" i gotowe.
2019-05-04 13:04:53 (7 lat temu)
bechem
 
Kurcze, nie mogę znaleźć tej opcjido konwersji. Czy to możliwe, że nie każdy ma uprawnienia do wrzucania panoram?
2019-05-04 14:02:13 (7 lat temu)
bechem
 
ZPKSoft : ta panoramka jest ok. Czy już będę mógł dodawać kolejne bez probloemu? Ten player panoram ma chyba jedną wadę, któ©a widzę, przy zoomowaniu można odjechać w nieskonczość w tył ...
2019-05-04 19:19:46 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do bechem: Tak, to prawda, nie każdy ma możliwość takiego manewru. Zobacz czy teraz działa prawidłowo w panoramach.
2019-05-04 14:08:32 (7 lat temu)
do bechem: Ograniczyłem pole widzenia panoram do 110 stopni, po przeładowaniu CTRL+F5 powinno być ok. Masz też już możliwość konwersji zdjęć na panoramiczne (po publikacji zdjęcia wchodzimy do edycji i szukamy przycisku do konwersji na dolne formularza) - możesz spróbować na zdjęciu
2019-05-04 23:29:02 (7 lat temu)
Woj11
 
Liczyrzepa
2022-09-23 21:09:35 (3 lata temu)
do Woj11: Przybiera wszelakie postacie :) piękna historia wraz z wieloma legendami tych stron.
2022-09-23 21:13:20 (3 lata temu)
Woj11
 
Ale jaja!
2022-09-23 21:51:06 (3 lata temu)
maj
 
+1 głosów:1
do Woj11: Nie rób sobie jaja z poważnej strony.
2022-09-23 21:52:54 (3 lata temu)
do Woj11: Dokładnie :) gdyby nie to wspaniałe muzeum nigdy bym nie widział takich jaj :)
2022-09-23 21:59:12 (3 lata temu)
do maj: To żartem czy serio ? Jest obiekt - wnętrza przecież :) to i wnętrza jaj też są :)
2022-09-23 21:57:30 (3 lata temu)
maj
 
do Waldemar S: Wyluzuj
2022-09-23 21:59:00 (3 lata temu)
Woj11
 
do Waldemar S: A na poważnie, dyrekcja powinna Ci zafundować dożywotni karnet do muzeum. Naprawdę super seria.
2022-09-23 22:05:09 (3 lata temu)
do Woj11: Byłem tam wewnątrz ponad 5 godz. i mógłbym być drugie tyle gdyby nie ograniczenia czasowe. Tam warto być i oderwać się od okrutnego świata, przyroda jest powalająca, eksponaty na najwyższym poziomie.
2022-09-23 22:31:50 (3 lata temu)
Woj11
 
do Waldemar S: Miałem to samo, ale Muzeum Pergamońskim w Berlinie
2022-09-23 22:46:20 (3 lata temu)
Woj11
 
do Waldemar S: Ale też trzeba dodać, że w wielu naszych muzeach naprawdę wiele się dzieje.
2022-09-23 22:50:56 (3 lata temu)
Waldemar S
 
+1 głosów:1
do Woj11: Zgadzam się tylko jak widzę grupy młodych ludzi, którzy z przewodnikami mówiącymi do ściany, sami przemierzają pomieszczenia muzeów ze smartfonami w łapach to tak sobie myślę, jaka przyszłość nas czeka i z kim ? Z ćwokami i pustakami chyba, bo zaliczyć muzeum takie jak w Cieplicach w 15 minut to nazwanie ich pustakami jest adekwatne.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2022-09-23 22:57:03 (3 lata temu)
9 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Cieplickie Muzeum Przyrodnicze - barokowe freski Dolnego Śląska, które odkryto podczas remontu klasztoru.
Muzeum Przyrodnicze - wnętrza klasztoru jako siedziba placówki.
1910
-
2013
1910
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
2013
-
2013
Wnętrza muzeum - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Ostrołęka Nowomiejska maślice Ostrołęka Nowomiejska podolany zachodnia zachodnia maslice gryfice gryfice ulica Legionów Maciowakrze Maciowakrze Zgorzelec Daszyńskiego rynek duszniki kopalnia gliwice maślice rzeszów rzeszów jawor rynek jawor rynek 25 Gogole różanka dwór KAPTUR karpacz karpacz gdańsk, skarpowa jelenia góra jelenia góra dworzec bobolice gdańska łódź Bobolice bobolice boboloice