do cracusiac: Im mniejsza tym biedniejsza - chyba że ma "żyłę złota" w postaci np. dużego węzła drogowego z centrami handlowymi, duży zakład przemysłowy albo atrakcję turystyczną :) W okolicach Wrocławia ładnie to widać na przykładzie dosyć bogatej gminy Kobierzyce w której wiele wiosek ma nowe jezdnie i chodniki a do wielu z nich dociera komunikacja miejska. Takie małe miasta bez dużego przemysłu, z dala od głównych dróg mają najgorzej.
do ZPKSoft: No... u nas gulasz to ma troche inne skladniky, naprz. ile mięsa, tyle cebuli.....ale co kraj to obychaj, waźne jak smakowalo i dodalo sil i energii ☺☺☺