26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat nowotarski
OBIEKTY - Ulica Królowej Jadwigi
17

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Królowej Jadwigi

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
Bardzo proszę - czy ktoś rozpoznaje to miejsce? Bardzo proszę o zdjęcie współczesne, jeśli to możliwe, z góry dziękuję
PS - nie ma pewności, że to Nowy Targ, jest tylko mocne wskazanie
2023-07-05 21:37:01 (2 lata temu)
Jacy
 
+2 głosów:2
Jestem na miejscu i potwierdzam: to jest widok z ul. Królowej Jadwigi w kierunku ul. Kazimierza Wielkiego. Serdecznie pozdrawiam 🤓
2024-08-23 10:11:20 (rok temu)
Krzyś_
 
+2 głosów:2
do Stenek: Nie znam miejsca, ale to tutaj:
2023-07-05 22:12:36 (2 lata temu)
Stenek
 
do Krzyś_: No no, czyli? To jest wg Ciebie to samo miejsce, tylko dziś ? :-)
2023-07-05 22:34:04 (2 lata temu)
Stenek
 
do Krzyś_: Pokręciłem się tu wirtualnie, i najbardziej pasuje mi ten widok:
Jeśli na tym starym zdjęciu i tym z linku w tym poście odnajdziemy w końcu uliczki jakąś wieżę, np. kościoła, to zgodność obu wydaje się dość dobra. Dobrze kombinuję?
Co powiesz?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corr
2023-07-05 22:38:22 (2 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do Stenek: Przecież budynek ze skośnym dachem, po prawej i balkonami. to ten rozwiewa wątpliwości
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2023-07-05 22:55:57 (2 lata temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do Stenek: Ten widok oznaczałby, że drogowskaz "Centrum" prowadzi do kościoła :-)
2023-07-05 23:49:44 (2 lata temu)
ylooC
 
do ylooC: A ten drugi po lewej z balustradą na balkonie to ten:
2023-07-05 22:57:54 (2 lata temu)
Stenek
 
do ylooC: Świetnie, zdaję się na Was całkowicie :-) Czyli link od Krzysia jest tym właściwym, OK. Dzięki, jesteście wielcy :-)
2023-07-05 23:45:40 (2 lata temu)
Stenek
 
do Krzyś_: jeszcze raz dziękuję za właściwy "sznurek" :
2023-07-09 22:00:42 (2 lata temu)
Krzyś_
 
+1 głosów:1
do Jacy: Również pozdrowienia! Dzięki!
2024-08-23 14:02:24 (rok temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Ulica Królowej Jadwigi - obiekty i wydarzenia
17
17
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica