26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Muzeum Motoryzacji Wena

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
1234następna
Askofer
 
+1 głosów:1
Ten po lewej na pewno replika na oryginał zbyt pięknie wygląda . I te hamulce tarczowe.
2025-08-19 16:16:33 (10 miesięcy temu)
Askofer
 
+1 głosów:1
Poproszę KLUBOWE i paczkę jakiś żyletek, a i jakiś krem do golenia.
2025-08-19 13:51:33 (10 miesięcy temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Askofer: "Klubasów brak, są Popole i Emersony. Mam jeszcze Karole, ale te droższe są..."
2025-08-19 14:48:26 (10 miesięcy temu)
Askofer
 
+2 głosów:2
do Jarosław Dubowski: To poproszę dwie paczki Gwoździ i zapałki .
2025-08-19 15:12:33 (10 miesięcy temu)
Bogdan JS
 
+3 głosów:3
do Askofer: Panie tu jest kiosk ruchu, ja tu mięso mam !
2025-08-19 15:14:28 (10 miesięcy temu)
Askofer
 
+1 głosów:1
Niech pani dorzuci jeszcze tego Amatora to sobie w kuchni postawie. Wie pani w kuchni lepiej mi odbiera kolor i Wolną Europę to sobie lubię posłuchać.
2025-08-19 14:10:06 (10 miesięcy temu)
Ja sobie wezmę Elizabetkę i Radmora. I sprzedam :) Bo mam :)
2025-08-19 19:26:32 (10 miesięcy temu)
yani
 

Z tych sprzętów, to z dzieciństwa pamiętam w domu radio Tatry - na samym dole, drugie od lewej. Miało 3 głośniki w drewnianej skrzynce i pięknie grało.
A w latach 80-tych kupiłem Radmora, czarnego. Bo ten tu jakiś brązowy, chyba ze starości wypłowiał...
2025-08-20 00:47:20 (10 miesięcy temu)
Hm..ciekawe doświadczenie, u mnie w domu zawsze było tylko radio, telewizor, gramofon , magnetofon...zresztą teraz też mam laptopa i telefon :))
2025-08-20 07:05:01 (10 miesięcy temu)
beznik
 
do Askofer: Który to Amator ?
2025-08-19 19:12:06 (10 miesięcy temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do beznik: W drugiej kolumnie od lewej, na środkowej półce trzeci od dołu, srebrny, z gałką w poprzek.
2025-08-19 19:16:17 (10 miesięcy temu)
beznik
 
+1 głosów:1
do polskup: No tak. Mój był czarny i pewnie dlatego nie poznałem. Dwa lata temu sprzedany za symboliczną kwotę z kolumnami, działający tylko do przestrojenia.
2025-08-19 19:24:57 (10 miesięcy temu)
Woj11
 
do Desperado: I mój Zodiak się załapał :)
2025-08-19 19:35:41 (10 miesięcy temu)
Stanisław Goś
 
+8 głosów:8
A później ... "nie mam Pańskiego płaszcza i co mi Pan zrobi" :))
2025-10-23 17:32:38 (8 miesięcy temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Ło matko, tam jest mój "maluch", najgorszy samochód jakiego miałem.
2025-10-23 17:38:25 (8 miesięcy temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: Ten groszek.
2025-10-23 17:40:00 (8 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
W nazwie było jeszcz "Automatic"
2025-11-26 20:21:17 (7 miesięcy temu)
do Woj11: Jest nawet na fotografii, ale w oficjalnej nie spotkałem się z dopiskiem "AUTOMATIC".
2025-11-26 21:28:21 (7 miesięcy temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do Woj11: No właśnie nie wiem, czy to jest część nazwy. Automatyczność polegała na samoczynnym wyłączeniu po dojściu taśmy do końca.
2025-11-26 21:41:34 (7 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
2025-11-26 21:38:44 (7 miesięcy temu)
2025-11-27 09:39:20 (6 miesięcy temu)
2025-11-27 09:42:31 (6 miesięcy temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
do polskup: Nie. "Automatic", odnosi się do automatycznego poziomu zapisu.
2025-11-26 21:50:34 (7 miesięcy temu)
polskup
 
do Woj11: Racja :)
2025-11-26 21:54:50 (7 miesięcy temu)
polskup
 
+1 głosów:1
do Michał. K: Tytułem głosu w dyskusji:
2025-11-27 09:53:50 (6 miesięcy temu)
Woj11
 
2025-11-27 19:44:07 (6 miesięcy temu)
polskup
 
do Woj11: Link się nie otwiera, ale znalazłem tam to:
2025-11-27 20:08:49 (6 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
To aparat wrzutowy AW 652
2025-11-26 20:10:55 (7 miesięcy temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
do Woj11: 2 zł, to już dobre 80 lata będą raczej.
2025-11-26 20:45:36 (7 miesięcy temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
do Woj11: Na replikę wygląda.
2025-11-27 00:16:18 (7 miesięcy temu)
blaggio.
 
+7 głosów:7
do Michał. K: Może będę upierdliwy, ale wobec dającej zauważyć się ostatnio tendencji do częstego wykorzystywania obiektu tematycznego "wnętrza" w obiektach muzeów itp. dla prezentacji zdjęć głównie pojedynczych eksponatów, a nie wnętrz w ogólnym ujęciu, nie mówiąc już o takich związanych choć trochę z aspektem architektonicznym, uważam, że należałoby zdjęcia skupione tylko na konkretnych eksponatach wyodrębniać w podobiekt o nazwie "Eksponaty", czy coś w tym rodzaju.
Pojawiający się czasem na FP w niektórych specyficznych przypadkach wątpliwy zarzut "gdzie tu jest architektura" w tej sytuacji wydaje się akurat jak najbardziej uzasadniony. Jeżeli dopuszczamy pojawienie się w naszych zbiorach takich zdjęć, to chociaż nie oszukujmy się, że przedstawiają one wnętrza. Zdjęcie samego obrazu na ścianie, stolika z magnetofonem, czy samochodu, które jutro mogą być przestawione w inne miejsce lub schowane w magazynie, nie jest dokumentacją wnętrza sensu stricto. Dlatego zdjęcia takie powinny być zebrane odrębnie w podobiekcie podpiętym albo pod wnętrze, albo nawet wprost pod obiekt, w którego wnętrzach się znajdują te przedmioty, zwłaszcza gdy liczba ich zdjęć znacznie przekracza liczbę typowych zdjęć wnętrza.
2025-11-27 20:41:26 (6 miesięcy temu)
mamik
 
do Jarosław Dubowski: Oryginał miał bardziej zaokrąglone kształty
2025-11-27 07:52:28 (6 miesięcy temu)
Neo[EZN]
 
+5 głosów:5
do blaggio.: Zgadza się. Jeżeli jest za dużo zdjęć eksponatów to lepiej je wydzielić do osobnego obiektu żeby we "wnętrzach" były tylko widoki pokazujące wnętrze czyli szerszy widok.
2025-11-27 21:53:52 (6 miesięcy temu)
do blaggio.: Ok.
2025-11-28 06:15:43 (6 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
4 godziny zabawy od 11 tys, w gorę. Nazywa się to Unitree Go2 Air
2025-11-27 18:43:35 (6 miesięcy temu)
Maciej Czarnota
 
+2 głosów:2
Widziałem na ul. Świętokrzyskiej rodzinę spacerującą z takim "zwierzakiem".
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2025-11-27 19:09:03 (6 miesięcy temu)
do Woj11: 73 tyś. to już zacna cena :-)
2025-11-27 19:59:30 (6 miesięcy temu)
PiotrW
 
+2 głosów:2
do Maciej Czarnota: A ja takiego widziałem w wersji policyjnej w czasie pokazów na targach w Brnie. Prawie jak owczarek belgijski..
2025-11-27 21:02:22 (6 miesięcy temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
Trzeci półka ... z licznymi brakami :)
2025-11-28 18:41:36 (6 miesięcy temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
Pełna motoryzacja, zupełny odjazd.
2025-11-28 19:05:35 (6 miesięcy temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Woj11:
Nie ma najbardziej znanego - wina marki "Wino"!
Ale niektóre to takie dwa w jednym... ;)
2025-11-28 19:05:07 (6 miesięcy temu)
Michał. K
 
+1 głosów:1
do Mariusz Brzeziński: Bo to dział PRL.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2025-11-28 19:20:54 (6 miesięcy temu)
Woj11
 
+3 głosów:3
do Michał. K: Trzy mózgotrzepy o powójnym przeznaczeniu (wzrok póki jeszcze siara nie wyżarła i smak, póki siara nie wyżarła) i coca-cola light nie są z PRL-u
2025-11-28 19:37:10 (6 miesięcy temu)
do Woj11: Się czepiasz, mi tego nie pisz :-)
2025-11-29 18:08:02 (6 miesięcy temu)
Paulus
 
+3 głosów:3
A także w skrajnych przypadkach z napojami :)
2025-11-28 18:35:15 (6 miesięcy temu)
Woj11
 
+5 głosów:5
do Paulus: Nie takie skrajne. W moim kiosku woda brzozowa szła niczym świeże bułeczki
2025-11-28 18:37:03 (6 miesięcy temu)
Paulus
 
do Woj11: :-)))))
2025-11-28 18:50:30 (6 miesięcy temu)
31 Dyskusji (ostatnia 6 miesięcy temu)
Przedmioty związane z Wnętrza muzeum
2025
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
2025
-
2025
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: ul. Ogrodowa 50 popowice westerplatte westerplatte westerplatte westerplatte westerplatte Sala kazimierzowska Sala kazimierzowska Sala kazimierzowska Sala kazimierzowska getto kIELCE kIELCE dom pogrzebowy dom pogrzebowy zabrze żnin żnin Kłobuck Mereczowszczyzna urodzenia kościuszki górnicza górnicza ziębice plac niepodległości zakopane plac niepodległości zakopane Jeżów Sudecki dolina szwajcarska nowa huta lublin lublin jamno rogau rosenau łódź