| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Kępska
2
2G
7
8
15
16
17
18

Rembud

m

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Kępska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
To są piece obrotowe (przewałowe) a nie rurociąg...
2011-04-02 08:00:19 (15 lat temu)
do Jarosław Dubowski: O widzisz - dzięki.
2011-04-02 15:58:14 (15 lat temu)
foxi
 
2014-08-25 20:13:31 (11 lat temu)
foxi
 
Artur Janowski via FB: "Kiedy w maju 1911 roku ruszała budowa we Wrocławiu Hali Stulecia uznano, że cement niezbędny do budowy tak wyjątkowego gmachu, musi być najlepszej jakości. Daleko nie szukano. Zdecydowano się na produkt opolskiej cementowni Silesia. O tym zakładzie już mało kto u nas pamięta, za to hala stoi i ma się wyśmienicie" - ( obecnie Dom Expo ).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2020-05-16 12:45:46 (6 lat temu)
Gandalf
 
Silesia, tutaj widać po lewej: :)
2017-04-21 20:07:36 (9 lat temu)
do Gandalf: Brawo! Ze zdjęcia usunąłem błękitną wstążeczkę, która biegła w poprzek.
2017-04-21 20:45:18 (9 lat temu)
Po tym remoncie musiały bardzo podrożeć czynsze. Połowa firm się wyniosła.
2021-03-04 09:53:56 (5 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Do ratusza wpłynął wniosek właściciela obiektu o jego wyburzenie. A jeszcze 10 lat temu wyremontowano go za 60 mln zł. Nie podano przyczyny takiej prośby, choć wiadomo, że obiekt ma problemy finansowe. Firma jest z Warszawy, więc najwyraźniej wiszą jej śląskie zabytki a patrzą jedynie na kasę. Choć przyznam, że obiekt jako hala wystawienniczo-kongresowa, to był chyba błąd. Na targach sukien ślubnych nie można wiele zarobić. Wojewódzki konserwator zabytków jeszcze nie wie co zrobi, ale jak sam mówi "Z pewnością jakieś kroki podejmiemy". Czyli w kraju nic nowego.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edit
2024-02-06 13:50:49 (2 lata temu)
Po lewej jest brama od nowego placu parkingowego dla autobusów MZK który był używany raptem 1,5 roku w połowie lat 90tych, do dziś można tam znależć resztki namalowanych pasów rozdzielających stanowiska do parkowania.Dalej po lewej jest były i jedyny wjazd do zajezdni jeszcze z czasów WPKM a tu gdzie stoi budynek był duży trawnik za budynkiem dyspozytorni i zaplecza socjalnego zajezdni.
2021-10-02 13:05:03 (4 lata temu)
Na tym planie, "Neue Oppelner Portlandzementfabrik "Silesia" znajduje się nad samą Odrą. Czy to nie będzie cementownia "Odra" ?
2021-11-24 12:03:19 (4 lata temu)
Gandalf
 
do Desperado: Cementownia Odra jest przed a nie za portem.
2021-11-24 12:07:09 (4 lata temu)
do Gandalf: To prawda ale pomyslałem o niedoskonałości mapy, skoro "Silesia" może być nad rzeką.
2021-11-24 12:11:29 (4 lata temu)
Petrus
 
Podobne - W sumie te zdjęcia z domexpo i cementowni mogły by być przypisane do obu obiektów.
(wrzuciłem serię takich byle jak zrobionych zdjęć, ale chyba lepsze to niż nic ;) )
2023-05-28 22:07:59 (3 lata temu)
10 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Ulica Kępska - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: dąbrówno panewnicka stare bogaczowice Ustka Ustka strzelin rynek warszawa warszawa niechcice bytom bytom kadzielnia kadzielnia Pszczyna Pszczyna kadzielnia kadzielnia Tygodnik Ciechanowski kolberg kolberg Tygodnik Ciechanowski kadzielnia kadzielnia Tygodnik Ciechanowski skoczów wrocław wrocław libiąż oświęcim 1939 oświęcim oświęcim oświęcim oświęcim Bytom Bytom