26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat sulęciński
Więcej (34)
Obiekty w okolicy
Osadników Wojskowych 1
26
m
Lubniewice
Osadników Wojskowych 4
28
m
Lubniewice
Osadników Wojskowych 3
35
m
Lubniewice
Księgarnia
38
m
Lubniewice
Osadników Wojskowych 6
50
m
Lubniewice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Osadników Wojskowych 2

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Nemezis
 
O ile wiem, to jest Fotopolanin, który jeździ takim, albo podobnym ''moplikiem'' :)
2024-08-01 18:04:55 (rok temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
Okazuje się, że we wrześniu szliśmy prawie Twoim tropem ;)
2024-09-11 10:39:22 (rok temu)
Jazzek
 
do Nemezis: Tak daleko by nie zajechał chyba :)
2024-09-05 13:15:21 (rok temu)
do Nemezis: Tylko inna nazwa, nie "SOWA 2"
2024-09-05 13:27:55 (rok temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do Jazzek: Obecnie mam Aprilia i w ciągu 3,5 m-ca dobijam do 4 tys. km przejechanych. Tym niebieskim KYMKO od Maja 2020 - sierpnia 2024 miałem zrobione 21tyś km. Najdalej byłem w Bydgoszczy
2024-09-05 13:36:20 (rok temu)
Jazzek
 
do piotr brzezina : Nieźle! To i tu byś dojechał, niewiele dalej.
2024-09-05 15:17:59 (rok temu)
do piotr brzezina : Nieźle Piotrze, ładny dystans. :) Mnie udało się max 11 tyś w sezonie zrobić, tylko sprzęt zdecydowanie większy i przeznaczony do długich podróży.
2024-09-11 10:44:02 (rok temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Właśnie widzę :) Mam nadzieję, że warunki oświetlenia mieliście lepsze.
2024-09-11 11:42:50 (rok temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do Jazzek: Światło zasadniczo było oki, jednak temperatura nie miała litości ;)
2024-09-11 11:51:30 (rok temu)
Jazzek
 
+2 głosów:2
do Arkadiusz K. (Arro): W tym roku to jakiś najazd FP na Lubniewice, Marek W też tam był :D
2024-09-12 12:51:18 (rok temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do Jazzek: Mogliśmy się na jeden termin umówić ;) I zająć jedno piętro u Woińkiego :)
2024-09-12 12:59:23 (rok temu)
pawulon
 
do Arkadiusz K. (Arro): Może jeszcze wspólne łoże ;-)
2024-09-12 13:01:20 (rok temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+2 głosów:2
do pawulon: Łoża są tam niemałe... ale tłok w nich zbędnym jest. ;)
2024-09-12 13:06:58 (rok temu)
pawulon
 
do Arkadiusz K. (Arro): Skoro tak twierdzisz ;-)
2024-09-12 13:19:19 (rok temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: pilczyce pilczyce leśnica kruczkowskiego biedronka biedronka Gliwice Czechowice Gliwice Gliwice twarda Krasne żarki Lipowiec Lipowiec Wyszków Warszawa, ul. Ciepła 1 zamek Toszek sikornik gliwice rzeszów rzeszów Aleja Wyzwolenia Szczecin Szczecin sieniawka emilii plater noteć śluzy noteć park zdrojowy duszniki-zdrój duszniki-zdrój postepowa Opoczno łomża łomża Rynek starego miasta 2 zary zamek