| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat pilski

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rondo Solidarności

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
Jeżeli już, to Dąbrowskiego. Nie wiem co prawda, jaki adres mają te bloki, ale Dąbrowskiego to ulica z latarniami po lewej. Auta poruszają się po Rondzie Solidarności.
2010-09-14 01:24:03 (15 lat temu)
Datowanie - to najwcześniej może być 1978 - widać dwa \"poldki\".
2010-09-14 06:46:03 (15 lat temu)
do WW: Te wieżowce w kolejności od prawej Dąbrowskiego 7,środkowy Dąbrowskiego 5 i Dąbrowskiego 3, bloki 4 piętrowe z prawej strony znajdują się na Alei Powstańców Wielkopolskich a za nimi widoczne tzw. deski przy ulicy Franklina Roosevelta.
2011-07-22 20:14:25 (14 lat temu)
PEŻ
 
Podmiana na skan + autor. Co do datowania to pierwsze wydanie pochodzi z 1986 roku.
2016-04-16 20:31:39 (10 lat temu)
Mikrob
 
+2 głosów:4
Nie rozumiem sensu takiego opisu obiektu w stylu "Wieżowiec przy ulicy Dąbrowskiego 3 ". Czy to dopiero początek artykułu/opisu i będzie coś więcej, czy tak zostanie?
2011-07-23 23:27:35 (14 lat temu)
trz (tedesse)
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Nie wiem czy dobrze poprawiłem:)
2011-07-23 23:36:59 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do trz (tedesse): Ja bym nie przypisywał do poszczególnych wieżowców bo są daleko i nie są tematem głównym tego zdjęcia. Ich przynależność opisał bym po prostu w podpisie zdjęcia, a zostawił bym przypisanie tylko do ronda.
2011-07-23 23:48:28 (14 lat temu)
Mikrob
 
+2 głosów:2
do trz (tedesse): Tak by było najlepiej jak mówi pawulon. Teraz to już w ogóle nie ma sensu bo opis tyczy się do obiektu a nie do zdjęć. Więc jak w opisie obiektu zaznaczymy, że ta trójka jest po lewej a ktoś zrobi zdjęcie z drugiej strony i doda do obiektu, to wtedy ta trójka przejdzie na prawą.
2011-07-23 23:51:13 (14 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:3
Wykasowałem też te opisy obiektów, bo tyczyły się one tylko tego jednego zdjęcia, a opis powinien tyczyć się danego obiektu i przede wszystkim być szerszy merytorycznie. Tak że Mikrob miał rację zadając swoje pytanie, a ten co mu dał minusa niech następnym razem wpierw pomyśli, zanim zrobi.
2011-07-23 23:54:16 (14 lat temu)
do pawulon: Dzięki
2011-07-23 23:56:34 (14 lat temu)
pawulon
 
do trz (tedesse): Nie ma za co :)
2011-07-24 00:01:06 (14 lat temu)
Mikrob
 
+3 głosów:3
do pawulon: Jeszcze dwa minusy i chyba dostanę w ryja.
2011-07-24 00:02:26 (14 lat temu)
Mikrob
 
Trz - to samo dzieje się tutaj: .
2011-07-24 00:03:55 (14 lat temu)
pawulon
 
do Mikrob: Oj tam, wyrok zostanie wykonany poprzez zaminusowanie na śmierć ;))
2011-07-24 00:23:08 (14 lat temu)
do Mikrob: Już usunąłem opis
2011-07-24 00:32:47 (14 lat temu)
Mikrob
 
do trz (tedesse): No niestety jeszcze trochę się kolegi Trz podoczepiam. Nie wiem jak patrzeć na opisy w takim stylu jak tutaj: oraz . Niby mamy jakąś szerszą informację ale czuje się jakiś niedosyt. Dla mnie takie opisy mogłyby się znaleźć bardziej pod zdjęciem niż do całego obiektu. Nie wiem jak do tego podejść i proszę o zabranie głosów innych.
2011-07-24 12:02:15 (14 lat temu)
do Mikrob: Usunąłem opisy:)
2011-07-24 19:55:41 (14 lat temu)
Mikrob
 
do trz (tedesse): Szkoda, że nie zostały poszerzone. :-)
2011-07-24 22:30:19 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Mikrob: A co można napisać o nowych blokach :)
2011-07-24 22:31:39 (14 lat temu)
Mikrob
 
do pawulon: Wypadłeś trochę z tematu pawulon. Zobacz do dwóch linków trzy komentarze wyżej.
2011-07-24 22:33:42 (14 lat temu)
pawulon
 
do Mikrob: No tak, o tamtych coś niecoś by można ;)
2011-07-24 23:05:44 (14 lat temu)
Helena
 
+1 głosów:1
Dziękuję.....już zbliża się ta noc która ma magiczną moc więc niech spełnią się życzenia miłości,zdrowia i marzeń spełnienia.Wesołych Świąt.
2017-12-21 16:51:10 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
Tadeuszu, dzięki za życzenia i wzajemnie - wszystkiego najlepszego, zdrowego i radosnego.
2017-12-21 19:40:46 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Tadeuszu dziekuje i ja teź Ci źycze piekne, spokojne świeta przy chojince w kregu najbliźszych Twojemu serdcu..
Ahooooj Franta
2017-12-22 23:25:35 (8 lat temu)
Joanna Syrenka
 
+2 głosów:2
:-)
2021-04-01 14:52:01 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Dzięki i wzajemnie wiele zdrowia i wszystkiego wielkanocnego ;-)
2021-04-01 15:45:50 (5 lat temu)
vetinari
 
+7 głosów:7
Šťasté a Veselé Tadeuszu ☺☺☺
2024-12-22 20:46:57 (rok temu)
marjallo
 
+7 głosów:7
do vetinari: Wesołych Świąt dla wszystkich Fotopolan :)
2024-12-22 21:15:38 (rok temu)
ZPKSoft
 
+6 głosów:6
Dla wszystkich Fotopolan i ich najbliższych - zdrowia i radości na ten czas świąteczny i wszystkie następne dni.
2024-12-23 09:54:35 (rok temu)
Tomiko
 
+1 głosów:1
Wesołego Bożego Narodzenia!
2024-12-23 22:49:32 (rok temu)
4elza
 
+2 głosów:2
Dużo zadowolenia i radości :-)
2024-12-24 05:47:37 (rok temu)
legion
 
+2 głosów:2
Niech nadchodzące Święta Bożego Narodzenia, spędzone w gronie najbliższych, przyniosą Ci wiele radości i uśmiechu, ciepła i optymizmu.
2024-12-24 10:06:54 (rok temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Zawadka Brzostecka myszyniec stary myszyniec stary myszyniec myszyniec Brzostek rozogi kraków kraków Szczebrzeszyn zespół szkół olszyna rozogi olszyna stradomska Carolinum węgorzewo węgorzewo katowice ul. warszawska 1 not not partynicka postmodernizm byczeń byczń górnik bytom muszyna willa muszyna Rakoniewice zabrze Łódź pomorska 51 KAmienica dmuszewskiego siechnice siechnice rynek rynek