26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Panoramy Płocka

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
verbensis
 
+2 głosów:2
To w centrum to Dworzec Wodny - jeśli faktycznie w 1947 był już w Warszawie ( ), to datacja do obniżenia.
2025-10-20 12:11:29 (8 miesięcy temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
Podmiana + źródło.
2022-12-09 12:10:08 (3 lata temu)
PEŻ
 
Bliższa lokalizacja ?
2014-12-05 23:07:12 (11 lat temu)
Balbina
 
do PEŻ: No właśnie. Nie znam Płocka, ale wg mapy obstawiam, że jest to Osiedle Dobrzyńska, zabudowa ul. Słodowej.
2021-10-22 18:33:40 (4 lata temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+1 głosów:1
do Balbina: Zaraz przypiszę
2021-10-22 18:39:50 (4 lata temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
Trafia się obieg z marca 1920 r., czyli max 1919.
Dopisuję do Starego Rynku + znaczniki.
2025-10-18 12:09:06 (8 miesięcy temu)
verbensis
 
+2 głosów:2
2025-10-20 11:24:37 (8 miesięcy temu)
Zdjęcie powinno być raczej przypisane do Kobylińskiego niż do panoram, jak to:
2025-10-19 11:28:40 (8 miesięcy temu)
fantom
 
+1 głosów:1
Most Legionów w tle, i most drewniany przed nim.
2021-11-19 07:29:46 (4 lata temu)
4elza
 
do fantom: Dzięki.
2021-11-19 07:40:42 (4 lata temu)
Dlaczego niezidentyfikowane? Do analogicznego przypisania jak ciut szersza wersja -->
2022-06-12 16:12:22 (4 lata temu)
Anneob
 
+2 głosów:2
Przepraszam. Omyłkowo wysłano dwa razy. Dublet usunąłem.
2023-09-25 16:59:57 (2 lata temu)
W prawym dolnym rogu jest ulica Chopina. usiłowałam namieść znacznik liniowy ale coś mi się stało z myszą i wyszedł bazgroł, którego na dodatek nie mogę usunąć. Ktoś pomoże?
2025-11-06 08:44:33 (7 miesięcy temu)
4elza
 
do da signa: Może być?
2025-11-06 08:49:51 (7 miesięcy temu)
do 4elza: Jeszcze kawałeczek został.
2025-11-06 09:01:01 (7 miesięcy temu)
yani
 
do da signa:
Usunąłem.
2025-11-06 12:49:16 (7 miesięcy temu)
do yani: Dziękuję. A mógłbyś nanieść znacznik ulicy Chopina?
2025-11-06 12:52:58 (7 miesięcy temu)
yani
 
+1 głosów:1
do da signa:
Gotowe. Zdaje się, że naklikałaś tam trochę... ;)
2025-11-06 13:55:07 (7 miesięcy temu)
do yani: Mysz mi szwankuje, zamówiłam nową .
2025-11-06 14:01:36 (7 miesięcy temu)
yani
 
+1 głosów:1
do da signa:
Niezależnie od myszy, nanoszenie i usuwanie znaczników liniowych jest czasem koszmarem - zwłaszcza to drugie.
Aby usunąć znacznik liniowy, musisz zacząć od ostatniego punktu. Aby go znaleźć na kupie innych punktów, musisz jeździć kursorem po nich tak długo, aż z czerwonego zmieni kolor na zielony. A wtedy klikasz prawym klawiszem myszy. A potem znowu szukasz następnego zielonego... Pomaga powiększenie ekranu - prostokąt ze strzałkami w prawym górnym rogu, lub nawet jeszcze dodatkowo ctrl + kółko myszy.
2025-11-06 14:18:54 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do yani: A to dziękuję za instrukcję. Ja po prostu klikałam w ten nieudany znacznik prawym przyciskiem na chybił trafił i zniknąć nie chciał :)
2025-11-06 14:44:55 (7 miesięcy temu)
yani
 
+1 głosów:1
do da signa:
Domyśliłem się, ja też kiedyś tak miałem... :)
2025-11-06 14:48:16 (7 miesięcy temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do yani: Z tym usuwaniem to chyba źle to robisz bo jest po lewej stronie ikona śmietnika - wystarczy na nią nacisnąć i potem na znacznik liniowy, dwie sekundy i znacznik usunięty, przed chwilą sprawdziłem i działa.
2025-11-06 15:00:49 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Mówimy o usuwaniu znacznika liniowego w notkach. tam nie widzę śmietnika.
2025-11-06 15:08:24 (7 miesięcy temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]:
Ja nie widzę śmietnika. Chodzi o znaczniki liniowe na zdjęciach, nie na mapie.
2025-11-06 15:28:59 (7 miesięcy temu)
martinisw
 
+3 głosów:3
Zdjęcie zrobione po roku1984 prawdopodobnie z bloku Chopina 66,w tle między blokami widać blok dawne Gieżyńskiego 40 obecnie Piłsudskiego 40 zbudowany 1984 , w lewym górnym rogu bloki dla powodzian na podolach.Ciekawe co było w tych zabudowaniach fabrycznych po lewej stronie przed powstaniem Levisa.
2025-11-06 17:27:57 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do martinisw: Skorygowałam datowanie.
2025-11-06 17:42:45 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Spójrzcie, czy to zdjęcie nie jest flipnięte?
2026-02-17 14:07:04 (4 miesiące temu)
ZPKSoft
 
do da signa: Tak, słuszna uwaga.
2026-02-17 14:20:59 (4 miesiące temu)
do ZPKSoft: dziękuję za potwierdzenie, odwracam :)
2026-02-17 14:26:27 (4 miesiące temu)
14 Dyskusji (ostatnia 4 miesiące temu)
1925
-
1932
3
1931
1931
1925
-
1932
1931
-
1938
1937
-
1940
1939
-
1940
3
1940-1943
1
1945-1947
1940
-
1947
1949
1940
-
1950
1949
-
1955
1950
-
1965
1955
-
1965
1961
-
1966
1961
-
1970
1965
-
1971
1
1972-1973
1
1970-1980
1969
-
1980
1970
-
1980
1970-1980
1970
-
1988
1970
-
1999
1985
-
2008
2008
-
2008
2008
-
2008
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: dobczyce dobczyce pinczów pinczów pinczów pinczów baniocha cieszyn rynek wierzbno sanok sanok karlino Przeworsk ruda śląska ruda śląska tarnobrzeg Przeworsk Przeworsk bagicz Przeworsk Bagicz olesnica olesnica Gudenhagen findera szczecin findera szczecin słoneczniki rembertów Bukowiec pałac Bukowiec pałac muszyna sanok sanok sanok sanok