26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rzeka Bug

Most

m
0km
000m
32km
020m
32km
820m
32km
900m
35km
700m
40km
750m
76km
100m
76km
170m
89km
500m
91km
520m
91km
540m
114km
000m
125km
700m
155km
870m
155km
900m
166km
150m
166km
670m
178
184km
060m
188km
700m
200km
100m
226km
550m
262km
570m
266km
000m
268km
190m
280km
400m
284km
350m
284km
630m
288km
500m
341km
330m
381km
610m
Więcej (12)
Obiekty w okolicy
Stacje Drogi Krzyżowej
4269
m
Kodeń
Kaplica Świętej Rodziny-Ołtarz pol...
4315
m
Kodeń
Kościół Świętego Ducha
4336
m
Kodeń
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
4365
m
Kodeń
Szkoła Podstawowa im. kpt. Michała...
4368
m
Kodeń

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Bug (biał. Заходні Буг, Zachodni Buh; ukr. Західний Буг, Zachidnyj Buh) – rzeka, będąca dopływem Narwi, przepływająca przez zachodnią Ukrainę, wschodnią Polskę i zachodnią Białoruś.

Długość Bugu wynosi 772 km, a powierzchnia dorzecza 39 420 km². Z tego większość leży na terenie Polski – 19,4 tys. km², (49,2%). Na terenie Ukrainy leży 10,8 tys. km² (27,4%) obszaru zlewni, na Białorusi natiomiast 9,2 tys. km² (23,3%). Średni przepływ w dolnym biegu, w Wyszkowie, wynosi 154 m³/s, co czyni go czwartą co do wielkości rzeką Polski. Dorzecze rozciągnięte jest południkowo. Obejmuje kilka regionów geologicznych i fizjograficznych. Nazwa rzeki jest tak zwanym substratem językowym: została przejęta przez Lechitów od ludności wcześniej
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12...789101112131415następna
Wg oryginalnego podpisu to jest port przeładunkowy flotylli łodzi na Bugu. Czyli pierwsza wojna.
2016-12-03 00:35:22 (9 lat temu)
do ritterswalder: OK, zmieniłem datowanie.
2016-12-04 10:43:28 (9 lat temu)
Budowa mostu to jest - ale przez austriackich saperów w czasie pierwszej wojny. Datacja do zmiany.
2016-12-03 00:36:17 (9 lat temu)
do ritterswalder: Tak samo-AustroWegersci saperzi... :-)
2016-12-03 07:27:25 (9 lat temu)
do ritterswalder: OK, zmienione.
2016-12-04 10:44:29 (9 lat temu)
Most budują austriaccy saperzy w czasie pierwszej wojny.
2016-12-03 00:36:48 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ritterswalder: Austriacko-Wegersci..:-) Jeźeli datacija jest dokladna, to wtedy juź byl w monarchii system dualisticzny nastawiony 10 lat. Nie tylko Austriaci byly w wojsku, być moźe tam jest jakyś Janek, Jacek, Pepík, Honza i napewno Iśtwan i Franc...Izak byl wtedy chyba chory, to go nie widać :-)
2016-12-03 07:25:51 (9 lat temu)
ritterswalder
 
+2 głosów:2
Izaak nie był taki głupi żeby się męczyć. Siedział sobie w kancelarii albo intendenturze.
2016-12-03 09:05:22 (9 lat temu)
do ritterswalder: Dziękuję za podpowiedź, zmieniłem datowanie.
2016-12-04 10:46:26 (9 lat temu)
do ritterswalder: Izak zawsie byl cwaniak :-)
2016-12-04 13:46:27 (9 lat temu)
bazyl
 
wrzesień 1939
2017-02-14 15:49:20 (9 lat temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
Ja tego ciagle nierozumiem. Co to znaczy obecny wlaściciel ........usuniecie. przeceź to zdjiecie prześlo przes internet. To obecny wlaściciel teraz śuka po sieci kto wyszysko widzial i sciagnal na sieci? I jak niezapomniś tego wyzerunku..to cie zastrzeli ? Czasami kaprys ma dyźur, i zdrowy rozsadek ma urlop :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corect :-)
2017-02-24 07:00:58 (9 lat temu)
do vetinari: I teraz mam pitanie retoriczne..ściagne sobie to zdjiecie, pujde do fotolabu i i wydrukuje, potym oskenuje i dam spowrotem na strony fotopolska, jako moje zbiory prowatne....co mi wtedy moźe nowy wlaściciel zrobić, opróć wirtualnego narzekania....
2017-02-24 09:27:06 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Jeżeli "właściciel" nie będzie w stanie wykazać, że posiada kliszę to może się wypchać. Kopii tego zdjęcia mogą być tysiące. Jeżeli kupił jedną z nich to nie oznacza, że ma prawo do wszystkich pozostałych. Zdjęcie powinno pozostać.
2017-02-24 09:36:59 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Teź jestem tego zdania. Zdjiecie ma pozostać na fotopolska!!!
2017-02-24 09:44:10 (9 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Problem zdjęć z aukcji był, jest i będzie. Nie unikniemy takich sytuacji. Należy zrozumieć fotopolskiego użytkownika, który usuwa skan zdjęcia aby nie mieć problemów z "właścicielem" zdjęcia. I tu mamy zagwozdkę, bo z jednej strony szkoda bardzo ciekawego zdjęcia a z drugiej strony kolega Kosinus ma prawo do usunięcia z FP skanu przez siebie dodanego. Tego nie da się pogodzić :(
2017-02-24 09:52:23 (9 lat temu)
Rado-NDM
 
+2 głosów:2
Jeśli właściciel nie kupił praw od autora zdjęcia czy od jego spadkobierców to jest właścicielem jedynie kawałka papieru, a nie tego co się na nim znajduje. Kupując nośnik z muzyką nie stajemy się właścicielami utworów, obraz na kawałku papieru też jest utworem. Jeśli chodzi o kliszę to też trzeba mieć prawa autorskie do obrazów na niej, samo jej posiadanie nic nie daje.
2017-02-24 09:58:06 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Wlaśnie, nie zloźylem śacunek do kolegy Kosinusa. Jest to jak najbardziej ucztiwe. ja bym chyba tak samo zrobil. Ale z drugiej strony, mamy tutaj grono, kture deciduje inaczej, wiec sami zdecudujemy czy wyrzucać. Tz ja nie moge, ale sa tu od tego administratorzy. I wtedy Kosinus bede mial cziste sumienie, i jak pisze Rado-NDM, wlaściciel ma tylko kawalek papieru s odbiciem. Tz, moja teoria o wydrukowaniu-teź bede mial w rece kawalek papieru, bez praw autorskich....
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: klawiatura :-)
2017-02-24 10:26:03 (9 lat temu)
Kosinus
 
+2 głosów:2
Tak jak powyżej, usuwam aby mieć święty spokój...
2017-02-24 14:48:25 (9 lat temu)
do Kosinus: No i tak jak powyźej mam nadzieje źe zdecidowano o pozostawieniu. Twoje sumnienie jest czyste.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corect :-)
2017-02-24 17:15:42 (9 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2017-01-06 23:45:12 (9 lat temu)
Kosinus
 
To nie Wyszków. Zbyt niski brzeg od strony miasta.
2017-01-04 22:35:02 (9 lat temu)
luca
 
+1 głosów:1
Jest to most na ul. Staszica, w tle widoczny piętrowy szpital św. Edmunda
2017-09-30 12:39:39 (8 lat temu)
do luca: Dziękuję Luca. Przypisałem do Staszica. I oczywiście założyłem obiekt bo dziwnym trafem foty były wrzucane do ulicy a nie obiektu, którego nie było.
2017-10-11 21:10:41 (8 lat temu)
Kosinus
 
To nie jest most kolejowy, a drogowy.
2017-08-27 11:11:41 (8 lat temu)
augiasz
 
do Kosinus: Zaiste!
2017-08-27 11:16:43 (8 lat temu)
2017-10-01 17:07:11 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
149 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Rzeka Bug - obiekty i wydarzenia
91,52 91,54
686,000
następna
Rzeka Bug w powiatach:
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: stawiszyn stawiszyn park rzeźb warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie