| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Autostrada A6

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
mietok
 
He, he :) ani jednego pojazdu mechanicznego nie licząc rowerów na autostradzie :))
2011-05-16 21:34:33 (15 lat temu)
† KazimierzP
 
+1 głosów:1
Na odcinku od Wrocławia do Brzegu była jedna nitka autostrady, dalej aż do Strzelc Opolskich nie było. Potem było pas autostradowy od Strzelc do Gliwic. Tak więc to nie może być ten odcinek.
2011-05-16 21:49:20 (15 lat temu)
Westend
 
+3 głosów:3
Odcinek Wrocław - Opole odpada. Autostrada z dwoma jezdniami kończyła się zaraz za zjazdem na Wrocław. Dalej była droga ekspresowa z jedną jezdnią, która zresztą kończyła się za drogą Strzelin - Brzeg (dzisiejsza droga krajowa nr 39, na którą dziś nie ma zjazdu z autostrady). Autostradę w rejonie Góry Św. Anny (znajdującej się za Opolem) budowano dopiero na przełomie wieków. Różnice wzniesień są również w okolicach Legnicy. Kierunek padania cienia wskazuje, że zdjęcie zrobiono w kierunku wschodnim.
2011-05-16 22:00:20 (15 lat temu)
bonczek_hydroforgroup
 
+2 głosów:2
Rowery prowadzone są standardowo jak u praworęcznych. Więc fota jest ok
2011-05-17 19:09:16 (15 lat temu)
Nie, był jeszcze odcinek od granicy niemieckiej od Kołbaskowa w stronę Goleniowa i to może być ta droga.
2011-05-17 19:38:50 (15 lat temu)
Przypuszczam, że to jest pewien odcinek od Kołbaskowa do Goleniowa. Tam były podobne odcinki, a w dodatku negatyw pochodzi (jak pisze Danusia) ze Szczecina.
2011-05-17 20:39:28 (15 lat temu)
Ale potem w stronę Goleniowa też były odcinki dawnej autostrady kawałek dla cywili (w podobnym jak na zdjęciu terenie) a potem odcinek wykorzystywany tylko dla wojska.
2011-05-17 21:08:57 (15 lat temu)
mirekjot
 
+2 głosów:2
To nie jest autostrada A4, ale A6 - tzw. Berlinka - w okolicy Szczecina, dokładniej okolica opuszczonej osady Waliszewo - widok w kierunku wschodnim. Gdzieś tu
2021-02-18 17:34:19 (5 lat temu)
Julo
 
+1 głosów:1
do Westend: Mam niejasne podejrzenie, że to zdjęcie może być lustrzanym odbiciem: widoczny pośrodku kadru znak drogowy wydaje się być widzianym "od tyłu" (na tle trójkątnej tablicy widać słupek znaku". Jeśli więc nie został odwrócony "tyłem" (na przykład przez wandala), to jest przeznaczony dla pojazdów jadących z naprzeciwka. A jeśli tak, to nie może stać po lewej stronie... A jeśli tak, to kierunki "wschód-zachód" trzeba zamienić miejscami.
2011-05-16 22:23:17 (15 lat temu)
pawulon
 
do Julo: Julo, to na pewno jest Anglia i znak stoi prawidłowo ;)))
2011-05-16 22:56:03 (15 lat temu)
WW
 
+3 głosów:3
do Julo: Wg mnie to nie jest słupek znaku, tylko stara postać znaku "inne niebezpieczeństwa"
2011-05-16 23:40:33 (15 lat temu)
do bonczek_hydroforgroup: Racja, wszystkie negatywy były skanowane w ten sam sposób, a na innych napisy nie są odwrócone. Autor zdjęcia mieszkał w Szczecinie, rodzina sporo podróżowała, również po Dolnym Śląsku. Czy wtedy w Polsce była tylko jedna taka droga?
2011-05-17 19:24:00 (15 lat temu)
mamik
 
do Danuta B.: Droga S22 od Elbląga do granicy też miała takie fragmenty,teraz jest już przebudowana. Koło Szczecina też był fragment niemieckiej autostrady, ale tam raczej płasko.
2011-05-17 19:42:44 (15 lat temu)
mamik
 
do † KazimierzP: Od Odry do Kołbaskowa jest płasko, ewentualnie to wcześniejszy odcinek, może Jurek coś skojarzy.
2011-05-17 20:43:56 (15 lat temu)
do mamik: To może być odcinek między Kołbaskowem a Radziszewem ?
Teren pasuje , góry(Bukowe) po lewej stronie, most nad Odrą-Regalicą ..ale ? ?
2011-05-17 21:36:55 (15 lat temu)
erisson
 
do † KazimierzP: Można tez dopisać do identyfikacji w zachodniopomorskim ...
2012-06-30 16:14:57 (13 lat temu)
mamik
 
do jurekpogodno: Ja znam tylko kawałek od Odry do Kołbaskowa bo tam kiedyś maszerowałem ;-)
2011-05-17 21:41:10 (15 lat temu)
do mamik: :) Czy "górkę" zaliczyłeś ? :)
2011-05-17 22:12:32 (15 lat temu)
mamik
 
do jurekpogodno: Płasko było ;-)
2011-05-17 22:21:28 (15 lat temu)
erisson
 
+1 głosów:1
do erisson: Hmmmmm ! Czyżby fotograf stał po drugiej stronie jezdni ?
2012-06-30 16:29:47 (13 lat temu)
do mirekjot: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-02-18 19:05:24 (5 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+3 głosów:3
Wiata stacji paliw została zabytkiem. Niestety odcięto ją od autostrady.
2026-06-03 20:15:02 (18 dni temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
Niedoszła "Berlinka"?
2013-06-26 18:43:03 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
To były czasy, wszystko zepsute i koślawe.
2013-06-26 19:23:13 (12 lat temu)
Marecky
 
Pamiętam jeszcze ten stan. I łomot płyt, gdy pędziły po niej TIRy
2022-04-16 19:34:19 (4 lata temu)
Płytostrada tak zwana...
2022-04-17 08:53:02 (4 lata temu)
W 70tych latach jechałem dwa razy z Krakowa do Szczecinai + powrót. Wtedy jeszcze nie było ograniczeń szybkości więc jechało się z pedałem gazu wbitym podłogę. Wynik to ogromne zużycie paliwa.
2022-04-17 09:34:28 (4 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Do Berlina dochodzi znakomicie.
2013-06-26 18:59:38 (12 lat temu)
mamik
 
do Mariusz Brzeziński: Czyli to obecna autostrada A6
2013-06-26 19:22:04 (12 lat temu)
Mosty autostrady nad Odrą Zachodnią (trochę za granicami miasta).
2016-04-30 03:54:15 (10 lat temu)
Jazzek
 
Trzeba przypisać do rzeki Odra Zachodnia poza portem, bo ten tu jeszcze nie przywędrował.
2019-01-22 17:36:11 (7 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Wózek dla Tereski ;)
2018-11-29 16:14:40 (7 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+2 głosów:2
Tylko datę trzeba zmienić, bo wiadukt ukończono w 1937 roku.
2018-12-09 18:06:37 (7 lat temu)
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2018-12-09 18:17:01 (7 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Data do korekty - patrz pierwszy komentarz.
2024-06-12 11:34:00 (2 lata temu)
Motke
 
+2 głosów:2
Złe miejsce. To nie są wiadukty na ul. Smoczą tylko na 100% nad ul. Chłopską. Jest wyraźny podpis "Hokendorf" - to dzisiejsze Bukowe-Klęskowo.
2025-11-13 22:39:59 (7 miesięcy temu)
Jazzek
 
Tu nie pasuje nic innego niż południowa stacja na granicy w Kołbaskowie. Pawilony gastronomiczne mają odpowiedni kontur.
2020-12-08 12:53:44 (5 lat temu)
Podpis: Hockendorf (albo Höckendorf) Autobahnbrücke.
2021-12-08 07:32:10 (4 lata temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
To chyba to:

Nie znam tych terenów, może ktoś jeszcze potwierdzi.
2021-12-08 07:38:13 (4 lata temu)
TW40
 
do ritterswalder: może się zgadzać. Nie mogłam znaleźć tej miejscowości....
2021-12-08 12:07:06 (4 lata temu)
Jazzek
 
do TW40: Tak, to o ten wiadukt chodzi.
2021-12-08 12:11:24 (4 lata temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do Jazzek: Ale ten wiadukt z linku TW jest dużo krótszy i nie ma tam domów w dolinie.
2021-12-08 12:13:31 (4 lata temu)
TW40
 
do fantom: Chodzi mi o konstrukcję...
2021-12-08 12:20:02 (4 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do fantom: Może wiadukt nad ul. Chłopską?
2021-12-08 12:23:27 (4 lata temu)
fantom
 
do ylooC: Tak, ten pasuje. A tamten z linku jest w pobliżu.
Dodałem znacznik na mapę.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-12-08 12:25:26 (4 lata temu)
TW40
 
do fantom: Super!
2021-12-08 12:29:43 (4 lata temu)
nyskadolniak
 
+3 głosów:3
Węzeł ten najprawdopodobniej za kilka lat zniknie, zastąpiony przez zmodernizowany węzeł Klucz
2026-03-07 14:43:23 (3 miesiące temu)
Pokaż na mapie
13 Dyskusji (ostatnia 18 dni temu)
Autostrada A6 - obiekty i wydarzenia
poprzedniaSTR.1 STR.0
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: rurki z kremem zaręba zaręba Biskupa Tomasza 16 ursynów północny popowice grajewo Halinów jeziorsko Bydgoszcz Bydgoszcz ołyka kwk makoszowy bydgoszcz bydgoszcz żmigród żmigród krynica krynica żmigród żmigród krynica pensjonat żary żary malbork malbork Ostrołęka Nowomiejska Ostrołęka Ostrołęka frenzel żary Ostrołęka frenzel żary ostrołęka wojska polskiego 28 ostrołęka koszary