| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Droga ekspresowa S12

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mamik
 
Przy okazji spytam jeszcze raz o te obiekty na mapie ;-) Jak to się robi? W starej wersji wiedziałem ale w tej \"prostszej\" się gubię. Gdzie wpisać numer obiektu ?
2010-06-24 20:28:04 (15 lat temu)
do mamik: W to najszersze puste pole - nr obiektu. Odhaczasz tryb edycji oraz dla obiektu - punt. I PRAWYM!!! Sama ciągle o tym prawym przycisku zapominam:).
2010-06-24 20:54:49 (15 lat temu)
mamik
 
do Danuta B.: A do mapy przez Admina?
2010-06-24 20:58:01 (15 lat temu)
mar
 
do mamik: Tak
2010-06-24 20:58:49 (15 lat temu)
mamik
 
do mar: No i ? ;-) Wchodzę na tę mapę i u góry widzę kategorie. Przeciągam kategorie (prawym klawiszem) ? Nic mi nie działa ;-) Gdzie mam wpisać numerek obiektu ?
2010-06-24 21:23:26 (15 lat temu)
zuf
 
do mamik: Ha! Chyba wiem co za czort... Na jaką rozdzielczość masz ustawiony monitor i jakiej wielkości jest ten monitor bo zgaduje, jak masz otwarte okno z mapą to pod mapą nic nie ma.
2010-06-24 21:40:21 (15 lat temu)
mar
 
do mamik: Mapa - zum od16 - 19 - obiekt - punkt - wklejasz nr obiektu z literka - właczasz tryb - i klikasz prawym tam gdzie chcesz i wyskoczy na tym miejscu ikonka przypisana juz do obiektu.
2010-06-24 21:47:45 (15 lat temu)
zuf
 
do zuf: I mała wskazówka
2010-06-24 21:43:30 (15 lat temu)
mamik
 
do mar: Udało się! Problem był z rozdzielczością bo zupełnie nie widziałem \"dołu\" mapy ;-)
2010-06-24 22:26:22 (15 lat temu)
pawulon
 
do mamik: Wystarczy kliknąć F11 na klawiaturze :)
2010-06-24 22:50:33 (15 lat temu)
mamik
 
do pawulon: Otwierałem mapę w trybie edycji na dwóch komputerach i na obu nie widziałem dolnego paska. Wczoraj zobaczyłem na \"domowym\" a dzisiaj widzę na tym drugim chociaz na nim nic nie zmieniałem od wczoraj. Czary jakieś ;-)
2010-06-25 08:49:43 (15 lat temu)
mar
 
do mamik: Cud!!!
2010-06-25 10:34:01 (15 lat temu)
1 Dyskusja (ostatnia 15 lat temu)
Droga ekspresowa S12 - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: kowary kowary Poznań Poznań łagiewniki cukrownia Kazimierz Dolny bukowice bykowice bytom bytom Milanówek most pontonowy Milanówek siedlce siedlce czaplinek długa namysłów Nowe Miasto nad Wartą Milanówek Nowe Miasto nad Wartą Radliniec Finkenstein Finkenstein Milanówek Czerna iłowa tschirne Żagań Żagań czerna czerna Sołtysowice łuków łuków Sołtysowice mapy lubawka