26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Kościół św. Apostołów Piotra i Pawła

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Witamy nowego kolege na portalu. Kilka drobnych uwag na sam poczatek, nie dodajemy zdjieć z ramka, i wymair tego zdjiecia jest teź poza obecnie przyjentym standartem, tz. zamale ☺ Dodaj minimalnie o 1700px na dluźszej stronie. W razie problemów albo pytań napisz swoja uwage w komentarzu pod zdjieciem, dziekuje i pozdrawiam. Szerokiej drogy na portalu ☺☺☺
2019-12-30 10:16:41 (6 lat temu)
Clipo66
 
+1 głosów:1
zrozumiałem
2019-12-30 10:33:15 (6 lat temu)
Clipo66
 
+2 głosów:2
każdy serwis trzeba zromumiec, uwagi pomogły mi w tym
2019-12-30 16:45:01 (6 lat temu)
fantom
 
do Clipo66: W oknie "Edytuj" można podmienić na zgodne z zasadami.
2019-12-30 10:40:28 (6 lat temu)
do Clipo66: Dziekuje, troche trudny poczatek dostaleś w prezencie, ale napewno dasz sobie rade. Trzymam kciuky ☺☺☺
2019-12-30 10:55:37 (6 lat temu)
do Clipo66: Jeścze raz dziekuje za rozsadne rozwiazanie. Moźe sie to wydawacz źe jesteśmy troche upi.....ale nastawione mantinely wlaśnie robia z fotopolski tym czym jest. Pozdrawiam ahooooooj Franta
2019-12-30 16:24:15 (6 lat temu)
do Clipo66: Piekne.....Ja tu jestem pare lat...i do tej pory czasami jestem zaskoczony ☺☺☺
2019-12-30 17:12:26 (6 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Wiem źe jesteś na fotopolsce tylko 13 dni, ale....jeźeli juź dodajeś w stylu mam CKM i niewacham się go uźyćz, to sprawdzaj w jakym stanie się te zdjięcia nagrali.....Trzeba wyprostować w programie graficznym i ponownie nagrać na portal....dasz rade ? W pasku nad zdjięciem jest obcjia Edituj......
2021-06-01 09:11:34 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
Kol. Nowomiastowicz może byś poustawiał twoje zdjęcia leżące, do pionu
2021-06-01 09:12:56 (5 lat temu)
do vetinari: Z tymi zdjęciami jest dziwna sprawa.
Na stronie, z której są wzięte - są pionowo
Po pobraniu na komputer - są pionowo
Podczas przesyłania tutaj - miniaturki są pionowo
Kiedy już się prześlą - są poziomo

Nie mam pojęcia co robię źle, że się tak odwracają.
2021-06-01 12:40:40 (5 lat temu)
do vetinari: Wyprostowałem 3 zdjęcia o których pamiętałem że są poziomo (z klasztoru franciszkanów i Koziej Góry), ale teraz jest odwrotna sytuacja: na miniaturkach są poziomo, ale po wejściu na nie są pionowo.
2021-06-01 13:06:14 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Kolega jest nowy, zdjięcia nie są jego autorstwa, ja niemam czas na poprawienie tych zdjięć,bo to niejest tylko to jedno, jest ich więcej....nie kaźdy wie co i jak, moźe trzeba mu poradzić....
2021-06-01 09:59:33 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do vetinari: Ktoś tu mu doradzał ale on nie odpowiada.
2021-06-01 11:36:09 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do vetinari: Każdy z nas ma mało czasu, pogoda się poprawia i wszyscy wychodzą w plener. Kolega nie reaguje, więc proponuje cos z limitem.
2021-06-01 11:47:04 (5 lat temu)
do piotr brzezina : No ja raczej ostatnio mam wraźenie źe jestem ciągle w pracy.....z tym limitem to jest chyba niezly pomysl. Mam teraz 10 minut wolnego, coś mu tam dam do pionu.....☺
2021-06-01 12:09:22 (5 lat temu)
Jazzek
 
do Nowomiastowicz: Z miniaturkami tak jest, że dłużej zostają odwrócone. Najważniejsze, jeśli samo zdjęcie jest w porządku.
2021-06-01 13:04:19 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Nowomiastowicz: Witam, coś tam poprawilem. Problem polega na tym, że niektóre zdjięcia sa zrobione komurką, i nadodatek niesą w systiemie JPG. Naś system potem raczej niedaje rade z pionowaniem takych zdjięć. Dla tego trzeba zawsze trzeba sparwdzać jak się zdjięcie nagralo i w razie problemòw zareagowacz. Konmentarzem z prośbą o pomoc. Pòżbiej to wygląda jako że lekceważysz swoją i naszą prace. Warto by bylo sie troche nauczyć w obróbke w programu graficznyn. Zwlaścza jeźeli chceś z nami dalej ciągnącz ten wózek fotipolański 😉. Naopewno teraz Ci koleżanky albo kolgowie podają porede techniczna. Ja obrabiam zdjięcia po czesku, wiec raczej Ci nieporadze...😉
2021-06-01 13:59:11 (5 lat temu)
stoik
 
do Nowomiastowicz: 13.2 mega. Niezła kobyła. Kolego z Neustadt - poczytaj regulamin. Postaram się poprawić. Poza kolorami. nie mam takich uprawnień, żeby to podmienić. Pzdr : )
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2021-06-01 13:14:09 (5 lat temu)
stoik
 
do stoik: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2021-06-01 13:20:50 (5 lat temu)
do stoik: Zamieniłem.
2021-06-01 13:55:33 (5 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Prudniku, detal
Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Prudniku, ołtarz boczny prawy
1900
-
2009
1900
-
2018
2017
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
2018
-
2018
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: zwycięstwa 30 gliwice zwycięstwa 30 gliwice kock 1969 kock 1969 edward1 edward1 poznań poznań poznań poznań Zielona Góra Szkoła Podstawowa nr 17 bydgoszcz długa okrzei Zielona Góra Strzelecka wiśle rezyde malbork malbork kołobrzeska 44 Zielona Góra Dąbrowskiego 12 człuchowska 106 Redlin redlino ruch chorzów kostrzyn Zielona Góra Zielona Góra racibórz racibórz Bałuckiego 16 Wawrzyniaka 39 ciechanów ratusz kamionna kur-rk kur-rk zielonogórska zielonogórska