26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Cukrownia "Pustków"
Najbliższe obiekty nieistniejące
Elektrociepłownia
71
m
Pustków Żurawski
Kolejowa 13
192
m
Pustków Żurawski
Kościół ewangelicki
2724
m
Wierzbice
Pałac
3834
m
Olbrachtowice
Pomnik żołnierzy sowieckich
4208
m
Gniechowice

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Cukrownia "Pustków"

Obiekt obecnie nie istnieje
Zbudowano: 1826,1847
Zlikwidowano: 2004
Dawniej: Zuckerfabrik
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Brak zdjęcia.
2014-10-22 02:42:57 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Budynek nie istnieje, prawdopodobnie w tym miejscu stoi remiza .
2023-06-16 21:51:35 (3 lata temu)
do Cristoforo: Zdjęcie widzę ale rozmyte, całkowicie nieostre.
2014-10-22 05:44:47 (11 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Bo używasz nowego szablonu ;) Na starym czarno.
2014-10-22 05:52:17 (11 lat temu)
Alma
 
+1 głosów:1
do Arkadiusz K. (Arro): Zapewniam Cię, że wysłałem ostre zdjęcie. Być może chłopcy z tego portalu muszą nieco popracować....
2014-10-22 12:25:57 (11 lat temu)
do Cristoforo: Faktycznie :) Po powstaniu nowego, długo jeszcze działałem na starym, chyba z przyzwyczajenia ;) Nowy nie mógł mnie przekonać do siebie. Dziś jednak tylko nowy biorę pod uwagę ;))
2014-10-22 05:57:07 (11 lat temu)
do Alma: Jak możesz to prześlij to zdjęcie na adres kontakt (małpa) fotopolska.eu
2014-10-22 12:33:01 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: Neo, tych felernych fotek z tej serii jest więcej :(
2014-10-22 13:15:20 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Dostałem to zdjęcie, wrzuciłem jednocześnie 10 tych fotek i wszystkie weszły bez problemu. Muszę to sprawdzić na innej przeglądarce...
2014-10-22 17:41:54 (11 lat temu)
do Neo[EZN]: Alma używa Opery - dodałem z 30 zdjęć na Operze i nawet hurtowo po 10 sztuk i nie miałem tego problemu... Nie wiem jak odtworzyć ten problem - póki co najlepiej będzie żeby Alma wrzucał po 2 zdjęcia max w jednym formularzu.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dodatek
2014-10-22 17:54:54 (11 lat temu)
Alma
 
do Neo[EZN]: Dziękuję za radę. Jak znajdę czas to przygotuję kolejną serię zdjęć z innej lokalizacji (byłej cukrowni). Obecnie starałem się wrzucać po 5-8 zdjęć. Następne będę wrzucał po dwa. Ponadto skorzystam z Mozilli Firefoxa.
Słabo znam Wasz portal. Jednak wydaje mi się, że Wasza aktywność w komentowaniu zdjęć opisujących wschodnie województwa Polski jest mniejsza.
Serdecznie pozdrawiam.
2014-10-22 19:18:52 (11 lat temu)
do Cristoforo: Edytuj i ponownie wklejaj, jest to trochę uciążliwe ale co zrobić
2014-10-22 19:15:49 (11 lat temu)
do Alma: Zobaczymy jak będzie z kolejnymi zdjęciami. Jeżeli w Mozilli wejdą 2 bez problemu to warto spróbować z trzema i czterema.
2014-10-22 19:24:48 (11 lat temu)
do Alma: Czy mógłbyś wrzucić jeszcze raz te 10 zdjęć, które zalinkowałem powyżej? Niestety nic się z nimi nie da zrobić, a szkoda, żeby zabrakło na stronie takiej cennej serii.
2014-10-22 19:25:35 (11 lat temu)
Alma
 
+5 głosów:5
do Cristoforo: Postaram się uczynić to jutro. Cieszę się, żę zdjęcia mogą się komus przydać. Pierwszy odzew byłych pracowników jednej z zamkniętych cukrowni już jest.
2014-10-22 19:57:25 (11 lat temu)
Cristoforo
 
+2 głosów:2
do Alma: Będę bardzo wdzięczny :) Ta seria to prawdziwa perełka, gdyż większość widocznych na zdjęciach zabudowań dziś już nie istnieje.
2014-10-24 00:04:40 (11 lat temu)
Ponownie ta sama sytuacja z wyświetlaniem zdjęcia. Podobnie na 7 poprzednich. Coś jest nie tak. Patrząc po czasie dodania zdjęć, wydaje mi się, że problem tkwi w jednorazowym dodawaniu kilku zdjęć naraz. Dzielą je setne sekundy.
2014-10-22 17:17:01 (11 lat temu)
Stenek
 
Nieostrość zdjęcia w miniaturce - to jeszcze pół biedy, ale po otwarciu zdjęcia, nie do akceptacji, zdjęcia chyba są same w sobie OK?
2014-10-22 18:47:13 (11 lat temu)
Mam to samo nawet po dodaniu dwóch zdjęć jedno wychodzi jak tu ( brak zdjęcia) . Przeglądam i ponownie dodaje to samo zdjęcie.
2014-10-22 19:13:14 (11 lat temu)
pawulon
 
Bo te zdjęcia Almy mają rozszerzenie PNG a nie JPG, czyli są niezgodne z przyjętym standardem. Alma musi wszystkie je podmienić na jpegi, bo inaczej nic na to nawet Neo nie pomoże. A wystarczyło przeczytać regulamin i zastosować się do niego, a nie zwalać teraz winy na złe działanie stronki.
2014-10-22 19:13:50 (11 lat temu)
Almo, jeszcze jedna gorąca prośba do Ciebie, o podmienienie tego ostatniego powyższego zdjęcia z tej serii :) Byłby komplet :)
2014-10-25 13:18:57 (11 lat temu)
do pawulon: Ja wszystkie zdjęcia mam w JPG i mam te same problemy
2014-10-22 19:17:26 (11 lat temu)
Alma
 
+1 głosów:1
do pawulon: Moje zdjęcia nie mają rozszerzenia PNG jak twierdzisz, lecz wszystkie maja rozszerzenie JPEG.
2014-10-22 19:22:23 (11 lat temu)
pawulon
 
do Alma: Kliknij prawym klawiszem myszy na fotkę i wybierz "właściwości", a zobaczysz że plik ma rozszerzenie PNG.
2014-10-22 19:30:15 (11 lat temu)
pawulon
 
do Alma: Pobrałem fotkę na mojego kompa i też jest PNG ;)
2014-10-22 19:32:17 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do pawulon: Nie, Alma przesłał mi zdjęcie które nie dodało się i było JPG. To że pokazuje PNG to błąd na starej wersji strony.
2014-10-22 19:43:35 (11 lat temu)
Alma
 
do pawulon: Nie chciałbym być niewłaściwie zrozumiany, ale sprawdziłem czy popełniam błąd. We właściwościach każdego zdjęcia zapisana jest informacja, że typ pliku to braz JPEG.
Nie wydaje mi się jednak, aby w tym tkwił problem.
2014-10-22 19:54:19 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Czy to czasem nie jest za przyczyną nowo wprowadzonego mechanizmu zwiększającego wielkość zdjęcia.
2014-10-22 20:14:00 (11 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Alma: Ok, Neo powyżej już to wytłumaczył, sorki za zamieszanie z tym PNG ;)
2014-10-22 20:03:32 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Nie, to problem który pojawia się w rzadkich, specyficznych przypadkach. Ma tu znaczenie kolejność wczytywania zdjęć - sprawdzam to od ponad 40 minut.
2014-10-22 20:28:10 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Ufff... znalazłem błąd. Ciężkie to było do wykrycia - przy okazji zrobiłem logowanie procesu wrzucania zdjęć żeby mieć zapis czynności wykonywanych przez serwer i łatwiej wykrywać takie błędy.

Wydaje mi się, że to było to - okaże się w praktyce.
2014-10-22 21:05:05 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 3 lata temu)
2004
-
2004
2004
-
2004
2004
-
2004
2004
-
2004
2004
-
2004
2004
-
2005
2004
-
2006
2006
-
2007
2006
-
2008
2007
-
2008
2011
-
2020
2011
-
2021
2021
-
2021
2021
-
2023
2021
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
2023
-
2023
Cukrownia "Pustków" na innych zdjęciach
1905
-
1912
1905
-
1912
Cukrownia "Pustków" - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica Graty parczew trasa