| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
+1 głosów:1
Zaprzeczenie istoty pubu, który jest miejscem otwartym, publicznym ("public house") i egalitarnym, a nie schowanym za bramą w budynku, który wygląda jak prywatna rezydencja.
2012-02-03 11:27:53 (14 lat temu)
do WW: Ale brama szeroko otwarta ;)
2012-02-03 11:37:27 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Rafale, piszę pod tym zdjęciem, bo nie znajduję ronda Kozienickiego. Będzie się tam działo
2013-10-07 12:07:06 (12 lat temu)
Rondo kozienickie to rondo Popiełuszki (nie sfocone).Ano będzie pod topór poszły drzewa przy wojska Polskiego i Zwolińskiego, na razie plac jest pusty.
2013-10-14 20:44:50 (12 lat temu)
Tak przy okazji, nie ogarniam miasta, przydałaby się pomoc, jako nałogowy rowerzysta wolę sfocić coś w okolicy.
2013-10-14 20:49:58 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
do Rafał T : To go sfoć, zwłaszcza bez drzew.
2013-10-14 21:08:46 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Smutno wygląda.
2015-03-23 19:08:02 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Zielonej farby na dach nie starczyło ;)
2015-03-23 19:05:50 (11 lat temu)
Rafał T
 
+2 głosów:2
Prawdopodobnie 20-sta Biedrona w mieście.
2015-08-27 18:04:02 (10 lat temu)
trz (tedesse)
 
+1 głosów:1
do Rafał T : Chyba plaga biedronki w tym roku :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: brak literki :)
2015-08-27 18:21:00 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
Połowa płotu już elegancka...
2017-09-23 22:11:40 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Drzwi też z innej bajki ;)
2017-09-24 14:25:32 (8 lat temu)
Nemezis
 
Uważam, że znacznik przystanku powinien być trochę dalej, obecnie wskazuje sam koniec peronu. Wasze zdjęcia pokazują wiatę przystanku i jego środek w innym miejscu. Może warto przesunąć go właśnie na środek (centrum przystanku). Pod wiaduktem nie wypada dobrze :)
2024-11-11 21:01:23 (rok temu)
do Nemezis: Znacznik z czasów kiedy tej części nie było. Poprawiam.
2024-11-11 21:03:23 (rok temu)
Nemezis
 
do Rafał T : Dziękuję, brnęłam przez ten kurz i widziałam postępujące prace, stąd moja dygresja ;)
2024-11-11 21:04:42 (rok temu)
do Nemezis: Ja z ciekawości wysiadłem z rowerem - niepotrzebnie. Poza schodami i windą nie było innej opcji wyjazdu.
2024-11-11 21:07:18 (rok temu)
Jazzek
 
Jaki jest cel drugiego przęsła? Będzie tam ulica czy tory?
2024-04-25 14:23:38 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do Jazzek: Na mapie OSM ktoś napisał, że Trasa N-S. Obecnie w budowie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2024-04-25 15:07:04 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Kozienicka - obiekty i wydarzenia
56/2 64
329
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: zachodnia zachodnia maslice gryfice gryfice ulica Legionów Maciowakrze Maciowakrze Zgorzelec Daszyńskiego rynek duszniki kopalnia gliwice maślice rzeszów rzeszów jawor rynek jawor rynek 25 Gogole różanka dwór KAPTUR karpacz karpacz gdańsk, skarpowa jelenia góra jelenia góra dworzec bobolice gdańska łódź Bobolice bobolice boboloice gdańska 61 zwałka zwałka wrocław wrocław Czerniaków