| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat sierpecki
OBIEKTY - Ulica Narutowicza Gabriela
2
2a
2c
6
8
10a
14
16
20
23
23a
23b
23c
30
32
34
36
38
42
42a
44
46
48
50
52
64

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Narutowicza Gabriela

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Marek_Z
 
Chyba ten obiekt był karczmą w filmie J. Machulskiego " Szwadron " w której rosjanie schwytali pułkownika Markowskiego którego grał Jan Machulski .
2013-07-14 01:26:18 (12 lat temu)
Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się ...itd. Miałem tu się udać z racji bliskości terenowej, no ale jak to bywa - im dalej w las, tym ubywa grosz u nas. A było jeszcze co zwiedzać na (co najmniej jedną) taką wycieczkę, no a tak totalny luz od internetu. Żurawie, pieski, kotki, wszechobecne komarzyce... i koniec sezonu na truskawki. Taki oto jest skrót ostatnich dwóch tygodni w przyjacielskim regionie WPN. Kto zgadnie skąd te litery (tzn. gdzie byłem) na tablicach rejestracyjnych samochodów ?
2013-07-15 01:59:06 (12 lat temu)
Marek_Z
 
Wspólnota Pagórków Niezdobytych
2013-07-15 14:31:17 (12 lat temu)
Zimno. Okolice Płońska na mazowszu :)
2013-07-15 15:55:48 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do YouPiter: Wielkopolski Park Narodowy ?
2013-07-15 08:34:15 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
To atrapa czy dla zwiedzających ?
2011-12-11 16:41:50 (14 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
Nie degustowałem, fotografowałem tylko :)
2011-12-11 17:42:27 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Fotogęsi :) Czyżby to rasa kubańska ?
2011-12-11 17:39:59 (14 lat temu)
Tego nie wiem, wybiegły w tym momencie :)
2011-12-11 17:44:16 (14 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
Kubańscy to są kozacy : )
2011-12-11 17:44:18 (14 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
ZPKSoft dzięki za gąski :)
2011-12-11 17:48:58 (14 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Po cygarach poznajesz ;) ?
2011-12-11 17:44:58 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wiesław Smyk: Nie wiem czy palą cygara :)
2011-12-11 17:49:35 (14 lat temu)
Cacko..Škoda Felicija :-) pierwszy samochod po zlaczeniu Škody z koncernem VW.
2017-01-10 17:24:27 (9 lat temu)
Darku umiesz "przekładać wajchę" ?
2019-05-02 22:09:05 (7 lat temu)
do Rafał T : Co to oznacza ? tz. to z ta wajcha ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka ☺
2019-05-03 15:23:56 (7 lat temu)
deriush
 
do Rafał T : Przyznam, że nie wiele z tego rozumiem. Ja tylko wrzuciłem zdjęcie do już istniejącego obiektu.
2019-05-03 19:45:28 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do vetinari: Wajcha ? Już raz była mowa o wyborze jednego z kilku przypisań danego obiektu. Przy kościołach drewnianych mamy jednocześnie i przypisanie do zbioru kościołów a z drugiej do miejscowości czy ulicy. Przy każdym zdjęciu trzeba wybrać bardziej pasujące. Tak mamy też z niektórymi obiektami( pomnikami), którym zmieniono lokalizację. Stąd to określenie tramwajowe o przełóżeniu wajchy czyli wybraniu innego przypisania. W edycji zdjęcia trzeba rozwinąć pasek przypisań, wybrać i zatwierdzić.
2019-05-03 15:45:17 (7 lat temu)
do ZPKSoft: OK, rozumiem...☺☺☺
2019-05-03 15:46:40 (7 lat temu)
Rafał T
 
+1 głosów:1
do vetinari: Przełożyłem, teraz pod zdjęciem widać miejscowość, ulicę i muzeum - pełna lokalizacja obiektu.
2019-05-03 19:45:49 (7 lat temu)
do deriush: Jeśli kaplica ma kilka przypisań (miejscowość i kościoły drewniane) zdjęcie przypisuje się losowo tu tylko do kościołów drewnianych.Trzeba przypisać ręcznie.
2019-05-03 19:50:03 (7 lat temu)
do Rafał T : Po opisu co to jest "wajcha" nie mialem odwagy. nie znam tych terenów. Nie ma jak to wspólpraca ☺☺
2019-05-03 19:47:29 (7 lat temu)
deriush
 
do Rafał T : Miałem krótką przerwę z zamieszczaniem zdjęć. Widzę, że pozmieniała się troszkę tzw. gałkologia wgrywania fotek i edycji mapy. Tej nowej zupełnie nie ogarniam. Chyba, że nie mam uprawnień do edycji nowej wersji mapy.
2019-05-03 20:03:35 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do deriush: Masz, ale faktem jest, że edytor zmienił się diametralnie. Jak będziesz potrzebował wskazówek to napisz i jak zwykle ktoś Ci pomoże.
2019-05-03 20:21:26 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Kolejny fotopiesek :)
2019-05-03 22:17:13 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Fotopiesek :)
2019-05-03 22:16:36 (7 lat temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
Autor: K. Rainka.
I raczej początek lat 90. ze względu na wydawcę (MAWI).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2026-01-24 11:51:37 (4 miesiące temu)
verbensis
 
+3 głosów:3
Izdebna Kościelnego, nie Istebna. Poprawiam nazwę obiektu i podpisy pod zdjęciami. Kasuję też w paru obiektach numery, bo są płynne, i generalnie porządkuję obiekty skansenu (tworzę i przypisuję, co się da - poza wnętrzami, bo tych zwyczajnie nie zgadnę, no i poza składankami).
2026-01-24 12:27:24 (4 miesiące temu)
Michał. K
 
+2 głosów:2
do verbensis: Dobra robota.
2026-01-24 12:31:37 (4 miesiące temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia 4 miesiące temu)
Ulica Narutowicza Gabriela - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: hutki konstatntynó lodzki Górczewska 162 Ciechanowskie Ciechanowskie 73 pułk Dwór Fischera Gogolin kluczbork kluczbork nowy dwór mazowiecki paderewskiego 7 nowy dwór mazowiecki apteka Kluczbork Kluczbork wyry nowy dwór mazowiecki apteka nowy dwór mazowiecki Amfiteatr Węgierska Górka jagiellonska 44 wrocław stadion Orlova biuro orbisdworcowa biuro orbisdworcowa reda reda orbis roździeńskiego orbis roździeńskiego dabrowa górnicza feliksa orbis orbis orbis orbis piechowice orbis