26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat skarżyski
Więcej (65)
Obiekty w okolicy
1 Maja 35
22
m
Skarżysko-Kamienna
1 Maja 46
30
m
Skarżysko-Kamienna
1 Maja 48
33
m
Skarżysko-Kamienna
1 Maja 44
44
m
Skarżysko-Kamienna
1 Maja 37
54
m
Skarżysko-Kamienna

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
pawel
 
+7 głosów:7
Leci w lewo bo wiatr był trochę. Dystorsja beczkowa jest dla mnie pojęciem nowym. Dziękuje.
2011-10-16 20:23:04 (14 lat temu)
pawel
 
+7 głosów:7
I ja z sympatią do tego komentarza podchodzę. Dziękuję za podpowiedź. Najgorsze jest to, że ja je prostowałem, a nie zwróciłem uwagi. Starość już chyba mnie dopadła i wzrok nie ten. Co do dystorsji beczkowej (pojęcie dla mnie naprawdę nowe, ale za to jak to pięknie brzmi) to niestety nic nie poradzę bo nie mam żadnego programu do korygowania zdjęć. Muszę inaczej robić zdjęcia. Tak lekko z boku bo na wprost to się "dystorsuje beczkowo". Co do krytyki to ja się nie boję. Robię swoje. Pamiętam jak na początku mojej tu bytności dodałem ...przystanek na dworcu w Końskich. Nie zapomnę jak napisała moja kochana Danuta B (którą bardzo cenię za komentarze i super zdjęcia), że mogłem dodać jeszcze rozkład jazdy. Mam poczucie humoru i to pozwala mi w życiu przetrwać różne historie. Zmierzam do tego, że tak samo było z martini90. Może chłopak nie ma takiego podejścia do życia jak ja i się mocno "zagniewał"? Miałem co do niego plany bo widzę gdzie chodzi na spacery, a tam jest sporo do sfotografowania. Może będzie chciał się uaktywnić? Nie wiem? Próbuję do niego wysłać e-maila ale ciągle wyskakuje mi error. Na dworze coraz mniej liści i budynki się odsłaniają. Raj do fotografii! Jedziemy dalej z tym koksem. I nieustannego słońca podczas plenerów wam wszystkim życzę. Paweł.
2011-10-18 09:04:04 (14 lat temu)
pawel
 
+3 głosów:3
A dla wszystkich dedykuję tę piosenkę. To tak dla spokoju ducha.
2011-10-18 09:11:17 (14 lat temu)
pawel
 
+6 głosów:6
A tak w ogóle to mam urodziny i humor mi dopisuje pomimo uciekających lat. Aby do wiosny.
2011-10-18 19:19:08 (14 lat temu)
s_mile
 
+6 głosów:6
do pawel: Napisałem komentarz przy ocenie z całą sympatią, żebyś wiedział, że spojrzałem na Twoje zdjęcie wnikliwie, nie: szybkie spojrzenie, ocena i następne. I Tak to proszę traktuj, nie jako krytykę a raczej podpowiedż.
Zwróć uwagę na zaokrągloną linię dachu i lewe brzeg budynku - obiektywy aparatu przy szerokim kącie tak potrafią zrobić. Programy do obróbki zdjęć potrafią to korygować.
Ale tutaj akurat ważniejszy był brak pionu. Masz u mnie dużego plusa za poczucie humoru - Twoje dowcipne wytłumaczenie rozbawiło mnie. :-D Sugeruję jednak przed wrzuceniem zdjęcia "dmuchnąć" w nie w drugą strone za pomocą jakieś programu do obróbki.
Pozdrawiam
2011-10-16 21:26:59 (14 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+6 głosów:6
do s_mile: Uwagi o zdjęciu i porady są cenniejsze od oceny
2011-10-16 21:33:08 (14 lat temu)
s_mile
 
+2 głosów:2
do pawel: O rany, mało mi kliknąć w plusa przy Twojej wypowiedzi, muszę jeszcze coś napisać. Serio pochwała za poczucie humoru, spokój ducha, pozytywną ambicję i ciepło wypowiedzi. Miło się robi czytając takie komentarze jak Twój.
Dzięki za życzenia i wzajemnie wielu udanych fotek którymi wspólnie będziemy mogli się radować. Jeszcze raz pozdrowienia!
2011-10-18 16:43:58 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do pawel: Na początku był Neo. On zaczął najwcześniej. Potem my, weterani tej strony, do których też się zaliczam, zaczynaliśmy fotografowanie w początkach tego stulecia. Ja dodałam swoje pierwsze zdjęcie w 2004 r. Wtedy nie mieliśmy dostępu do programów. Przynajmniej ja nie miałam, nawet słabo poruszałam się w internecie, a już, żeby coś ściągnąć i używać, to mowy nie było. Dziś wpisujesz w gógla "jak usunąć dystorsję beczkową" i oglądasz instrukcję obrazkową na You Tubie. A programów darmowych jest pewno kilka. Trudniej nam było wtedy niż początkującym dzisiaj, dlatego czasem bywamy surowi w ocenach. Bo nauczyć się można, trzeba tylko chcieć. Sukcesów życzę wszystkim:).
2011-10-18 18:14:40 (14 lat temu)
pawel
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: I wyszło na to, ze jestem nieobyty z programami . Ale ja "chcieć" się nauczyć i się "nauczyć".
2011-10-18 19:16:00 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+4 głosów:4
do pawel: Stu lat i słońca za plecami!
2011-10-18 19:23:56 (14 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do pawel: I zawsze dobrego humoru, niezależnie od ilości lat i pory roku . No widzisz, a kiedyś mi napisałeś, że tu nie pasujesz :))
2011-10-18 20:17:58 (14 lat temu)
zuf
 
+1 głosów:1
do pawel: To tu je urodzinowy prezent ode mnie. Mały, nie gryzie, po polsku. Czas obróbki 2min a budynki na zdjęciach przestają być bananowe.
Inni niech też się zaopatrują bo kolejnej promocji nie będzie (żartuje :).
2011-10-18 21:36:26 (14 lat temu)
Niewarto teź przypisać do konkretnych budynków ?
2022-03-20 19:27:05 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
1 Maja 33 na innych zdjęciach
2022
-
2022
2022
-
2022
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica