26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat bydgoski

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Murale Solca Kujawskiego

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+1 głosów:1
Ale mnie nastraszyleś, na miniaturce wyglada jak pierwszy list kalendarza stolowego....☺☺☺
2019-01-05 17:21:00 (7 lat temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
Jak dla mnie to ta fotka jest zbędna. Wszystko co na niej widać zawarte jest na tej a aż takiego zbliżenia chyba nam nie potrzeba bo nie ma tu nic charakterystycznego, czego nie byłoby widać na tej z linku.
2019-01-05 17:45:32 (7 lat temu)
Mikrob
 
do vetinari: Dobre. Daje do myślenia...
2019-01-05 17:57:18 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do pawulon: Liczyłem się z tym, nic nowego, możesz to usunąć bo ja tego nie zrobię z pewnych powodów.
2019-01-05 17:51:52 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do pawulon: Każde przybliżenie jakiegoś obiektu znajduje się na obiekcie głównym. Nic nowego tu nie ma ale niech będzie ze pierwszy mural do usunięcia a poważne sprawy zostają w odstawce, widocznie tak musi być.
2019-01-05 18:06:58 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Załóż obiekt murali w Solcu i przenieś fotkę, może wtedy zostanie ;-)
2019-01-05 17:55:01 (7 lat temu)
do ZPKSoft: Przeniosłem.
2019-01-05 18:50:57 (7 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Kofeina, nie ma jak to dobra kawa po ranu. Dwa dni temu mi dzwonila dziewczyna z jakiegoś biura dla badania publicznego opinii. Takie te pitania na temat czy sie zgadzam, i czy mnie coś interesuje. Trafila na moment mojego rauszu kofeinowego, chociaćiaź sie zachowiwalem bardzo grzecznie i odpowiadalem na jej pitania bez ironii i prawidlowo, zrezignowala z mojego udzialu w tym badaniu.Poprostu bylem ciagle w bardzo dobrym humoru....
2019-01-05 18:09:08 (7 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Nie bardzo wiem Piotrze do czego pijesz (poważne sprawy), ale fotka murala powinna być w jakimś kontekście, a nie tak że wypełnia 98% kadru.
2019-01-05 18:14:53 (7 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do vetinari: To Ty chyba nie tylko kofeinę zażyłeś.
2019-01-05 18:44:09 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do pawulon: Niestety więcej tam nie ma to jest cała ściana i zostawiłem trochę po bokach. Mam przed sobą kilka zdjęć przybliżonych murali ( jestem zwolennikiem przybliżonych zdjęć) i nikt się nie czepia, Nawet sam mam kilkanaście takich przybliżonych na fp i nagle coś się stało i nie może być.
2019-01-05 18:26:07 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+4 głosów:4
do piotr brzezina : Piotrze, bądź stanowczy i się nie daj ;-)
2019-01-05 18:28:35 (7 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Ja nie napisałem że ją usuwam, tylko wyraziłem opinię jak ja to widzę, więc nie rób z tego afery.
2019-01-05 18:32:58 (7 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Zosia, cicho mi być ;-))
2019-01-05 18:31:19 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do pawulon: Coś mi się przypomniało - nadal Ciebie szanuje nawet jak byś wypier… mi wszystkie fotki, ale zauważyłem od kilku miesięcy że nie jesteś już tym "pawulonem" co kiedyś, byłeś ostry ale sprawiedliwy ( nie wszyscy tak twierdzą) a teraz jesteś łapaczem pojedynczych zdjęć i chcesz udowodnić ze nadal jesteś taki jak byłeś. Ja wiem że Ty jej nie chciałeś usunąć tylko dałeś propozycję do .. Nie robie afery tylko bronię swojego i to mi wolna.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2019-01-05 18:38:57 (7 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do pawulon: No i tu już jest koniec w efekcie którego zdjęcie zostaje. I już na ten temat nie trzeba nic gadać by nie robić afery.
2019-01-05 18:37:01 (7 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Wiesz, ostatnio ciężko skomentować jakieś Twoje zdjęcie aby nie wywołać burzy. Jakiś taki drażliwy się zrobiłeś, jak nie ten Brzezina co przed laty ;-)
2019-01-05 18:44:40 (7 lat temu)
do Mikrob: Niestety, pracujac tylko na nocne zmiany, nie moge sobie popoludniu pozwolicz wiecej jak jedno piwko do obiadku i 2 kawy. Wiec sie starm źe by ta kawa byla jak najlepsza.
1
2019-01-05 21:52:36 (7 lat temu)
Mikrob
 
+2 głosów:2
do pawulon: Chłopaki, a ja mam odwrotnie. Z wiekiem łagodnieje.
2019-01-05 18:45:52 (7 lat temu)
do pawulon: Jestem ten sam tylko więcej wiem i się nie daje tak w c robić jak to kiedyś robiono.
2019-01-05 18:46:57 (7 lat temu)
pawulon
 
do Mikrob: No, ja właśnie złagodniałem, ale Piotrowi to się wyraźnie nie podoba ;-)
2019-01-05 18:47:48 (7 lat temu)
do Mikrob: Ja też próbuję łagodnieć - dla zdrowia lepiej :)
2019-01-05 18:51:44 (7 lat temu)
Mikrob
 
do pawulon: Ciebie to po prostu ostatnio mało widać. :-) Być może to oznaka złagodnienia. Dajmy se już tutaj pokój przy tym zdjęciu.
2019-01-05 18:51:11 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do piotr brzezina : Dodałam ponownie przypisanie do budynku.
2019-01-05 19:14:03 (7 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do Mikrob: Teraz dyskutujemy o sobie a nie o zdjęciu Gdzie mamy dyskutować o sobie? :-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2019-01-05 18:52:57 (7 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: No właśnie. Przypatrzmy się temu muralowi z bliska. Ktoś wykonał naprawdę kawał dobrej roboty. Ten mural sam w sobie powinien uspokajać i łagodzić obyczaje. Piękne te maki. :-)
2019-01-05 18:54:06 (7 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Oooo, w rzeczy samej Piotrze ;-))
2019-01-05 18:56:21 (7 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : A ile wiemy o sobie? Tak czasem myślę, że prawda jest iż człowiek sam siebie nie zna. Czasem myślę ale ja jestem fajny, a czasem ale ze mnie pierdoła. Na przykład ja nie umiem namalować takich maków.
2019-01-05 19:00:31 (7 lat temu)
pawulon
 
do Mikrob: Jak po Monte Cassino.
2019-01-05 18:57:19 (7 lat temu)
pawulon
 
do Mikrob: Dopadła cię zimowa chandra? Pomyśl, na pewno coś innego umiesz, nie każdy musi malować ;-)
2019-01-05 19:05:08 (7 lat temu)
do Mikrob: Jak byś umiał namalować takie maki to byś siedział gdzieś na wystawach swoich obrazów i ….. resztę se dopowiedz,
2019-01-05 19:05:13 (7 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do pawulon: No miałem kiedyś chandrę. Ale mi uciekła.... :-)
2019-01-05 19:44:06 (7 lat temu)
Mikrob
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : Ale ja tego nie pragnę umieć. i tak jestem z siebie dumny, że odnajduję się na Fotopolsce. Zawsze ktoś poogląda moje zdjęcie i zawsze komuś się spodoba. Tak jak te maki.
2019-01-05 19:43:27 (7 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Mikrob: Aleś ty niezdara. Coś ci w zamian załatwimy, bo my lubimy ludzi z.... Nowej Rudej (tak powiedział redaktor w RadioZet) ;-)
2019-01-05 19:49:40 (7 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do pawulon: Z Nowej Rudy pochodzi: Edyta Gepert, Krzysztof Tyniec, Robert Więckiewicz (ja jestem Robert). Mieszkała tu również Olga Tokarczuk. A może zna ktoś Karola Maliszewskiego (uczył mnie polskiego)? Nie mówiąc już o Josephie Wittigu. Jak tu nie lubić ludzi z Nowej Rudy. :-)
2019-01-05 19:55:49 (7 lat temu)
pawulon
 
do Mikrob: I jak tu z tym żyć Panie? ;-)
2019-01-05 19:57:06 (7 lat temu)
Mikrob
 
do pawulon: A Przemka znasz?
2019-01-05 19:58:29 (7 lat temu)
pawulon
 
do Mikrob: Nawet kilku ;)
2019-01-05 19:59:00 (7 lat temu)
Mikrob
 
do pawulon: A tego naszego z Nowej Rudy i z Fotopolski od jakiegoś czasu?
2019-01-05 20:02:38 (7 lat temu)
pawulon
 
do Mikrob: Sorki, ja nie z Nowej Rudy, ja z Wrocka, więc raczej nie miałem przyjemności poznać ;-)
2019-01-05 20:08:20 (7 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Mikrob: A tego naszego z Nowej Rudy i z Fotopolski od jakiegoś czasu?
Tak mi sie przypomnial kawal.
Pracuja dwa gŕnici na przodku, wielkym mlotem rozwalaja wielkie kamienie..po jakieś godzinie pracy jeden mluwi do drugiego...
"Slyszalesz ? Michael Jackson umarl....."
Drugy na to po godzinie pracy mluwi:
"Wiesz, ja tych chlopaków z drugiej zmiany prawie nieznam....."☺☺☺

2019-01-05 21:56:32 (7 lat temu)
Mikrob
 
2019-01-05 21:08:31 (7 lat temu)
do Mikrob: Kryptoreklama?...
2019-01-05 21:53:54 (7 lat temu)
Mikrob
 
do Dariusz Łukasik: Przemek mi za to nie płaci.
2019-01-05 21:59:52 (7 lat temu)
Mikrob
 
+2 głosów:2
do vetinari: Powiem Ci, że ja też się dowiedziałem w robocie, że Jackson umarł.
2019-01-05 22:13:35 (7 lat temu)
1 Dyskusja (ostatnia 7 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty Paderewskiego pieniężno winnica Gnaty andrzeja waligórskiego Winnica Graty parczew trasa Kraków Gagarina Kraków nosal nosal Balzera Balzera 14 Balzera toruń strzałowa toruń okólna toruń toruń toruń okólna