| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Górników
81A
Obiekty w okolicy
Hala Widowiskowo-Sportowa
206
m
Sosnowiec
Amfiteatr
357
m
Sosnowiec
Szyb Józef (Kopalnia Porąbka)
526
m
Sosnowiec
Kopalnia Mortimer
532
m
Sosnowiec
Fabryka Silników Elektrycznych Mał...
592
m
Sosnowiec

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Stadion KS Górnik

Zbudowano: 1967
Dawniej: Stadion KS Górnik Zagórze

Stadion Górnika zlokalizowany jest pomiędzy ulicami: Górników, Braci Mieroszewskich i al. Zagłębia Dąbrowskiego. Został wybudowany z inicjatywy kopalni Mortimer-Porąbka i oddany do użytku 22 lipca 1967 roku. Od 2016 obiekt podlega zarządowi Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Stadion obecnie użytkowany jest przez piłkarzy drużyny Górnik Sosnowiec.

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
4elza
 
Pokaz miał miejsce (w tym czasie) na Stadionie Ludowym, ale na zdjęciu widzimy chyba jednak coś innego...
2022-04-24 03:43:54 (4 lata temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
Byly czasy, kiedy mialem teź 3 kobiety w domu. teraz pamiętam tylko przyjemne i fajne chwile....ale byly i trudne momemty.....ciągle zajęta ubikacjia i lazeńka....naprzyklad.....☺
2022-04-24 17:26:14 (4 lata temu)
rdx0
 
do 4elza: Tutaj jest pierwszy pokaz na stadionie .A tutaj historia tej grupy
2022-04-24 15:56:51 (4 lata temu)
rdx0
 
do 4elza: Te domy stały pomiędzy Stadionem a ulicą Górników.
2022-04-24 15:57:48 (4 lata temu)
4elza
 
+1 głosów:1
do vetinari: A motocykl też miałeś? ;-)
2022-04-25 05:11:01 (4 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do 4elza: Niebylo mnie na niego stracz, mając 3 kobiety, byly okresy kiedy nerky musząlem zprzedać. W źyciu by mi nieprzyślo na pomysl tem motocykl kupić, i w podobny sposób zatrudnić swoje "holky" do zarabiania ☺☺☺
2022-04-25 08:18:05 (4 lata temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do vetinari: U mnie natomiast - sami faceci, taniej może wychodzi, dlatego wszyscy nerki mamy :-D
2022-04-26 05:19:28 (4 lata temu)
do 4elza: ☺☺☺
2022-04-26 07:49:11 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: pułtusk pułtusk wyszkow most poczta polska szczecin wyzwolenia szczecin ogród botaniczny uw most niezide gdynia gdynia cmentarz 242 koszykowa 3 cmentarz 241 koszykowa 1 wyzwolenia 2 lidzbark cmentarz 240 cmentarz 239 STOMATOLOG LATA 60 cmentarz 238 nowa wieś HUTA BATORY gdynia gdynia cmentarz 236 cmentarz 235 cmentarz 234 cmentarz 232 cmentarz 231 Goczałkowice cmentarz 230 cmentarz 231 cmentarz 230 lwówek śląski lwówek śląski cmentarz 228