| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Kolejowa
1
2
3
4
6
10
13
15
16
16a
17
18
19
20
21
23
25

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Kolejowa

Dawniej: Bahnhofstrasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
da signa
 
+1 głosów:1
Czy znacznik sierocińca naniesiony jest prawidłowo? Ktoś potrafi to zweryfikować ?
2024-02-09 07:41:05 (2 lata temu)
2024-02-09 08:08:56 (2 lata temu)
Czy ktoś zechce rzucić okiem?
2024-02-09 19:53:41 (2 lata temu)
McAron
 
+1 głosów:1
Kolejowa 20. Budynek istnieje i widać go ładnie na street view.
2022-04-03 01:43:19 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
Wózek dla Tereski ;-)
2022-04-03 09:38:18 (4 lata temu)
atom
 
To nie wygląda na zdjęcie rodzinne, raczej na jakąś ochronkę.
2022-04-03 11:42:41 (4 lata temu)
TW40
 
do ZPKSoft: ...te wiklinowe wzory to często prawdziwe dzieła sztuki :-)
2022-04-03 21:53:30 (4 lata temu)
Witam,
położenie kościoła jest podane niepoprawnie, podobnie jak błędne jest przypisywanie jego miejsca teraz istniejącemu gmachu parafii katolickiej. Zgodnie z planami niemieckimi z 1860 i 1905 roku opracowanymi przez R. Eysmontta (dostępnymi min. w bibliotece WAPWR) kościół znajdował się przy skrzyżowaniu dzisiejszych ulic Kolejowej i Ignacego Daszyńskiego, czyli obok aktualnego gmachu parafii.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: powtórzenie
2018-11-13 18:00:26 (7 lat temu)
Thor
 
Cyt. za : \"Muzeum miejskie zaczęto organizować w 1920 r wyznaczając mu pomieszczenia w budynku dzisiejszej Zasadniczej Szkody Rolniczej. W 1935 r. przeniesiono je do ewangelickiego kościoła św. Trójcy. W 1945 r cenne zbiory uległy zniszczeniu i rozproszeniu\".
2010-09-01 22:41:03 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+3 głosów:3
Było otwarte? Jak byłem tu tydzień temu to na drzwiach była kartka, że od 1 października do końca marca jeśli ktoś chce tu wejść to musi wcześniej zadzwonić bo biura informacji turystycznej i powiedzieć kiedy przybędzie.
2013-10-11 22:44:16 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: No i tak zrobiliśmy. Od słowa do słowa, okazało się, ze fotopolska jest tam znana:).
2013-10-11 22:55:00 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
Usz, chyba podwędziłam Festungowi kilka zdjęć:).
2013-10-11 23:53:40 (12 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+5 głosów:5
Chyba widzę Danutę przy sercu.
2013-10-12 03:21:58 (12 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+5 głosów:5
Kiedyś zwiedzałem Dzwon Zygmunta i następnego dnia serce podwieszone na starych skórzanych pasach spadło.
2013-10-12 15:20:01 (12 lat temu)
† Festung
 
+4 głosów:4
do Danuta B.: Cała przyjemność po mojej stronie:)
2013-10-11 23:56:56 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+4 głosów:4
do † Andrzej Mastalerz: No właśnie, też dopiero na stronie się dostrzegłam, stad widzę, że foto Festunga. Wrzucamy po powrocie do jednego folderu i nie wiadomo które czyje.
2013-10-12 12:23:26 (12 lat temu)
Marek Potocki
 
+4 głosów:4
do † Andrzej Mastalerz: Taka zabawa na spostrzegawczość. Policz fotopolan na tym zdjęciu.
Przy okazji - jedna z moich ulubionych reklam fotograficznych wodotrysków:
2013-10-12 16:21:21 (12 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
do Marek Potocki: Ręka z fotoaparatem należy do kustosza muzeum - jakby co:)
2013-10-12 16:44:01 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
do † Festung: Pan kusztosz zna, jak sie okazało naszą stronę. Wizytówkę zostawiliśmy, bibliotekę fotopolską wzbogaciliśmy o kilka książek.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dop.
2013-10-12 16:48:11 (12 lat temu)
Marek Potocki
 
+3 głosów:3
do † Festung: I co pan kustosz tym fotoaparatem? Snimał? ;)
2013-10-12 20:56:01 (12 lat temu)
† Festung
 
+3 głosów:3
do Marek Potocki: Nie sniamał. Tak mi się wydaje.
2013-10-12 22:07:37 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
do † Festung: Pewno ma już takich zdjęć pełen album, a powietrze tego dnia nie było rewelacyjnie przejrzyste. Przy sprzyjających warunkach widać Sky Tower.
2013-10-12 22:27:21 (12 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Sky Towera to przy dobrej pogodzie widać ze Śnieżki. Ze Środy Śl. to i przy złej powinno go być widać. No, chyba że jest mgła ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2013-10-12 23:03:05 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
Ja kiedyś tak "zdobyte" w szkole pinezki wbijałem w asfaltowy chodnik na rogu ulic Podchorążych i Spadochroniarzy - tak przez cały rok szkolny, ułożyłem z nich napis. Rok później, jak już skończyłem podstawówkę to zobaczyłem jak pewnego dnia przyszli panowie z młotami pneumatycznymi i cała ta moja robota została zniszczona :(
2013-10-11 23:33:05 (12 lat temu)
TW40
 
Cóś na niebie się pojawia na niektórych fotkach ;-)
2013-10-14 11:31:06 (12 lat temu)
dysia
 
do TW40: Pan pawulon o tym już pisał, brudna matryce, czy coś w tym guście.
2013-10-14 11:32:54 (12 lat temu)
do TW40: Na matrycy jakieś "coś" się pojawiło - to nie obiektyw. Szukam gruszki żeby to przedmuchać - gdzie kupię?
2013-10-14 12:12:43 (12 lat temu)
pawulon
 
do dysia: Tylko nie "pan", pawulon albo Paweł będzie wystarczające. Jak to mówią - na Pana trzeba mieć wygląd i pieniądze ;))
2013-10-14 11:43:15 (12 lat temu)
dysia
 
+1 głosów:1
do pawulon:
Ok, tu jest to zdjęcie o którym pisałam, ze pisałeś.
2013-10-14 11:47:56 (12 lat temu)
pawulon
 
do dysia: O, teraz zdecydowanie lepiej ;)
2013-10-14 11:51:51 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do Neo[EZN]: Pożyczę.
2013-10-14 12:56:58 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Fotopiesek!
2013-10-13 20:23:48 (12 lat temu)
pawulon
 
Kolejowa 19 jest po prawej, czy po lewej za 17 ?
2013-10-14 00:07:36 (12 lat temu)
do pawulon: Kolejowa 19 jest na prawo od jasnego budynku - to ten budynek z dachem ustawionym prostopadle do ulicy.
2013-10-14 00:29:05 (12 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Ja zrozumiałem że po prawej, znaczy po prawej stronie ulicy. Ja bym napisał że jest za, bo pisząc że po prawej musielibyśmy widzieć kamienice en face.
2013-10-14 00:36:57 (12 lat temu)
Samochód 1925+.
2024-06-18 16:43:00 (2 lata temu)
Pomnik znajduje się na ulicy Kasztanowej 1("Polny Zameczek" lub jak kto woli "Pod Kasztanami")
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Obecnie zmieniono nazwę ulicy na Kasztanową,wcześniej był to fragment ul.Malczyckiej.
2018-07-07 21:57:13 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
13 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Ulica Kolejowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: jelenia góra łabska 7 jelenia góra łabska sopot grunwaldzka sopot grunwaldzka cieplice łabska sopot sopot sopot sopot radomski czerwiec 76 jelenia góra jelenia góra jelenia góra jelenia góra jelenia gra Mietków rurki z kremem zaręba zaręba Biskupa Tomasza 16 ursynów północny popowice grajewo Halinów jeziorsko Bydgoszcz Bydgoszcz ołyka kwk makoszowy bydgoszcz bydgoszcz żmigród żmigród krynica krynica