26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat świdnicki
TEMATY - Rynek

2016 - Święto Granitu Strzegoskiego

OBIEKTY - Rynek
1
2
2
6
6
7
9
10
11
12
13
14
14
18
15
16
17
18
19
20
20
21
21
22
23
24
25
26
27
27a
28
28
29
29
30
31
32
Więcej (12)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek

Dawniej: Ring, Plac Przyjaźni Polsko-Radzieckiej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
poprzednia12345następna
TW40
 
Budynek nie istnieje (przypisanie błędne).
2019-05-31 21:16:34 (7 lat temu)
TW40
 
do TW40: Teraz ten narożnik .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2019-05-31 21:18:34 (7 lat temu)
Dana
 
do TW40: Przypisałam tylko do rynku. Dzięki!
2019-05-31 21:22:59 (7 lat temu)
TW40
 
do Dana : Stworzyłam obiekt - tu widać budynek w pierzei: - .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2019-05-31 21:33:29 (7 lat temu)
Dana
 
do TW40: Dzięki, Teresko! Dodałam jeszcze jedno zdjęcie do rynku, ale nie bardzo wiem jak je najlepiej przypisać. Może jakieś znaczniki? Spojrzyj fachowym okiem . Wcześniej czy później wózek zapewniony ;)
2019-06-01 11:12:08 (7 lat temu)
TW40
 
do Dana : Dodałam znacznik hotelu ale za efekty nie gwarantuję bo od pewnego czasu dodane przeze mnie znaczniki rozjeżdżają się a najczęściej znikają ;-(
2019-06-02 00:07:54 (7 lat temu)
TW40
 
do Dana : ...wprawdzie tam wózka nie widać ale za to kółko jest ;-)
2019-06-02 00:09:09 (7 lat temu)
Dana
 
do TW40: Nic się nie rozjechało, jest świetnie, dzięki!
2019-06-02 09:21:19 (7 lat temu)
Krzyś_
 
do Dana : To może nazwiemy obiekt "Hotel i winiarnia Arthur Graul"?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2019-06-02 10:11:30 (7 lat temu)
Dana
 
do Krzyś_: Jeśli nie sprawi Ci to kłopotu to, proszę, załóż i trzeba tam przenieść zdjęcia z tym obiektem.. Myślę, że jeszcze niejedno zdjęcie tego hotelu się trafi.
2019-06-02 13:22:09 (7 lat temu)
Dana
 
do Krzyś_: Dzięki! A może da się jeszcze położyć znacznik na hotelu na tym zdjęciu
2019-06-02 19:53:10 (7 lat temu)
Po prawej stronie ratusz. Wygląd po przeprowadzonym remoncie w latach 1939-40.
2019-05-27 23:12:07 (7 lat temu)
W latach 1939-40 wykonano remont ratusza, pozbawiając go wcześniejszego wyglądu.
2019-05-27 23:05:45 (7 lat temu)
Dwupiętrowy, narożny budynek u wylotu ulic Paderewskiego (Wilhelmstraße) i Św. Anny (Wittigstraße) w latach 1909-10 został przebudowany. Fotografia wykonana około 1900 roku.
2019-06-01 20:56:04 (7 lat temu)
Dana
 
do radiosahara: Dziękuję! Wierzę na słowo :)
2019-06-02 09:19:32 (7 lat temu)
Nie jest to wierna replika. Oryginalny pręgierz można obejrzeć na rysunku Aleksandra Lessera z 1834 roku.
2019-07-19 23:59:06 (6 lat temu)
Figura stoi tyłem do północnej pierzei.
2019-07-19 23:55:44 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do radiosahara: Oczywiście, dzięki za uwagę.
2019-07-20 08:34:51 (6 lat temu)
Budynek nr 14-18 wybudowano latach 60-tych XX wieku jako typowe budownictwo mieszkaniowe tamtych czasów. "Ozdobne" wykończenia frontów dobudowano około 2000-go roku.
2019-07-19 23:50:58 (6 lat temu)
Budynek ratusza kilkukrotnie przebudowywany. Dodano m.in. nowe piętro, widoczny taras, mały balkon nad głównym wejściem. W czasie jednego z remontów zabudowano uliczkę, która była między budynkami instalując tam drewnianą klatkę schodową (trzy wysokie okna), łącząc z sąsiednim budynkiem, który zaadaptowano na biura. Remont wykonany w latach 1939-40 pozbawił obiekt cech neogotyckich.
2019-07-20 21:34:49 (6 lat temu)
W latach 60-tych XX w. budynek zaadaptowano na hotel. W czasie remontu z poddasza zrobiono trzecie piętro, przebudowano wnętrze zatracając przy okazji wcześniejsze architektoniczne cechy zabytku.
2019-07-20 21:25:29 (6 lat temu)
Fontanna nazywana Kwiatem Lotosu, wykonana na początku XXI w. z miejscowego granitu. Poprzednia pochodziła z połowy lat 70-tych XX w.
2019-07-20 21:20:26 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
49 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Rynek - obiekty i wydarzenia
11 12
48
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Książąt Opolskich 23 Opole lotnisko Przylep wilsona sokolniki lotnisko Szymanów Książąt Opolskich 23 Opole lelów lelów poznań ul. babimojska igloopol grunwald bydgoszcz bydgoszcz marszałkowska 115 junikowo zwycięstwa 30 gliwice zwycięstwa 30 gliwice kock 1969 kock 1969 edward1 edward1 poznań poznań poznań poznań Zielona Góra Szkoła Podstawowa nr 17 bydgoszcz długa okrzei Zielona Góra Strzelecka wiśle rezyde malbork malbork kołobrzeska 44 Zielona Góra Dąbrowskiego 12 człuchowska 106