| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat strzelecko-drezdenecki
OBIEKTY - Rynek
1a
1b
2
3
4
7
8
9
10
11
15

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek

Dawniej: Ring
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
To ul. Nowa Brama
2017-10-04 11:28:57 (8 lat temu)
TW40
 
Przypisałam (wcześniejsze przypisanie do innej ulicy chyba nie moje...).
2017-10-04 19:06:40 (8 lat temu)
do TW40: Ok :)
2017-10-04 20:04:07 (8 lat temu)
Dana
 
+1 głosów:1
Fotopiesek;)
2020-04-09 08:42:45 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
Fotopiesek :)
2016-03-13 10:36:34 (10 lat temu)
2016-03-16 12:28:05 (10 lat temu)
Hellrid
 
do BadKing83: Załóż obiekt i dodaj znacznik, wtedy każdy będzie mógł sobie patrzeć :) i dodawać kolejne zdjęcia.
2016-03-16 13:28:50 (10 lat temu)
2016-03-16 12:29:24 (10 lat temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
Odbudowę ukończono w 1973 roku.
2020-09-07 20:59:14 (5 lat temu)
Mirek222
 
+2 głosów:2
Zastanawiają mnie te szyny w bramie do czego słuzyly. Pamiętam je jeszcze w latach 70-tych.
2021-03-14 23:25:12 (5 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Mirek222: Pewnie do transportu ciężkich towarów z ulicy do budynków stojących na podwórzu.
2021-03-14 23:44:35 (5 lat temu)
Mirek222
 
+1 głosów:1
do Mirek222: Ps. Dowiedziałem się od znajomego, który przyjechał do Strzelec w latach 50-tych, że w głębi podwórka były stajnie dla koni. Może i wywozili jakiś obornik w tych wagonikach?



2023-01-08 20:03:59 (3 lata temu)
Mirek222
 
+2 głosów:2
Tu chyba mala pomyłka, ta kamienica była na rogu ul.ludowej i Rynek.
2021-02-10 23:41:39 (5 lat temu)
BadKing83
 
+1 głosów:1
do Mirek222: Poprawione, dzięki.
2021-10-16 12:18:46 (4 lata temu)
Ulica Ludowa, lata bym zmienił ;)
2019-04-05 12:27:29 (7 lat temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
Syrena Bosto, Tarpan, 2 maluchy - minimum 1975
2023-02-21 14:13:39 (3 lata temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do Woj11: I jeszcze gierkowskie blachy w dużej ilości - od 1978.
2023-02-21 14:28:09 (3 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Jazzek: Można było je używać do 1983, ale wprowadzone w 1976 i to jest dolna datacja.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2023-02-21 20:02:03 (3 lata temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do Woj11: Nie mówię o roku wprowadzenia przepisów, tylko o tym, co widać. A widać (prawie) same gierkowskie. Przy tym wptr.pl mówi, że wyróżniki GOE i GOF wydawano od roku 1980.
2023-02-22 10:19:10 (3 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Jazzek: No i to jest kolejny konkret
2023-02-22 10:47:06 (3 lata temu)
Pokaż na mapie
10 Dyskusji (ostatnia 3 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: nowy sącz szkoła baranów sandomierski danziger hoff lotnicze pólwieś witoszów górny witoszów górny wrzeszcz wrzeszcz warszawa plac bankowy dworzec dworzec gazownia gdańsk panorama\ nikifor międzyrzecze rynek rynek tychy tychy wygorzele nikifor tychy urbanowice tychy jaroszowice gdansk gdansk kraków potockiego gdank kraków kraków jaroszowice jaroszowice kraków potockiego brama krowia klomnice kosciol uniejow most niezide\