| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Wydarzenia w Rynku

2015 - Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym

2023.09.23 - uroczyste otwarcie ratusza

2024 - Święto Patrona Strzelina św. Michała Archanioła

Jarmark "Przedsmak Świąt"

Jarmark Produktu Lokalnego

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Wydarzenia w Rynku

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
s_mile
 
Osobie która jako pierwsza powie która para powtarza się na tej panoramie Zosia zapewne ufunduje worek strzelińskich ziemniaków :-D
2013-09-10 19:04:51 (12 lat temu)
s_mile
 
+1 głosów:1
A jak się dobrze przyjrzeć to i Zosię mamy na tym zdjęciu. Prawda?
2013-09-10 19:06:16 (12 lat temu)
Pod żółtym parasolem w lewej części fotki, w czarnej koszulce :)
2013-09-11 13:48:41 (12 lat temu)
TW40
 
do s_mile: Ta środkowa (pani w czarnych leginsach).
2013-09-10 19:06:35 (12 lat temu)
TW40
 
do s_mile: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-09-10 19:08:25 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do s_mile: Sławku, brawo za spostrzegawczość. Ta sama para była również na pierwszym zdjęciu z lewej, ale program inteligentnie ją wyciął. Owszem, również jestem na tym zdjęciu :)
2013-09-10 19:12:16 (12 lat temu)
TW40
 
do s_mile: Zosia za tą parą, w lewo?
2013-09-10 19:07:40 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do TW40: No dobra, to już idę kopać te ziemniaki :)
2013-09-10 19:09:54 (12 lat temu)
s_mile
 
do TW40: Dwa razy brawo! Długo to nie trwało. Spytaj teraz Zosię, czy aby na pewno jest wspomniana przeze mnie nagroda od Niej? ;-)
2013-09-10 19:09:39 (12 lat temu)
TW40
 
+2 głosów:2
do s_mile: Mam trochę ziemniaków do odebrania...Jeden worek w tę lub we w tę...
2013-09-10 23:41:03 (12 lat temu)
s_mile
 
do ZPKSoft: No to kolejna zabawa: kto znajdzie człowieka bez głowy.
W nagrodę Zosia zdradzi nam jakiej płci to był osobnik.
2013-09-10 19:13:46 (12 lat temu)
s_mile
 
do YouPiter: Bingo! Dekapitacja wykryta. Teraz czekamy na info odnośnie płci ofiary.
2013-09-11 14:15:47 (12 lat temu)
do s_mile: Domyślam się, że to kobieta dziecko na rękach trzyma, choć biceps widać słuszny ;))
2013-09-11 14:20:32 (12 lat temu)
do s_mile: Raczej muskularny mężczyzna, co nawet pokazuje na fotce, poza tym jeszcze ich dwóch idzie w kupie. Dziewczynę raczej wzięliby do środka, no chyba, że dziś istnieją już inne kanony damsko - męskie :)
2013-09-11 14:22:41 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do s_mile: Tym razem pudło :) Dziecko na rękach, trzyma mamę za szyję:
2013-09-11 14:41:26 (12 lat temu)
do YouPiter: Wiesz, z kanonami dziś różnie bywa ;) Biceps męski ale nie wiem czy aby w leginsach nie jest ;) Oczywiście to tylko luźne obserwacje ;))
2013-09-11 14:25:43 (12 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Nie umiem tej foty nawet włożyć na pulpit i oglądnąć jej poprzez program graficzny. Pozostaje więc rozwiązanie zagadki. Ogrodowe wiktuały oraz miód p(i)szczeli, powędrują do...........
2013-09-11 14:40:09 (12 lat temu)
do ZPKSoft: Brawo Arro :)))))))))
2013-09-11 14:43:51 (12 lat temu)
s_mile
 
do ZPKSoft: :-)
2013-09-11 15:01:35 (12 lat temu)
do YouPiter: Dzięki ;) Oglądałem zdjęcie bezpośrednio na FP. Ramiona trochę mnie zmyliły ale leginsy... ;)) Jak widać, kanony sobie, rzeczywistość sobie ;))
2013-09-11 15:00:03 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do s_mile: Ale muszę przyznać, że urządziłeś fotopolanom świetną zabawę :)
2013-09-11 15:08:41 (12 lat temu)
s_mile
 
do ZPKSoft: Nad ciekawym zdjęciem... Sam się nabrałem, rozwiązanie przez Ciebie przedstawione super.
Z głową nie wyszło, to może spróbujmy, że tak powiem, od drugiej strony ;-). Którą osobę na zdjęciu program pozbawił stóp?
2013-09-11 16:19:52 (12 lat temu)
do s_mile: Czyżby panią przy czerwonym namiocie, w ciemnych okularach i sukience chyba turkusowej?
2013-09-11 18:20:03 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do Arkadiusz K. (Arro): Brawo ! Tak wygląda, bo stopy przesłonięte zostały przez dodatkowe kółka ( od wózka) toczące się obok :)
2013-09-11 18:31:28 (12 lat temu)
do ZPKSoft: :))
2013-09-11 18:32:24 (12 lat temu)
Bardzo nośna kostka dla kolarzy niestety śliska w deszczu.
2015-07-07 00:09:47 (10 lat temu)
Robot "Inspektor", u mnie też był 2 lata temu .
2015-09-07 13:17:31 (10 lat temu)
do Rado-NDM: Oprócz kamery ma chyba "szczypce"?
2015-09-07 19:41:12 (10 lat temu)
do Neo[EZN]: Tak .
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: .........
2015-09-07 19:46:37 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
Zdjęcie specjalnie dla Tereski (zamiast wózka), niestety kat miał przerwę obiadową ;-) Tereniu, mam jeszcze fotkę z narzędziami tortur ale już bez architektury, mogę wysłać na priva. Gwoli wyjaśnienia TW40 to specjalistka od zabytków jurysdykcji karnej.
2017-07-02 21:04:43 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: A ja myślałem że Strzelin przygotował się na wizytę "dobrej zmiany" ;-)
2017-07-02 23:02:40 (8 lat temu)
TW40
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Mrożący krew w żyłach obrazek... "Produkt lokalny"?Trochę specyficzny ;-). A na fotkę czekam niecierpliwie!
2017-07-02 23:26:33 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do TW40: Fotka wysłana.
2017-07-03 08:46:45 (8 lat temu)
fralat
 
Miałem kiedyś taki, tylko kolor nie ten.
2017-07-02 23:03:49 (8 lat temu)
do fralat: Motocykl czy malucha ? :) Chyba każdy go miał, w różnych egzemplarzach i w paru kolorach.
2017-07-04 09:17:49 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
Zdjęcie zamieszczam na wniosek koleżanki Tereski.
2017-07-08 16:45:00 (8 lat temu)
antypuszka©
 
+1 głosów:1
Fotopolanin w akcji ??
2019-12-22 19:33:40 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do antypuszka©: Niestety, mimo dwóch aparatów nie jest fotopolaninem ;-)
2019-12-22 19:41:20 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Ale pasjia w oku jest...moź sie kiedyś zaloguje ☺☺☺
2019-12-23 07:00:29 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: To "profesjonalista" z miejscowej gazety więc raczej wątpię by się tu zalogował ;-) Dobrze zna nasz portal i w pracy korzystał z jego zasobów.
2019-12-23 09:38:10 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Tak z ciekawości...z informacia o tym źe pobrane z fotopolski ?
2019-12-23 10:54:36 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do vetinari: Oczywiście, gość organizował wystawę w ośrodku wypoczynkowym, pytał o zgodę i umieścił stosowne podpisy- vide - .
2019-12-23 12:45:20 (6 lat temu)
do ZPKSoft: Piekne, dziekuje ☺
2019-12-23 16:27:22 (6 lat temu)
ZPKSoft
 
+14 głosów:14
Drodzy Fotopolanie serdeczne życzenia radosnych Świąt w cieple rodziny, pięknie pachnącej choinki, zdrowia i energii na co dzień oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień roku. Niech w Święta zagości mądrość i zgoda, uśmiech i dostatek. Niech przez cały 2025 rok nie zabraknie miłości i wzajemnego zrozumienia. Zosia i Paweł
2024-12-23 14:00:01 (rok temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
Wesołych Świąt pełnych magicznych chwil i niezapomnianych ujęć! Życzę Wam, abyście podczas tych świąt odnaleźli inspirację w pięknie otaczającego Was świata i uwiecznili je na swoich fotograficznych kliszach i portalach. Niech Boże Narodzenie przyniesie Wami wiele pięknych momentów do uwiecznienia i niezapomnianych zdjęć. W Nowym Roku życzę Wam, abyście odkryli nowe obszary fotografii, eksperymentowali z różnymi technikami i tworzyli unikalne i niepowtarzalne dzieła sztuki. Niech Wasze fotografie rozwijają się wraz z Wami i przynoszą Wam jeszcze większą satysfakcję. Życzę Wam i waszym rodzinom i najbliższym, dużo, zdrowia i uśmiechu na twarzy. Spokojnych Świąt
2024-12-23 18:17:24 (rok temu)
pawulon
 
+3 głosów:3
Wesołych i spokojnych świąt dla wszystkich. Paweł ;-)
2024-12-23 18:43:16 (rok temu)
4elza
 
+2 głosów:2
Dla Was również - wszystkiego najlepszego!
2024-12-24 05:48:38 (rok temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+3 głosów:3
Niech magia świąt wypełnia ciepłem wszystkie mroźne dni, a blask gwiazd przypomina, że czasem wystarczy wypowiedzieć życzenie... Spełnienia wszystkich świątecznych życzeń, zdrowych, radosnych świąt.
2024-12-24 06:02:32 (rok temu)
yani
 
+4 głosów:4
do ZPKSoft:
Wzajemnie!
2024-12-23 14:15:33 (rok temu)
legion
 
+6 głosów:6
do ZPKSoft: W ten magiczny czas życzę Wam, by każda chwila była pełna radości, a Nowy Rok przyniósł spełnienie wszystkich Waszych marzeń i planów. Wesołych Świąt :)
2024-12-23 14:30:50 (rok temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Dziękuje za Zaolzie i Zachodniopomorskie i Wam teź źyczymy mily cieply wieczór przy świątecznym stole i pod pachnącą choinką...I do nowego roku tylko slońce w plecach i duuuuuuuuuuuuuuuuuuuźo ciekawych obiektów przed obiektywem Iza i Franta...Šťastné a Veselé...
2024-12-23 17:36:20 (rok temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Wzajemnie Zosiu i Pawełku :)
2024-12-23 18:15:35 (rok temu)
Marek W
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Zdrowia, szczęścia, pomyślności... :)
2024-12-23 18:28:45 (rok temu)
Dana
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Dzięki za życzenia! Ja również życzę Tobie, Twoim bliskim i wszystkim Fotopolanom pięknych chwil przy wigilijnym stole, miłego, spokojnego czasu przy świątecznej choince :)
2024-12-24 10:56:01 (rok temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia rok temu)
2005
-
2005
2005
-
2014
2005
-
2020
2017
-
2024
2024
-
2024
Wydarzenia w Rynku - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Carolinum węgorzewo węgorzewo katowice ul. warszawska 1 not not partynicka postmodernizm byczeń byczń górnik bytom muszyna willa muszyna Rakoniewice zabrze Łódź pomorska 51 KAmienica dmuszewskiego siechnice siechnice rynek rynek lubawa Łódź Pomorska 53 Pomorska 55 nieznanice lidzbark warminski rynek miejski dwór bytom zabrzańska 134 bytom zabrzańska134 dziwnów bytom kołłątaja 2 pobierowo pustkowo lubawa szaberplac plac grunwaldzki