| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat zduńskowolski
OBIEKTY - Ulica Rynek
1
4
5
15
17
20
20a
23
24
25

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Rynek

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
Gratuluję inicjacyjnej fotografii miasta Szadek! :)
2010-08-28 08:55:14 (15 lat temu)
Bałuciorz
 
+1 głosów:1
Coby nie powiedzieć, to zieleń za komuny była bardziej zadbana niż teraz
2012-02-09 10:40:29 (14 lat temu)
stoik
 
do Bałuciorz: ...było kilka dobrych rzeczy ( przynajmniej w naszym wydaniu tzw.komuny ; )
2012-02-09 11:00:14 (14 lat temu)
WW
 
do Bałuciorz: Wg mnie teza jest trochę obok. Nie było czegoś takiego jak gwałtowna zapaść kulturowa w wyniku upadku komuny, tylko stopniowa degradacja trwająca przez dekady PRLu i warunkowana przez demobilizujące i pauperyzujące działanie systemu. Trzeba by zobaczyć, jak wyglądał szadkowski rynek w 1989 r. - myślę, że gorzej.
2012-02-09 11:12:18 (14 lat temu)
Kavikvs
 
do stoik: Milicja pilnowała porządku. Na Gądowie stali zawsze w paru miejscach. Było bezpiecznie.
2012-02-09 11:08:42 (14 lat temu)
do WW: No fakt - widoczne na zdjęciu lata 70. to był złoty wiek socjalizmu w Polsce. Potem zaczął się upadek, który ciągnął się przez lata 90., a w niektórych miejscach (np. Wałbrzych) ciągnie się do dziś
2012-02-09 11:15:22 (14 lat temu)
stoik
 
do Bałuciorz: to jest temat na niekończącą się dyskusję. było coś czego nie ma teraz i odwrotnie. jedni radzą sobie lepiej, a inni wracają z sentymentem...
2012-02-09 11:16:47 (14 lat temu)
stoik
 
do stoik: mogę ( muszę ? ; ) dodać, że system od początku był skazany na porażkę, a jego pomysłodawcom nie udało się skonstruować ani realnie funkcjonującego socjalizmu, ani komunizmu. i nawet nie mieli takiego zamiaru. bo to utopia jest.
2012-02-09 11:19:24 (14 lat temu)
stoik
 
do stoik: ( i opium dla mas : )
2012-02-09 11:19:51 (14 lat temu)
Bałuciorz
 
+5 głosów:5
Z pocztówki możemy wywnioskować, że główną atrakcją Szadku są ławki
2012-11-22 07:43:58 (13 lat temu)
† KazimierzP
 
+4 głosów:4
W dodatku wykonane z odpadowego drewna.
2012-11-22 08:03:21 (13 lat temu)
WW
 
do Bałuciorz: Trzeba będzie utworzyć odpowiedni obiekt.
2012-11-22 09:33:42 (13 lat temu)
Wschodnia pierzeja z domami nr 1, 2. 3 i 4.
2023-09-20 23:33:42 (2 lata temu)
Numer 23.
2023-09-20 22:02:26 (2 lata temu)
da signa
 
+2 głosów:2
Takiego kwiatka to jeszcze tu nie widziałam. Miejscowość Szadek jest założona dwa razy. Raz w powiecie łaskim, a raz zduńskowolskim. Mimo, że w tym "złym" Szadku jest tylko kilka zdjęć, to prawie wszystkie ulice są do niego przypisane. Galimatias straszny. Chyba ktoś próbował coś tu poukładać, ale nie dokończył dzieła ( widać miniaturki poprzenoszonych fotek ). Spróbuję to ogarnąć :)
2023-10-06 15:09:47 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
Myślę, że to nieistniejący dom przy Rynek 20-20a. Tu go widać.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2023-10-06 17:58:01 (2 lata temu)
da signa
 
+4 głosów:4
do da signa: Uff..posprzątane.
2023-10-06 15:42:17 (2 lata temu)
do da signa: Niepotrzebnie usunęłam ten Szadek z pow. Łask, bo taka miejscowość istnieje nie mogę jej tylko znaleźć na mapie.
2023-10-06 22:01:06 (2 lata temu)
do da signa: Raczej nie ma wątpliwości, że to ten.
2023-10-06 21:25:29 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Założyłam obiekt.
2023-10-06 21:28:26 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
2023-10-06 22:11:04 (2 lata temu)
do ZPKSoft: Dziękuję :)
2023-10-06 22:20:21 (2 lata temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: W tym Szadku na mapie jest znacznik ze Starczówka w Ząbkowickim, chyba dodał się przez przypadek ;-)
2023-10-06 23:19:10 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
do blaggio.: Tak, sorry, widać weszło nie to co trzeba :-) Dzięki za korektę.
2023-10-07 09:32:33 (2 lata temu)
ylooC
 
Tabliczka "F" wskazująca kierunek frontu to nie czas Polenfeldzug. Chociaż może kresy i Barbarossa - bo wtedy taki symbol się pojawia na zdjęciach.Na pewno nie 1939 i pewnie też nie PL
2019-12-21 17:57:37 (6 lat temu)
ritterswalder
 
+2 głosów:2
do ylooC: Polska jak najbardziej - rynek w Szadku k. Zduńskiej Woli.
2021-01-23 11:19:30 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 2 lata temu)
Ulica Rynek - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: jeziorsko Bydgoszcz Bydgoszcz ołyka kwk makoszowy bydgoszcz bydgoszcz żmigród żmigród krynica krynica żmigród żmigród krynica pensjonat żary żary malbork malbork Ostrołęka Nowomiejska Ostrołęka Ostrołęka frenzel żary Ostrołęka frenzel żary ostrołęka wojska polskiego 28 ostrołęka koszary sucha koszary ostrołęka pałac wiśle Legionów pałac wiśle rajczy Ostrołęka Nowomiejska