| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat bieszczadzki
Obiekty w okolicy
Potok Roztoki
408
m
Kościół filialny Najświętszego Ser...
1243
m
Tarnawa Niżna
Stanica konia huculskiego
1738
m
Tarnawa Niżna
Most na Sanie
3395
m
Tarnawa Niżna
Kościół św. Huberta
4014
m
Muczne

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
polskup
 
+11 głosów:11
Okazuje się, że byłem na FotoPolsce jeszcze zanim byłem na FotoPolsce. Podmieniam na oryginalny rozmiar.
2025-11-20 22:50:40 (7 miesięcy temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do polskup: Powrót do przyszłości ;-)
2025-11-21 11:12:36 (7 miesięcy temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Fascynujące odkrycie, ale można się było tego wcześniej czy później spodziewać, jako naturalnej kolei rzeczy. I pomyśleć, że chciałem się na FP uwolnić od torów. Nie da się. Nie wrzucę ja to wrzucą inni z innej publikacji :))
2025-11-21 11:36:55 (7 miesięcy temu)
blaggio.
 
+1 głosów:1
do polskup: Ho ho! Jestem w szoku. Jak z nasiona w postaci jednego tylko zdjęcia tego mostu kolejowego, które rzuciłem przez utworzenie obiektu kolejki 2 lata temu, dzięki Markowi, i nie tylko, wyrosło niezłe drzewko. ;-)
2025-11-21 20:46:22 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+3 głosów:3
do polskup: Po kolei; robiłeś zdjęcia na kolei , więc naturalną koleją rzeczy , kolejne fotki torów będą się pojawiać co z kolei jest całkiem korzystne :):)
2025-11-22 09:46:38 (7 miesięcy temu)
polskup
 
do blaggio.: Miałem wtedy ambitne plany fotograficzne, ale lało tak niemiłosiernie, że tego samego dnia jeszcze wróciłem do domu, bo wędrówka przestała być przyjemnością. A propos drzewka - tam w dole leży drzewo i widać je na 2 zdjęciach zrobionych w odstępie kilku miesięcy.
2025-11-21 22:44:44 (7 miesięcy temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do da signa: Kolejna słuszna uwaga. Mam nie po kolei w głowie i pociąg do kolei :)
2025-11-22 10:00:50 (7 miesięcy temu)
da signa
 
+3 głosów:3
do polskup: Możesz śmiało mówić : Moja kolej :)
2025-11-22 10:03:39 (7 miesięcy temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do da signa: Utoruję drogę dla kolejowych zdjęć, co pociągnie za sobą kolejne protesty ludzi pragnących odstawić kolej na boczny tor. A tak naprawdę, to chyba wolę się tu skupić na wątkach historyczno-funeralno-eschatologicznych :)))
2025-11-22 10:15:07 (7 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 7 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: pod kasztanami wrocław cmentarz 243 pod kasztanami wrocław pułtusk kościuszki pułtusk pułtusk most niezide pułtusk pułtusk wyszkow most poczta polska szczecin wyzwolenia szczecin ogród botaniczny uw most niezide gdynia gdynia cmentarz 242 koszykowa 3 cmentarz 241 koszykowa 1 wyzwolenia 2 lidzbark cmentarz 240 cmentarz 239 STOMATOLOG LATA 60 cmentarz 238 nowa wieś HUTA BATORY gdynia gdynia cmentarz 236 cmentarz 235 cmentarz 234 cmentarz 232 cmentarz 231