| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Dom ze Skorzowa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Przy oknie, pod zegarem tzw budka polano - urządzenie elektryczne do nagrzewania miejscowego. Temperatura do 45 st. C Czas trwania zabiegu wynosił 20-30 minut.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dod.
2016-06-02 18:13:56 (10 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Ja mam taką budkę-polano z laptopa - wystarczy, że położę na nogach a po 5 minutach mam nawet +50 st. C.
2016-06-02 21:45:52 (10 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Zgadza się :) choć któryś ze znajomych ratowników medycznych tłumaczył mi kiedyś, że mężczyzna nie powinien pracować, trzymając laptopa na kolanach, o ile nie chce sobie przegrzać... wiadomych części ciała ;) Czym przegrzanie skutkować może nie będę się rozwodzić ;) :)
2016-06-02 22:26:23 (10 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Arkadiusz K. (Arro): Mam kolege,ktury czesto podruźuje pociagem i pracuje na laptopie...Kiedyś sie go zapitalem jak tak moźna nawed godzinami miecz laptop na kolanach-i chodzilo mi wlaśnie o ten "problem" s ogrzewaniem TYCH miejsc...Jego odpowiedź mnie zdziwila...Poprostu zawsie przed podruźa zjie troche wiecej fasoli...i ma mikrowentilacije....:-).
2016-06-07 07:35:51 (10 lat temu)
Stenek
 
do vetinari: On ma wikrowentylacje, a pasażerowie obok - darmowe i zdrowe inhalacje ;))))
2016-06-07 17:20:19 (10 lat temu)
do Stenek: Mojim zdaniem, to raczej jest w przedziale sam na sam :-)
2016-06-08 06:34:50 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
Piec ogrzewający dwa pomieszczenia.
2016-06-02 19:01:42 (10 lat temu)
Praktycznie, gdyz nieporzadek robilo sie w jednym pomieszczeniu-kuchni.
2016-06-02 19:29:02 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Zgadza się. Moja babcia miała podobny w kamienicy, choć w obu pomieszczeniach znacznie bardziej "wystawał" ze ściany. Ogrzewał dwa sąsiadujące pokoje.
2016-06-02 19:05:44 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Arkadiusz K. (Arro): Tu wygląda trochę jak mikrocentralne ogrzewanie dające ciepło do pokoi bo w kuchni jako grzejnik wystarczała kuchnia węglowa.
2016-06-02 19:08:11 (10 lat temu)
2 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: jezuicka senatorska kraków kościuszki kraków salwator złoczew złoczew złoczew złoczew złoczew złoczew złoczew złoczew Kościuszki 36, Drezdenko Gryfice Gryfice nowotki Brześć zakorzel merino werba gdynia lotnicze gdynia lotnicze Gdynia lotnicze Gdynia z lotu ptaka warszawa aleje jerozolimskie katowice katowice radomyśl nad sanem radomyśl wielki katowice chorzowska chorzów chorzów chorzów chorzów ŁÓDŹ