| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (71)
Obiekty w okolicy
1 Maja 163
38
m
Wałbrzych
1 Maja 165a
45
m
Wałbrzych
Prywatne Gimnazjum i Liceum Sióstr...
72
m
Wałbrzych
Kresowa 2
78
m
Wałbrzych
1 Maja 161
93
m
Wałbrzych

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
mroczan
 
Tak się składa, że to nie Śródmieście lecz Sobięcin. To jest jeden z ostatnich numerów na tej długiej ulicy biorącej początek od Rynku w Śródmieściu. Koniec ulicy leży w Sobięcinie. Na Hydralu sprawa jest powszechnie znana, tutaj dla wyjaśnienia podaję.
2010-09-09 20:28:42 (15 lat temu)
No właśnie, dom w Sobięcinie a w linku Śródmieście. Ulica \"ciągnie się\" przez dwie dzielnice, ale tu widać akurat Sobięcin. Jak temu zaradzić?
2010-09-09 23:39:49 (15 lat temu)
do Petroniusz: Wejść w edycję zdjęcia i tam możesz sobie wybrać dzielnicę :)
2010-09-09 23:41:53 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: Jakie to proste :). Dzięki :)
2010-09-09 23:49:07 (15 lat temu)
do Petroniusz: Proste ale siedziałem nad tym ze 2 dni i prawie mi mózg wyżarło bo sporo było myślenia :)
2010-09-10 00:11:16 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: Ale efekt tego siedzenia jest pozytywny :) . Mam tylko jedno małe ale: w linku pod zdjęciem wyświetla się poprawnie Sobięcin ale po wyświetleniu moich ostatnio dodanych zdjęć, pod miniaturą tej fotografii dalej jest Śródmieście. Dlaczego?
2010-09-10 22:16:09 (15 lat temu)
do Petroniusz: Dlatego że wyszukiwarka zdjęć korzysta ze starej funkcji generującej ścieżki przypisań. Wyszukiwarkę mam zamiar przebudować dlatego póki co tego nie ruszam.
2010-09-10 22:19:55 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: Dziękuję za wyjaśnienia.
2010-09-10 22:25:03 (15 lat temu)
mroczan
 
To Sobięcin. W tym miejscu powstanie ostatni przystanek tramwajowy. Będzie to dwutorowa mijanka mająca ułatwić objazd wozu motorowego dla czołowego sprzęgu z przyczepą.
2015-04-18 14:29:29 (11 lat temu)
Dana
 
Datowanie trochę z fusów :( Może ktoś wie, od kiedy tam był przystanek?
2022-01-30 18:50:30 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
do Dana : Tramwajarze ocenią pewnie po modelu pojazdu.
2022-01-30 18:58:12 (4 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 4 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: jelenia góra jelenia góra dworzec bobolice gdańska łódź Bobolice bobolice boboloice gdańska 61 zwałka zwałka wrocław wrocław Czerniaków rynek duszniki kiełczów Czerniaków salwator plac piastowski 31 Przeczyca Dębica Jasło Jasło Ppieścirogi stare rynek duszniki Salwatorska pieścirogi Hermsdorf Hermsdorf rynek duszniki Zawadka Brzostecka Zawadka Brzostecka myszyniec stary myszyniec stary myszyniec myszyniec