| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (0)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Czerniakowska 169 - Łazienkowska 2
142
m
Warszawa
Zajezdnia trolejbusowa "Łazienkows...
328
m
Warszawa
Czerniakowska 130/132
355
m
Warszawa
Czerniakowska 189 - Fabryczna 1
425
m
Warszawa
Mączna 1 róg Solec 21
436
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Basen Legii

Obiekt obecnie nie istnieje
Architekci: Marek Leykam (17 realizacji), Aleksander Kodelski (9 realizacji)
Zbudowano: 1928
Zlikwidowano: 2011
1 subskrypcja
Basen funkcjonował do 1987 roku. Od tamtej pory niszczał i został wyburzony w 2011 r.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Zdjęcie: E. Szmidtgal
2024-01-21 10:19:23 (2 lata temu)
verbensis
 
+4 głosów:4
To chyba ta sama sesja zdjęciowa, więc raczej 1970 -->
2022-11-07 13:20:07 (3 lata temu)
Jazzek
 
Za plecami modelki, a właściwie za płotem, zwały ziemi, co tam się dzieje?
2022-11-07 15:57:36 (3 lata temu)
Balbina
 
+2 głosów:2
do verbensis: Racja, pięć lat to trochę zbyt długo na jeden kostium. ;-)
2022-11-07 14:19:02 (3 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Jazzek:
Pewnie przygotowania do budowy drugiego basenu.
2022-11-07 16:14:37 (3 lata temu)
Udało mi się ustalic,że Panstwowy Urząd wychowania Fizycznego i Przysposobienia Wojskowego miał siedzibę na Mysliwieckiej 5. Ale gdzie mieli basen ?
2019-03-13 19:44:20 (7 lat temu)
Według mnie jest to basen Legii.
2019-03-13 19:56:06 (7 lat temu)
Datowanie można uściślić na rok 1928:
2019-03-14 07:49:57 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do da signa: Za basenem jest długi budynek - stajnie (? ) i inne obiekty jakby stadniny czy dużego folwarku.
2019-03-13 19:52:55 (7 lat temu)
Balbina
 
do da signa: W tle widoczne budynki przy Łazienkowskiej, takie jak tu:
2019-03-13 19:53:23 (7 lat temu)
roox
 
do ZPKSoft: Nie ma za bardzo wyboru - w tle koszary 1. Pułku Szwoleżerów i wieża kościoła garnizonowego (dawnej cerkwi pw. bł. Martyniana)
2019-03-13 20:58:19 (7 lat temu)
do Desperado: na to wygląda,że tak :
2019-03-13 20:03:19 (7 lat temu)
do Jarosław Dubowski: skorygowałam date
2019-03-14 08:15:06 (7 lat temu)
Gizmo
 
+1 głosów:1
Ja widzę basen.
2019-11-07 20:28:44 (6 lat temu)
Ławka
 
+1 głosów:1
To jest zdjęcie basenu Legii
2019-12-13 19:57:07 (6 lat temu)
mar
 
do Ławka: Nie wiem dlaczego wkleiłam basen do kortów. Dziekuję za wyłapanie pomyłki :))
2019-12-13 20:27:14 (6 lat temu)
verbensis
 
+1 głosów:1
Datacja do ujednolicenia, bo to wycinek tego zdjęcia:
2023-07-05 13:56:30 (2 lata temu)
Jazzek
 
Znacznik na tymbudynku w tle by się przydał.
2022-11-08 16:47:36 (3 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do Jazzek:
Proszę bardzo, już masz.
2022-11-08 20:26:57 (3 lata temu)
Jazzek
 
Te domki przed wypaloną kamienicą, co to było?
2022-11-08 16:50:05 (3 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
II Międzynarodowe Igrzyska Sportowe Młodzieży odbywały się pomiędzy 1 a 14 sierpnia 1955 roku. Powiązane z V Światowym Festiwalem Młodzieży i Studentów
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2021-07-13 13:00:51 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Takie fotki to się wrzuca w czasie ostrych mrozów ;-)
2021-12-31 11:12:58 (4 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Ja poproszę ostrość na drugi plan :)
2021-12-31 11:14:43 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do da signa: Ja też ;-)
2021-12-31 11:19:33 (4 lata temu)
Woj11
 
+2 głosów:2
do da signa: Punkt widzenia zależy od punktu patrzenia. Nie mam zastrzeżeń, co do pierwszego planu.
2021-12-31 11:20:26 (4 lata temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
Ten pan jako żywo przypomina mi kucharza z polskiej komedii "Gangsterzy i filantropi" :)
2026-03-16 12:30:35 (3 miesiące temu)
nyskadolniak
 
+3 głosów:3
do Desperado: >> „Mały Kazio”, potężne chłopisko, były bokser, trochę aktor, zagrał podobno w 30. filmach. Na „Legii” pełnił funkcję starszego kąpielowego. To on tępił podglądaczy i za karę kazał im skakać z 10 m „na bombę”


Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2026-03-16 18:12:19 (3 miesiące temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
do nyskadolniak: No to teraz jestem pewny, że to on :)
2026-03-16 19:56:51 (3 miesiące temu)
polskup
 
+3 głosów:3
do Desperado: Kazimierz Stankiewicz nazywał się ten gość.
2026-03-16 20:57:57 (3 miesiące temu)
Pokaż na mapie
14 Dyskusji (ostatnia 3 miesiące temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: KAPTUR karpacz karpacz gdańsk, skarpowa jelenia góra jelenia góra dworzec bobolice gdańska łódź Bobolice bobolice boboloice gdańska 61 zwałka zwałka wrocław wrocław Czerniaków rynek duszniki kiełczów Czerniaków salwator plac piastowski 31 Przeczyca Dębica Jasło Jasło Ppieścirogi stare rynek duszniki Salwatorska pieścirogi Hermsdorf Hermsdorf rynek duszniki Zawadka Brzostecka Zawadka Brzostecka