| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Galeria "Centrum"
Obiekty w okolicy
Kino "Victoria"
21
m
Warszawa
Rzeźba "Sawa"
22
m
Warszawa
Chmielna 37
28
m
Warszawa
Kamienica Harczyków
36
m
Warszawa
Imploracja
44
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

DT Wars

Architekci: Jerzy Jakubowicz (4 realizacje), Piotr Zajlich (3 realizacje), Ludwik Borowski (2 realizacje)
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Mmaciek
 
tzw: \"Ściana Wschodnia\"
2010-02-16 20:05:26 (16 lat temu)
† ☻
 
No to już zakładać obiekt
2010-02-17 10:52:04 (16 lat temu)
do Mmaciek: Dokładnie.
2010-02-16 20:58:26 (16 lat temu)
do † ☻: Ta...\"Ściana wschodnia\" to 68 budynków - zatem obiekt o tej nazwie mija się z sensem. Pozwoliłem sobie jedynie skomasować same domy Centrum do jednego obiektu.
2010-02-17 12:46:40 (16 lat temu)
† ML
 
+4 głosów:4
Jak takie zdjęcie wspaniale odświeża pamięć :-). Głównie idzie mi o ten parkan oklejony plakatami, które po kolejnej warstwie odpadały. Tego tam, na górze, nikt nie czytał. Zobaczyłem to dopiero dzisiaj. :-)
2013-10-01 22:29:36 (12 lat temu)
Stanisław A.
 
+3 głosów:3
do † ML: Cieszę się Twoją pozytywną reakcją :-))).
Nie upubliczniłbym tego zdjęcia, gdyby nie FP... Głęboki ukłon przed Twórcami strony!
2013-10-02 17:13:12 (12 lat temu)
do † ML: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-10-02 17:13:15 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+4 głosów:4
do Stanisław A.: I my, fotopolanie, bardzo cieszymy się, ze pokazałeś światu, za pośrednictwem fotopolski, te wspaniałe kadry. Te budynki kazdy jakoś z dzieciństwa pamięta, nawet jako niemieszkający w Warszawie.
Przekop dokładnie szuflady i zasoby rodzinne - to najcenniejsze zdjęcia.
2013-10-02 17:20:02 (12 lat temu)
Stanisław A.
 
+3 głosów:3
do Danuta B.: Obawiam się, że przeceniasz moje zasoby... Mało mam starych zdjęć, praktycznie już mi się skończyły :-(.
Dopiero po latach człowiek zaczyna rozumieć, jak cenne są takie, często banalne w tamtych czasach, zdjęcia...
2013-10-02 17:28:47 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
do Stanisław A.: Każde takie zdjęcie dziś ma wagę złota.. Złoty fotopolski:).
2013-10-02 18:36:22 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
W tle DT Centrum.
2017-11-12 17:59:56 (8 lat temu)
esski
 
Mamy>>>> Rondo Dmowskiego. ewentualnie DH Centrum
2017-11-12 18:32:04 (8 lat temu)
Pierwszy z Polonezów na drogach :)
2017-11-14 09:56:07 (8 lat temu)
do esski : Załatwione
2017-11-12 18:43:58 (8 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Pozdrowienia dla Agnieszki...W 1986 taka Agnieszka wlepiła mi mandat tuż koło Świebodzkiego,
2017-11-12 18:45:29 (8 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do esski : Nazwisko wykropkowałem - różni są ludzie.
2017-11-12 18:46:44 (8 lat temu)
† ML
 
+3 głosów:3
do esski : A mnie taka pani Agnieszka w 2004 powiedziała: Panie Marku, proszę nie jeździć tak szybko w terenie zabudowanym. :) Fakt - jechałem 65.
2017-11-12 23:41:49 (8 lat temu)
esski
 
+2 głosów:2
do piotr brzezina : A szczególnie różni są kierowcy popełniający wszelkiego rodzaju wykroczenia drogowe :)
2017-11-12 18:50:49 (8 lat temu)
Balbina
 
+3 głosów:3
Konkretnie DT Wars.
2022-02-14 20:56:34 (4 lata temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
W nawiązaniu do dyskusji tu - na powyższym zdjęciu przypisanie jest mylne: to Junior, a nie Wars.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2024-07-23 14:51:14 (rok temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
Uuuuups!!! Zwracam honor Kolegom i odszczekuję głośno!
2024-07-23 16:08:27 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak:
To jednak Wars.
2024-07-23 15:21:15 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do nyskadolniak:
Naniosłem kilka znaczników w celu rozwiania wątpliwości.
2024-07-23 15:29:30 (rok temu)
yani
 
+2 głosów:2
do nyskadolniak:
Oj tam... Jak się domyślam, po prostu pomyliłeś Zodiak w budowie, z Relaxem w budowie. :)
Ale wystarczyło spojrzeć w prawy dolny róg - tramwaj skręcający w Aleje...
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2024-07-23 16:11:54 (rok temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Warszawa, Marszałkowska, domy towarowe "Centrum" (w budowie)
Milicjantka Agnieszka ........ podczas kontroli drogowej w Alejach Jerozolimskich w Warszawie
1966
-
1970
1966
-
1971
1971
-
1974
1972
-
1992
1975
-
1992
1992
-
1999
1992
-
1999
1999
-
2005
1999
-
2009
2006
-
2009
DT Wars na innych zdjęciach
1966
-
1967
1966
-
1967
1967
-
1968
1968
-
1973
1970
-
1973
2
1971-1973
1971
-
1975
1971
-
1975
1973
-
1975
1974
-
1980
1974
-
1980
1979
-
1983
1979
-
1991
1988
-
1999
1991
-
2000
1995
-
2000
2001
-
2006
2001
-
2006
2006
-
2010
2007
-
2025
2011
-
2025
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: jelenia góra jelenia góra jelenia góra jelenia góra jelenia gra Mietków rurki z kremem zaręba zaręba Biskupa Tomasza 16 ursynów północny popowice grajewo Halinów jeziorsko Bydgoszcz Bydgoszcz ołyka kwk makoszowy bydgoszcz bydgoszcz żmigród żmigród krynica krynica żmigród żmigród krynica pensjonat żary żary malbork malbork Ostrołęka Nowomiejska Ostrołęka