26.06.2026 - między godz. 10:30 a 12:00 mogą wystąpić przerwy w działaniu strony.
| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Budowa Muzeum Sztuki Nowoczesnej

OBIEKTY - Muzeum Sztuki Nowoczesnej

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Bez eksponatów wygląda świetnie.
2024-11-04 15:17:57 (rok temu)
yani
 
+2 głosów:2
Wnętrze zaskakuje mnie bardzo pozytywnie...
2024-11-03 22:56:37 (rok temu)
4elza
 
Wypadałoby wyprostować.
2024-11-04 07:46:23 (rok temu)
fantom
 
+3 głosów:3
A tymczasem propozycja budynku Muzeum Sztuki Nowoczesnej godzącego oczekiwania wszystkich Polaków, wg Architektura&Biznes:
2024-11-04 18:32:43 (rok temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
do yani: Mam to samo że szczecińską Filharmonią - wygląd zewnętrzny mnie nie zachwyca (łagodnie mówiąc), a wnętrze jak najbardziej.
2024-11-03 23:47:48 (rok temu)
marjallo
 
+1 głosów:1
do yani: Zgadzam się, wnętrze to pozytywne zaskoczenie (nie mówię tu o tym co tam jest wystawiane, bo tego nie rozumiem). Natomiast z zewnątrz to taki magazyn czy hipermarket.
2024-11-03 23:51:16 (rok temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do yani: Wnętrze jest świetne, z zewnątrz budynek też mi się podoba. A tłumy, które tam się przewijały świadczą, że ludzie potrzebowali czegoś nowego i nietypowego. A że może być radykalniej i bardziej bezkompromisowo pokazuje np. Amsterdam i nowy budnek Muzeum Stedelijk
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2024-11-04 07:51:12 (rok temu)
zygmunt_ra
 
+3 głosów:3
do marjallo: W pierwszej chwili skojarzył mi się kontener biurowy na placu budowy. A to co tam jest wystawiane, to najogólniej mówiąc robienie z widzów idiotów przez jakichś dziwnych ludzi mieniących się twórcami/artystami - nie wiem tylko czy oni faktycznie nie są tego świadomi co robią, czy cynicznie biorą pieniądze za nic. Gdyby to chodziło o prywatne przedsięwzięcie - kij im w oko, ale to się dzieje za publiczną kasę.
2024-11-04 00:59:54 (rok temu)
mamik
 
do 4elza: To juz ewentualnie po południu. Nie ta wersja się wgrała.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2024-11-04 07:48:35 (rok temu)
yani
 
+2 głosów:2
do 4elza:
Z prostowaniem wnętrz nie byłbym taki restrykcyjny... To się zawsze wiąże z utratą części kadru. Na zewnątrz z reguły można odejść dalej, a we wnętrzu nie ma gdzie. I często nawet szerokokątny obiektyw nie wystarcza...
2024-11-04 15:02:52 (rok temu)
da signa
 
+3 głosów:3
do mamik: hm..zlewozmywak podblatowy , ciekawe :)
2024-11-04 09:28:24 (rok temu)
pawulon
 
do mamik: No, tam to dopiero kogoś poniosło ;-)
2024-11-04 09:33:06 (rok temu)
zygmunt_ra
 
+1 głosów:1
do mamik: Nie podzielam Twojego optymizmu - obawiam się, że spora część widzów to łowcy memów i jajcarskich "szortów", co zresztą znajduje już odzwierciedlenie na YT. No nic zobaczymy jak będzie z frekwencją i z jakością tych wystaw za jakiś czas.
2024-11-04 16:21:36 (rok temu)
max
 
+1 głosów:1
do mamik: Kiedyś też budowałem muzeum. Zdjęć nie wrzucę bo to było "für Deutschland" :))
Tamto mi się jednak bardziej podoba, bo chociaż też "kloc" ale nieco bardziej urozmaicony:
2024-11-04 18:08:35 (rok temu)
mamik
 
do yani: Zrobiłem kilka zdjęć rybim okiem, moge wrzucić i gdy się nie spodoba wyrzucić ;-)
2024-11-04 15:27:29 (rok temu)
4elza
 
do yani: To tylko drobna sugestia, a efekt zależy głównie od pierwotnego rozmiaru zdjęcia.
2024-11-05 06:27:52 (rok temu)
yani
 
do mamik:
Dawaj!
2024-11-04 15:28:17 (rok temu)
mamik
 
2024-11-04 16:51:19 (rok temu)
mamik
 
do max: Z większym rozmachem i bardziej urozmaicone. Ale to warszawskie było chyba ograniczone tym, że stoi nad tunelem metra wiec może większe być nie mogło.
2024-11-04 18:13:12 (rok temu)
max
 
+2 głosów:2
do fantom: Teraz już wreszcie wiem, według jakiego klucza pracował autor tego projektu :))
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2024-11-04 18:40:54 (rok temu)
fantom
 
2024-11-04 19:04:10 (rok temu)
† ML
 
+3 głosów:3
Co z tego, że zrobione "rybim okiem". Każdy mózg jest w stanie "odrybić" obraz i wyobrazić sobie rzeczywisty kształt obiektu. Mnie ta klatka schodowa podoba się bardzo, w przeciwieństwie do formy zewnętrznej. Niestety, bazuję tylko na zdjęciach na FP i nie mam możliwości ocenić "organoleptycznie". W Paryżu wybudowano osobną dzielnice i tam stawiają podobne "pudełka". U nas wybór miejsca szczególnie nie trafione. Już lepsze buło podobne "podełko" po drugiej stronie Marszałkowskiej.
2024-11-04 17:08:23 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
Dla mnie OK. Czasem powinien liczyć się przede wszystkim walor dokumentacyjny.
2024-11-04 17:08:40 (rok temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+3 głosów:3
Zostawiłbym :) Jest ok :)
2024-11-04 17:14:02 (rok temu)
3 Dyskusje (ostatnia rok temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: park rzeźb warszawa wołowa grochowska targ bydła warszawa targ Miłoszycka 24 gdansk siedlce warecka nowy świat zielona góra zielona góra Piotrkowska mielec mielec Świnoujście Świnoujście Świnoujście Świnoujście Międzyzdroje Cmolas Kielce, Grunwaldzka 31a-31g oaza trolejbus Międzyzdroje Gryfa Pomorskiego neony neony neony neony neony Międzyzdroje neony Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Ostrowy Tuszowskie Gnaty