| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Namysłowska
1
2
2a
3
4
5a
6
6a
6b
6c
7
8
9
11
11a
12
19

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Namysłowska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† ML
 
Do MrSeth. Czy ta niska zabudowa widoczna na lewo za budującym się wieżowcem to baseny na Namysłowskiej? Powstały one na miejscu więzienia kobiecego, które ja jeszcze pamiętam.
2016-09-14 21:10:44 (9 lat temu)
maj
 
do † ML: Baseny Namysłowska znajdują się poza kadrem , tuż za prawym bokiem, wzmiankowana przez Ciebie niska zabudowa to pawilon z adresem Namysłowska 8 (patrz mapa OSM) wokół którego zadomowił się osiedlowy "Bazar Namysłowska" który zajmuje też teren należący do basenów.
2017-07-23 17:55:17 (8 lat temu)
Maciek1272
 
+3 głosów:3
Ciekawe miejsce, gdzie stykają się dwie epoki - socrealizm i socmodernizm.
2024-11-16 00:39:51 (rok temu)
W brodziku była zimna woda, jeszcze nie ma zjeżdżalni
.
2019-08-07 11:28:19 (6 lat temu)
Balbina
 
do ciachopolska: A dziś ... nie ma wody, nie ma ludzi i w porównaniu z tym z lat 70, XX w. ogólnie obraz nędzy i rozpaczy. W 2017 pojawiły się jakieś plany modernizacji , ale mapy Google nie pokazują żadnych zmian. :-(
2019-08-07 20:34:52 (6 lat temu)
† ML
 
do Balbina: W miejscu ośrodka, za moich czasów, stało więzienie kobiece. Patrząc o ul. Darwina doskonale pamiętam żółty mur z wieżyczkami strażniczymi, stwarzający ponury nastrój. Było to w połowie lat 60-tych. Czy ktoś wie w którym roku to więzienie definitywnie rozebrano?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uzup.
2019-08-08 20:33:04 (6 lat temu)
Balbina
 
do † ML: Budynek widoczny jest na mapie jeszcze w 1982 r. , a w 1987 r. już go nie ma. Do dziś pozostały fragmenty murów przy wzniesionym tam pomniku
2019-08-08 22:11:24 (6 lat temu)
Balbina
 
2019-08-08 22:14:19 (6 lat temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
Świetne ujięcie...
2025-03-30 20:35:55 (rok temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Adamie, obiekt będzie remontowany czy naprawde wyburzony ?
2026-05-09 19:32:28 (miesiąc temu)
Adam Nowacki
 
+1 głosów:1
do vetinari: W sumie to ciężko ciężko jednoznacznie stwierdzić.

Tutaj piszą o "Rozbiórce istniejącego budynku pływalni" Ale czy główny budynek jest traktowany jako budynek pływalni? Tego nie wiem.

Tutaj piszą po prostu o "Pierwszy etap inwestycji obejmuje rozbiórkę istniejącego budynku oraz budowę nowego kompleksu basenowego." -

Tutaj piszą o "Pierwszym etapem będzie rozbiórka istniejącego budynku i budowa nowej, w pełni wyposażonej krytej pływalni." -
2026-05-09 19:44:35 (miesiąc temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Adam Nowacki: Ok, narazie więc zmnienilem status obiektu na wyburzanie i napewno będzieś sledzil swojim aparatem situacjie i w razie przebudowy nas poinformujeś ☺☺☺
2026-05-09 20:09:52 (miesiąc temu)
Adam Nowacki
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dokładnie tak 🙂 mam duży sentyment do tego miejsca, więc będę aktualizował.
2026-05-09 21:59:02 (miesiąc temu)
do Adam Nowacki: No to czekamy ☺☺☺
2026-05-09 22:05:35 (miesiąc temu)
Adam Nowacki
 
+1 głosów:1
Trzeba zmienić status obiektu. Nie mam uprawnień.
2026-06-04 18:30:04 (17 dni temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Adam Nowacki:
Zaktualizowałem.
2026-06-04 18:33:29 (17 dni temu)
Może okazać się, że jakość zdjęć jest niewystarczająca na ten portal, wtedy śmiało proszę usunąć.
2026-06-07 20:06:03 (14 dni temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Adam Nowacki: Žartujeś, przecieź to jest dokument, to co nam pokazaleś juź nieistnieje ☺ Dopisalem jeścze jedno Twoje zdjięcie z tego wnętrza ☺
2026-06-07 20:09:26 (14 dni temu)
Adam Nowacki
 
+2 głosów:2
do vetinari: Zdecydowanie jest to dokument. Starałem się przez ok 6 miesięcy o oficjalne pozwolenie na udokumentowanie obiektu przed zamknięciem. Do dzisiaj nikt mi nie odpowiedział 🤷‍♂️
2026-06-07 20:16:03 (14 dni temu)
do Adam Nowacki: Eeee tam przecieź wiadomo źe "Co nagle, to po diable....." ☺☺☺
2026-06-07 20:24:51 (14 dni temu)
do vetinari: 😆
2026-06-07 20:30:24 (14 dni temu)
Pokaż na mapie
7 Dyskusji (ostatnia 14 dni temu)
Ulica Namysłowska na innych zdjęciach
2016
-
2016
2016
-
2016
Ulica Namysłowska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: nowotki Brześć zakorzel merino werba gdynia lotnicze gdynia lotnicze Gdynia lotnicze Gdynia z lotu ptaka warszawa aleje jerozolimskie katowice katowice radomyśl nad sanem radomyśl wielki katowice chorzowska chorzów chorzów chorzów chorzów ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ ŁÓDŹ august soller węgrzce Zamosc Zamosc mieszkowice rymanów niedźwiedzia rymanów przemyśl przemyśl Turkusowa koscioł sw mikołaja wrocław