| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat wolsztyński

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
Na wyposarzeniu był kożuch barani dla kolejarza stojącego w budce.
2014-03-16 13:00:03 (12 lat temu)
Jak znalazł na tegoroczną zimę :)
2010-01-22 18:37:03 (16 lat temu)
Przebudowany z tendra.
2010-01-22 18:48:15 (16 lat temu)
To jeszcze nie stacja Wolsztyn. To przejazd kolejowy przez ulicę Poniatowskiego przy skrzyżowaniu z ulicą 5 Stycznia i Łąkową. Dokładnie ten
2013-01-18 22:39:56 (13 lat temu)
Stenek
 
Ciufak "pod parą" - to lubię! To były moje pierwsze, dziecięce i prawdziwie fascynujące kontakty z Wielką Techniką na kołach
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Correcta Carramba
2013-01-19 19:06:29 (13 lat temu)
Stenek
 
Fajny ma pyszczek ten Ciufak!
2013-01-19 19:07:20 (13 lat temu)
ŁAPA
 
+1 głosów:1
Ale monstrum.
2011-06-12 17:56:50 (15 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+2 głosów:2
Kolejarz do obsługi zakładał barani kożuch, który był na wyposażeniu pojazdu.
2012-06-13 14:41:24 (14 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
To ten sam przed remontem?
2012-06-13 15:28:47 (14 lat temu)
mroczan
 
Do obsługi tego pługa potrzebna była jedynie lokomotywa. Pomocnik maszynisty na rozpoczęcie pracy zatykał na czubku pługa odpowiednią chorągiewkę i jazda na szlak. Po zakończeniu odśnieżania, wymiana chorągiewki i powrót. Ot i cala obsługa tego pługa.
2012-06-14 09:34:40 (14 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+2 głosów:2
Załoga pługa tendrowego składała się z 2 osób. Kierownik stał na "mostku" w swym baranim kożuchu. Był jeszcze pomocnik, mechanik. Urządzenie pochodzi z XIX w. gdy praca ludzka była tania. Kierownika pługa wyznaczała służba drogowa, pomocnika zaś służba mechaniczna.
2012-06-14 13:11:01 (14 lat temu)
Stenek
 
Patrząc na to monstrum utwierdzam się w przekonaniu, że prawdziwe jest stwierdzenie: - Idzie, jak przecinak!

Pewnie miał jakieś obciążenie ładowane na pakę, kamienie, beton, czy jakieś żelastwo? BO jak go tak doczepili na przodzie loko, to w trakcie odśnieżania, mógłby będąc zbyt lekkim wyrwać w górę ponad tory ;-)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Correcta Tekssstu
2013-01-19 19:08:17 (13 lat temu)
do mamik: No to spisali się :) myślę że remont wyszedł fantastycznie!
2012-06-13 17:04:40 (14 lat temu)
Stenek
 
do † Andrzej Mastalerz: Co ten mechanior miał tam do roboty? przecież ten "Przecinak" był pchany przez Loko
2013-01-19 19:27:20 (13 lat temu)
Mikrob
 
Na dworcu... ale to takie jakby muzeum.
2011-12-02 18:11:33 (14 lat temu)
do Mikrob: Wiem że w Wolsztynie jest muzeum starych parowozów ale w którym miejscu się ono znajduje tego nie wiem.
2011-12-02 18:20:46 (14 lat temu)
do trz (tedesse): Dobrze, że przypomniałeś o tym. Bo parowozownia ma swój adres i powinien to być osobny obiekt, . Mieści się przy Fabrycznej 1.
2011-12-02 18:29:02 (14 lat temu)
do Wiesław Smyk: ... to jest muzeum, ale trzeba pamiętać, że jest to czynna parowozownia i są z niej odprawiane parowozy na regularne przejazdy.
2011-12-02 18:31:05 (14 lat temu)
Stara lokomotywa i praca ludzi... ciekawe ujecie!
2019-02-06 16:32:18 (7 lat temu)
jurekpogodno
 
+4 głosów:4
Love Me Tender :)
2012-05-05 11:00:52 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Petroniuszu, Twoje dziecię w drzwiach parowozu?
2012-05-15 20:30:51 (14 lat temu)
Próbuję rozruszać stronę komentarzami, bo zaczyna wiać nudą. Od godz. 15 tylko kilka postów.
2012-05-15 20:33:18 (14 lat temu)
Ta lokomotywa ma okropne "uszy" i z tego powodu bywa przezywana "osiołkiem". Jednak gdy sponsor remontu Tkt48-18 zdecydował się je usunąć to w gronie MKoli zawrzało i uszy wróciły na swoje miejsce.
2012-05-15 20:43:03 (14 lat temu)
do Danuta B.: Niech się przyjrzę.... :)
2012-05-15 22:48:09 (14 lat temu)
do Danuta B.: Jak ja tam byłem to peron jeszcze nie był tak zarośnięty:(
2012-05-15 21:09:01 (14 lat temu)
do trz (tedesse): Z tego, co widzę, w epoce cyfrowej pierwszy był mamik (2004).
2012-05-15 21:17:19 (14 lat temu)
mamik
 
do Danuta B.: Jam to był, komentarzy na razie nie było gdyż na wyjeździe jestem.
2012-05-15 21:30:00 (14 lat temu)
do Danuta B.: Ja próbowałem kilkakrotnie tam dotrzeć i zawsze coś wypadało... :(
2012-05-15 21:33:21 (14 lat temu)
esski
 
0 głosów:1
do Danuta B.: Jeśli przyjmujesz waćpanno, rok 2004, za najstarsze fotki robione cyfrakiem wystawione na FP, to jest waćpanna w błędzie, osobiście sfociłem ponad 1000 zdjęć cyfrakiem juz w październiku 2000 roku.
2012-05-16 04:19:36 (14 lat temu)
† Yanek
 
+3 głosów:3
do esski : Hmm, z wypowiedzi Danuty wynika raczej wyraźnie, że mamik jako pierwszy w 2004 r. zrobił cyfrówką zdjęcie parowozowni a nie że w ogóle pierwsze na FP.
2012-05-16 07:29:13 (14 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do esski : Z przyjemnością odnotuję Twój rekord cyfrowy, tylko patrząc po miniaturach widzę zdjęcia z 1990, potem mamy przepaść i dopiero fotki mamika z 2004 r.
Daj link do któregoś, bo może przeoczyłam.
2012-05-16 09:43:02 (14 lat temu)
mamik
 
do Danuta B.: W 2004 robiłem zdjęcia analogiem, to są skany odbitek.
2012-05-16 13:49:07 (14 lat temu)
esski
 
do Danuta B.: Oto kilka z nich
2012-05-17 05:40:37 (14 lat temu)
do mamik: To wychodzi, że moje z 2005 r. są pierwszymi cyfrakami.
2012-05-16 14:45:38 (14 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Hmm, wsadziłem na FP kilka zdjęć z marca 2003, co prawda robione jakimś aparatem NoName ale bez użycia filmu, więc są to "cyfrówki" jak najbardziej ;)
2012-05-16 20:20:11 (14 lat temu)
do esski : A to z przyjemnością zwracam honor i uroczyście ogłaszam esskiego protoplastą fotek cyfrowych na naszej stronie.
Szukałam poprzednio Twoich zdjęć w Wolsztynie, stąd nieporozumienie.
Ja zaczęłam dopiero w 2003 r.
2012-05-17 09:46:04 (14 lat temu)
† Andrzej Mastalerz
 
+1 głosów:1
Ta maszyna wkrótce wróci na szlak. Remont za ok. 4 mln zł. ma się zakończyć w październiku 2013.
2013-09-30 18:37:42 (12 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: 4 mln????
2013-09-30 18:41:39 (12 lat temu)
mag
 
...kolejny przykład. Jakoś utrzymało się na FP ! ...podpis fotki!
Praktycznie cały obiekt z zawartością nadaje się do kosza.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawa
2015-06-12 10:20:11 (11 lat temu)
mamik
 
+8 głosów:8
do mag : Akurat tabor kolejowy mi nie przeszkadza, podobnie jak tramwaje i autobusy. Nie wszystko da się zapisać w regulaminie, a oprócz regulaminu jest jeszcze "orzecznictwo". Jeżeli w wyroczni wylecą zdjęcia wnętrza Skota, a zostaną lokomotywy to widocznie tak ma być bo taki jest vox populi.
2015-06-12 11:37:21 (11 lat temu)
Neo[EZN]
 
+4 głosów:4
do mamik: Dobrze napisane.
2015-06-12 20:32:50 (11 lat temu)
do mamik: Dobrze mówi - dać mu wódki.
2015-06-13 20:27:42 (11 lat temu)
13 Dyskusji (ostatnia 7 lat temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: cieszyn cieszyn getto warszawa warszawa getto kielce ul jasna komuny paryskiej 71 wroclaw rmf stadion legia warszawa warszawa lazienkowska 3 stadion stadion warszawa pałac karasia leszno leszno białuty bałuty taabern most most rytel rytel lublin lublin brochów brochów Px48-3914 Px48-3914 huta marty warszawa wiejska aleje munin putka złota złota plac niepodległości