| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Wrocławskie krasnale

Krasnale emigranci

OBIEKTY - Wrocławskie krasnale
Więcej (584)
Obiekty w okolicy
Komenda Wojewódzka Policji
43
m
Wrocław
2010 - Remont torowiska tramwajowe...
69
m
Wrocław
Kładka Sądowa
70
m
Wrocław
Trójkąt torów (ul. Muzealna)
72
m
Wrocław
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrzneg...
88
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
Dlaczego tworzysz nowy obiekt, skoro już istnieje?
2016-02-21 22:40:53 (10 lat temu)
do Licho: Przepraszam, moja pomyłka, strona chwilę wisiała i nie widziałem, że już jest.
2016-02-21 22:42:07 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do wilkwroclaw: Zawiesza się zawsze po 22 :( a mogłaby po 24.
2016-02-21 22:43:25 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Ano, i wyszło mi, że obiekt nie istnieje. Już działam, zaraz będzie ok, raz jeszcze sorry :)
2016-02-21 22:44:49 (10 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Tak, teraz zawiesza się po 22 bo funkcjonuję na czasie letnim. Koło 23 mojego czasu czyli 22 Waszego uruchamiam backup, po 5 minutach plik siedzi na serwerze a potem uruchamiam FTP i idę się myć bo o północy (czyli o Waszej 23) trzeba już spać :)
2016-02-21 22:49:02 (10 lat temu)
wilkwroclaw
 
+3 głosów:3
do Neo[EZN]: Golę się, jem śniadanie i idę spać :)
2016-02-21 22:50:32 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Neo[EZN]: OK, nic nie szkodzi, może i ja zacznę chodzić spać o 22 :)
2016-02-21 22:52:10 (10 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Zautomatyzowałbyś to. Backup robion ręcznie to gwarancja backupu niezrobionego.
2016-02-21 23:01:12 (10 lat temu)
do Licho: Zabieram się do tego już od dawna ale nie mam zewnętrznego IP na domowym bo tak to od razu by mi serwer wysłał plik z backupem, ewentualnie ustawię tak żeby backup szedł na któryś z firmowych serwerów bo w biurze mam dwa takie... Zresztą to tylko baza - pozostają jeszcze zdjęcia, je zgrywam przyrostowo / po zmianach a nie przerabiałem tematu takiego backupu uruchamianego na debianie a zgrywanego na Windowsa (ewentualnie na drugi serwer z debianem).
2016-02-21 23:07:07 (10 lat temu)
Licho
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Podrzuć mi na priva opis tego jak w tej chwili robisz backupy i jakie masz pomysły, podzielę się swoimi doświadczeniami, może coś wspólnie ustalimy.
2016-02-21 23:42:17 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: jeziorsko Bydgoszcz Bydgoszcz ołyka kwk makoszowy bydgoszcz bydgoszcz żmigród żmigród krynica krynica żmigród żmigród krynica pensjonat żary żary malbork malbork Ostrołęka Nowomiejska Ostrołęka Ostrołęka frenzel żary Ostrołęka frenzel żary ostrołęka wojska polskiego 28 ostrołęka koszary sucha koszary ostrołęka pałac wiśle Legionów pałac wiśle rajczy Ostrołęka Nowomiejska