| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Ulica Kurkowa

Dekoracje do filmu "Bridge of Spies"

OBIEKTY - Ulica Kurkowa
9
14
19
19
29
21
23
24
25
27
26
28
28
32
29
30
31
32
33
34
35
37
36
36
38
39
40
42
41
43
44
45
51
53
55
61
63
65
67
69
69

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Kurkowa

Dawniej: Schießwerder Strasse
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789następna
derGraf
 
+2 głosów:2
Te ceglane budynki zostały wybudowane jako magazyn furażu VI Korpusu Armijnego.
2021-05-14 12:06:27 (5 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
A co tu było za Niemca?
2013-05-23 23:29:13 (13 lat temu)
max
 
Np. według AB 1927 właścicielem terenu było miasto, a mieścił się tam skład drewna Strohe & Holdinghaussen.
2013-05-24 08:55:00 (13 lat temu)
do max: Co było po wojnie?
2013-05-24 09:11:43 (13 lat temu)
do Eugeniusz S.: Przed firmą śmieciowa była baza PTHW i druga na Witolda.
2020-06-16 18:05:11 (6 lat temu)
Vojtech Csernók
 
+1 głosów:1
Kiedyś mur otaczający ten teren jego gospodarze zabezpieczyli betonową wylewką, którą gęsto najeżyli postawionymi na sztorc kawałkami potłuczonych butelek
2020-06-17 09:14:46 (6 lat temu)
fck
 
do Vojtech Csernók: O ile dobrze pamiętam takie szkło można jeszcze zobaczyć na murze miejskiej gazowni wzdłuż drogi prowadzącej do Wzgórza Tarnogajskiego.
2020-06-17 09:54:00 (6 lat temu)
Vojtech Csernók
 
+1 głosów:1
do fck: Ten mur przy gazowni już nie istnieje od paru miesięcy
2020-06-17 10:52:11 (6 lat temu)
Licho
 
Małe bum tu dziś było :-)
2021-04-28 11:37:22 (5 lat temu)
fantom
 
do Licho: Raczej wczoraj.
2021-04-28 11:41:18 (5 lat temu)
Stenek
 
Elewacja chyba od wojny nie remontowana, pewnie to zasób miejski
2020-01-06 15:44:01 (6 lat temu)
Licho
 
do Stenek: Współwłasność – częściowo miejska, częściowo prywatna (czytaj: część mieszkań wykupiona na własność).
2020-01-06 17:16:47 (6 lat temu)
max
 
do Licho: Znając życie należy się spodziewać rychłego remontu fasady przez (w zamian za nieobrzydzanie życia w trakcie nowej inwestycji). Wspólnota już pewnie łapki zaciera :)
2020-01-06 17:46:44 (6 lat temu)
Dodałem architekta budynku i wykonawcę.
2020-02-09 12:28:02 (6 lat temu)
Fotopiesek ☺
2021-04-19 19:36:47 (5 lat temu)
zygmunt_ra
 
+3 głosów:3
W związku z rozbiórką szczątków kamienicy nr 36 - zmieniłem kategorię obiektu na "nie istnieje", choć większość budynku rozebrano jeszcze w 2018 r. a pozostała część służyła jako konstrukcja wspierająca sąsiednią kamienicę nr 34.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2023-02-18 19:50:34 (3 lata temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do zygmunt_ra: Powstanie kolejne brzydactwo tylko teraz po drugiej stronie kamienicy?
2023-02-18 21:30:18 (3 lata temu)
do Neo[EZN]: Na wizualizacji widzę jakieś elementy retro, ale nie wiem czy to będzie z korzyścią :-)
2023-02-18 22:47:49 (3 lata temu)
Z opisu wynika, że nie będzie to typowy budynek mieszkalny, ale coś w rodzaju hotelu pracowniczego.
2023-11-15 03:08:57 (2 lata temu)
do zygmunt_ra: Czyli może być "budżetowo" a moim zdaniem w tej okolicy powinna jakaś miejska instytucja kontrolować wygląd elewacji nowych budynków bo coraz więcej powstaje takich brzydali wciśniętych między ładne kamienice... no ale niedoczekanie moje.
2023-11-15 08:55:35 (2 lata temu)
mamik
 
do Neo[EZN]: Architekt ten sam to i projekt pewnie ten sam co od dawna zapowiadano czyli mikroapartamenty
2023-11-15 09:05:38 (2 lata temu)
do mamik: No to zaskoczenie, dosyć ładny budynek.
2023-11-15 09:09:39 (2 lata temu)
jens
 
Bardzo wysokie pomieszczenia. Ciekawe, czy będzie to budynek wzorowany na klasyczny, czy nowoczesny, ale po prostu z wysokim sufitem ;)
2023-11-16 09:20:34 (2 lata temu)
Rado-NDM
 
+1 głosów:1
2023-11-16 09:35:28 (2 lata temu)
atom
 
+1 głosów:1
Nie rozumiem, dlaczego jest przypisane do elektrociepłowni.
2024-09-24 08:15:55 (rok temu)
zygmunt_ra
 
+7 głosów:7
Przyczyna jest prozaiczna, by nie powiedzieć banalna - błąd ludzki rozumiany jako działanie nieumyślne, niezgodne z intencjami /założeniami autora. Krótko mówiąc rozjazd między zamiarem a uzyskanym rezultatem.
2024-10-01 12:33:44 (rok temu)
max
 
+2 głosów:2
do zygmunt_ra: :))
2024-10-01 12:43:09 (rok temu)
Pokaż na mapie
82 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Prace przy odgruzowywaniu ul. Kurkowej. Po prawej stronie widoczne skrzyżowanie z ul. Dubois i ruiny na pl. Maxa Borna ze słupem propagandowym. W tle pomiędz...
Budowa budynku mieszkalno-usługowego przy ulicy Kurkowej.
1888
-
1994
1888
-
2001
1991
-
2004
2001
-
2005
2005
-
2005
2005
-
2006
2005
-
2006
2006
-
2007
2006
-
2008
2008
-
2008
Ulica Kurkowa - obiekty i wydarzenia
30 31
69
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: zabrze pileckiego Przyszowice, szkolna 5b zabrze pileckiego zabrze nck ozenna zabrze zabrze aleja róż kraków aleja róż Stary rynek Stary rynek aleja róż nowa huta Aleja róż aleja róż nowa aleja róż dziwnów pruszków bar praha byczyna kościół ordona warszawa ordona 2 Gdańsk, Abrahama ministerstwo finansów olsztyńska 31 radom olsztyńska 31 SEJM GDAŃSK ćmielów intraco łomża łomża łomża łomża paczków paczków