| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Obiekty w okolicy
Powstańców Śląskich 69
15
m
Wrocław
Powstańców Śląskich 71 - Szczęśliw...
33
m
Wrocław
Kompleks biurowy "Centrum Południe"
58
m
Wrocław
Pomnik Helmutha Karla Bernharda vo...
64
m
Wrocław
Kiosk
67
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Południe Wrocławia w sposób szczególny zostało naznaczone przez II wojnę światową. Po przedwojennych reprezentacyjnych kamienicach i podwórkach nie pozostał żaden ślad. Warszawscy artyści, Justyna Wencel i Marcin Chomicki, postanowili wprowadzić trochę koloru w tę część Wrocławia, budując tam coś, co pomoże na nowo odkryć to miejsce.

Odwołując się do konkretnego fragmentu zabudowy Południa, artyści postanowili przypomnieć jego historię poprzez odtworzenie zarysu architektury w pejzażu. Plany nieistniejących kamienic i podwórek ożyją w przestrzeni w postaci barierek tworzących wielobarwny labirynt. Kolorowa malarska instalacja, zmieniająca się wraz z pogodą i porą dnia, ma szansę stać się przestrzenią interakcji z przechodniami, którzy, wyrwani
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
Przypisałem do właściwego obiektu :-)

Instalacja wiecznie tu stać nie będzie, działka należy do Skanskiej i stanie na niej kolejny biurowiec.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: ach ten lepki alt ;-)
2016-12-28 23:40:57 (9 lat temu)
do Licho: A nie należała wcześniej do tej firmy która postawiła budynek przy Gwiaździstej?
2016-12-29 23:09:30 (9 lat temu)
Licho
 
do Licho: A19 Sp. z o.o. (czyli spółka celowa Skanskiej) złożyła już wniosek o pozwolenie na rozbiórkę znajdujących się tu sieci gazowych.
2018-01-29 17:41:50 (8 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Należała, ale została odsprzedana. Hiszpanie na swoim terenie też biurowiec zapowiadają (oraz drugi budynek mieszkalny).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2016-12-29 23:45:44 (9 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 8 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: bytom bytom Gliwice hłaski sępolno Gliwice Dolnej Wsi Górczewska 146 hutki konstatntynó lodzki Górczewska 162 Ciechanowskie Ciechanowskie 73 pułk Dwór Fischera Gogolin kluczbork kluczbork nowy dwór mazowiecki paderewskiego 7 nowy dwór mazowiecki apteka Kluczbork Kluczbork wyry nowy dwór mazowiecki apteka nowy dwór mazowiecki Amfiteatr Węgierska Górka jagiellonska 44 wrocław stadion Orlova biuro orbisdworcowa biuro orbisdworcowa reda reda orbis roździeńskiego orbis roździeńskiego dabrowa górnicza feliksa