| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Przedświt 2
Obiekty w okolicy
Przedświt 20 - Nowohucka 2
45
m
Wrocław
Kunickiego 10-10c
63
m
Wrocław
Kunickiego 13
64
m
Wrocław
Przedświt 5-7
67
m
Wrocław
Kunickiego 10d-10f
69
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Przedświt 2

Zlikwidowano: 1930
Dawniej: Zuckerfabrik Groß Mochbern, Cukrownia "Muchobór"
Cukrownia na Muchoborze Wielkim zlikwidowana w 1931 roku.Zlokalizowana była pomiędzy ulicami Kunickiego i Przedświt, oraz rzeczką Kasiną.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Jac64
 
+1 głosów:1
Budynek z serialu "Lombard. Życie pod zastaw".
2019-02-25 13:41:27 (7 lat temu)
Obecnie budynek jest po dość gruntownej przebudowie.
2019-02-25 15:44:29 (7 lat temu)
Trwa przebudowa. Inwestorem jest ATM Grupa S.A.
2016-02-12 18:40:24 (10 lat temu)
do szkoly ewangelickiej chodzilam byla fajna w porownaniu do tych nowych dosyc mala ,ale wspominam ja z sentymentam a nauczyciele,nap Pani Szulc wspaniala kobieta,chociaz potrafila nam dac w kosc ale to byl nauczyciel oddany swojej pracy teraz takich niema a szkoda
2017-03-19 15:18:33 (9 lat temu)
vigo
 
+3 głosów:3
Chyba cukrowni, a nie browaru ?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2017-02-08 14:59:29 (9 lat temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
Zakończył się remont dawnej cukrowni
2017-05-09 20:05:22 (9 lat temu)
czarek
 
do vigo: na potwierdzenie cukrowni
2017-02-08 20:51:47 (9 lat temu)
do vigo: Zgadza się, poprawiłem.
2017-02-08 20:57:05 (9 lat temu)
powiem szczerze nie wiedzialam ze tam byla cukrownia ,ja pamietam to jako olbrzymia hale gdzie ludzie trzymali swoj inwentarz mieszkalam na Muchoborze od 1957r ,w tej hali jako dzieci bawilismy sie z tylu byl olbrzymi orzech zbieralismy orzechy jeszcze nie dojrzale przy ul Kunickiego byl dziki sad ale byly wspaniale sliwki
2017-03-19 15:13:58 (9 lat temu)
vigo
 
+1 głosów:1
2020-04-12 17:48:00 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
1895
-
1915
1895
-
1916
1910
-
2007
2006
-
2016
2013
-
2016
2016
-
2020
2016
-
2020
Przedświt 2 na innych zdjęciach
1898
-
1915
1898
-
1915
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet
Ostatnio przeglądane: Alga mniszew chłodna radom reja 26 radom reja 26 radom reja 26 szczebrzeszyn klukowskiego WARSZAWA WARSZAWA świątki radom reja 26 jadtkowa radom reja 26 cieplice cieplice radom reja 26 łowicz łowicz Pałac Staszica Kościół Seminaryjny radom reja 26 Plac Teatralny Pałac Staszica Bergfriede Plac Teatralny Plac Teatralny budowa drogi w bieszczadach gdansk gdansk Podwale budowa mostu bieszczady Plac Teatralny Podwale Podwale Częstochowa Stare miasta